Úspešný kemp Futbal deťom sa predstaví aj na Záhorí

Kemp, ktorý sa z roka na rok teší čoraz väčšiemu záujmu, chystá v tomto lete aj turnus na Záhorí. Organizátori pripravujú pre deti aj množstvo noviniek.

(Zdroj: Facebook/ Futbal deťom)

TRNAVA/ZÁHORIE. Futbalový kemp Futbal deťom bude mať počas letných mesiacov svoje piate pokračovanie, tentokrát sa však kvôli veľkému záujmu organizátori rozhodli usporiadať v Červeníku až tri turnusy. Jednou z noviniek je, že ich trvanie predĺžili zo šiestich dní na celý týždeň a to za rovnakú cenu.

Všetky tri turnusy majú kapacitu 50 detí a budú prebiehať v nasledovných termínoch: 1. turnus 28. júna až 4. júla, 2. turnus 4. júla až 10. júla a 3. turnus 10. júla až 16. júla.

Záujem o kemp každoročne narastá

Futbal deťom vznikol v roku 2015 za účelom zorganizovania lepšej a zábavnejšej formy futbalových kempov ako tomu bolo na Slovensku doteraz. „Víziou bolo spojiť kvalitné tréningy našich špičkových trénerov s tou najlepšou zábavou. Snažíme sa, aby boli naše kempy iné ako tie konkurenčné, preto je našim cieľom neustále sa zlepšovať, napredovať a prinášať pre deti niečo nové.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Myslím si, že za výsledky našej práce hovoria aj každoročne sa zvyšujúce čísla detí, za krátku históriu našich kempov sa ich zúčastnilo viac ako 300. Navyše k nám chodia deti nielen zo Slovenska, ale aj Rakúska, Nemecka, Maďarska, tento rok máme dokonca prihláseného aj jedného chlapca z Ameriky, ktorý chodí na Slovensko počas letných prázdnin, “ popisuje organizátor Marek Tajber.

Aj preto sa v tomto roku rozhodli organizátori rozšíriť kemp na tri turnusy, minuloročná kapacita bola naplnená tak rýchlo, že niektoré deti museli odmietnuť.

Futbal, ale aj iné zaujímavé aktivity

Prečítajte si tiež: Adam Ambra: Nie je to len o generácii detí, ale aj ich rodičov Čítajte 

Na deti v prvom rade čaká kvalitný futbalový program v podobe troch tréningov denne pod dohľadom špičkových trénerov zo Spartaka Trnava. „O futbal sa v kempe starajú štyria tréneri, pričom ráno býva rozcvička, pokračuje sa doobedňajším tréningom a ďalší býva až na večer kvôli slnku a teplu,“ pokračuje Tajber. Futbalový kemp nie je určený len pre futbalistov, ale aj deti, ktoré by sa futbalu chceli začať venovať.

SkryťVypnúť reklamu

Jednou z noviniek bude tento rok aj tréner brankárov. „Už minulý rok sa na kemp prihlásilo okolo 10 brankárov, tento rok bude zrejme ich počet vyšší a preto chceme, aby sa im niekto špeciálne venoval a nemuseli absolvovať tréningy len s hráčmi.“

Futbal deťom sa v posledných ročníkoch snažil prinášať nielen kvalitnú futbalovú prípravu, ale aj ďalší bohatý program. „Nechceme, aby sa deti nudili na izbách, ale snažíme sa im vyplniť program počas celého dňa.

Preto sú na každom kempe animátorky, chodia za deťmi na izby a hrajú s nimi spoločenské hry. Počas každého turnusu čaká na deti diskotéka, ping-pong, bowling, plážový futbal, Buble futbal, skákacie trampolíny, aquapark, výlet a najnovšie aj kurz angličtiny, ktorý bude tento rok novinkou,“ prezrádza jedno z prekvapení Tajber.

SkryťVypnúť reklamu

Kopec zábavy za rozumnú cenu

Okrem toho, že Futbal deťom ponúka jednu z najnižších cien futbalových kempov na Slovensku, pre rodičov je tu aj možnosť splátkového kalendára. Najnovšie si však túto sumu môžu rodičia nechať preplatiť aj u zamestnávateľa v rámci rekreačných poukazov.

V cene kempu je okrem ubytovania zahrnutá strava 4x denne, pitný režim, futbalová výstroj (dres, trenky, štucne, lopta, vrecko, fľaša), už spomínaný bohatý program počas celého turnusu, ale aj pamätná medailá, certifikát a spoločná fotka.

Bližšie informácie o futbalovom kempe nájdete na stránke www.futbaldetom.sk, na Facebooku Futbal deťom alebo prostredníctvom emailu futbaldetom@gmail.com.

Posun do Spartaka

Prečítajte si tiež: Senica si zvolila za najobľúbenejšieho športovca hasiča Čítajte 

Dobrou vizitkou pre kemp Futbal deťom nie sú len výborné referencie, ktoré sa im dostávajú od detí a rodičov, ale aj futbalový posun účastníkov.

„Z hľadiska predošlých ročníkov to niektorým deťom prinieslo ovocie a to v tej podobe, že sa minimálne 10 z nich dostalo z kempu do mládežníckych celkov Spartaka Trnava.

Vybrali si ich tréneri, ktorí trénujú na kempe. Pre mňa osobne je to vynikajúce číslo a veľmi ma to teší, že týmto spôsobom môžeme niektorým deťom splniť sen. Celkovo považujem možnosť, aby sa deti dostali do vyššej ligy, za hlavný cieľ nášho kempu,“ pokračuje organizátor.

Premiérovo na Záhorí

Kemp Futbal deťom sa v tomto lete premiérovo predstaví aj v Kunove, kde je naplánovaný na posledný augustový týždeň, konkrétne 25.8. – 30.8.2019. Trvať bude šesť dní a o futbalové tréningy detí sa postarajú tréneri zo Senice a Spartaka Trnava.

Možnosť spolupráce

Okrem kempov v Červeníku a v Kunove však bude Futbal deťom počas leta organizovať kemp aj v českých Tvrdoniciach, či denné kempy bez ubytovania v Hlohovci a Veľkom Záluží. „Futbalové kluby majú možnosť spolupráce s nami usporiadať obdobný projekt v ich meste či obci so všetkými bonusmi a aktivitami, ktoré kemp Futbal deťom ponúka,“ dodal Tajber.

Kemp Futbal deťom prebieha počas celého leta, miesta a dostupné termíny nájdete tu.

Samospráva

Autobus MHD v Trnave

Obyvatelia kraja budú cestovať na jeden predplatný cestovný lístok.


TASR 1
Z horiacej dodávky zostal len vrak

Požiarnici museli hasiť nielen vozidlo, ale aj priľahlú trávu.


Súvisiace témy: Futbal, Život v meste
SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Záhorie

Komerčné články

  1. Last minute zájazdov je každé leto menej. Kde ich ešte nájdete?
  2. Letný literárny výber vložený v denníkoch SME a Korzár
  3. Sviatočný Devín otvárame pre všetkých
  4. Črevné problémy, pohlavné choroby či poškodenie kože
  5. Nízke úspory a dôchodky? Tieto 3 faktory ovplyvnia Slovensko
  6. Veda je pre Jaroslava Ferenca spôsob, ako zužitkovať kreativitu
  7. Hotely Falkensteiner: Letný raj na chorvátskom pobreží
  8. Ako často treba čistiť fasádu? Niektoré si vystačia samy
  1. Letný literárny výber vložený v denníkoch SME a Korzár
  2. Last minute zájazdov je každé leto menej. Kde ich ešte nájdete?
  3. Sviatočný Devín otvárame pre všetkých
  4. Nízke úspory a dôchodky? Tieto 3 faktory ovplyvnia Slovensko
  5. Črevné problémy, pohlavné choroby či poškodenie kože
  6. Lesopark Hlboké slávnostne otvára svoje brány
  7. Veda je pre Jaroslava Ferenca spôsob, ako zužitkovať kreativitu
  8. McDonald’s otvoril svoju prvú reštauráciu v Spišskej Novej Vsi
  1. Čo môže spôsobiť minúta navyše pri pražení kávy? 7 909
  2. Nový symbol Bratislavy je hotový. Pozreli sme sa, ako vyzerá 6 596
  3. Hotely Falkensteiner: Letný raj na chorvátskom pobreží 5 788
  4. Kde najradšej nakupujeme potraviny? Toto je srdcovka Slovákov 4 951
  5. Sedemnásť hotelov pre rodiny s deťmi, kde si oddych užijú všetci 4 877
  6. Ako často treba čistiť fasádu? Niektoré si vystačia samy 4 747
  7. Viete, ako prekonať zlý cash flow aj transakčnú daň? 3 432
  8. Črevné problémy, pohlavné choroby či poškodenie kože 3 382
  1. Anton Kovalčík: Vatikán a iné štáty v Druhej svetovej. Balkán.
  2. Vladimír Bojničan: Čo tu vlastne ostalo po Cyrilovi a Metodovi? Nič, len iracionálne dogmatické náboženstvo a preto ani nie je čo oslavovať
  3. Ján Škerko: Ak vás toto neohromí, tak vás to musí aspoň prinútiť k zamysleniu
  4. Tomáš Vereš: Cena spokojnosti
  5. Janka Bittó Cigániková: Cirkev na gynekológii? Žiaľ, Cigániková nepreháňala
  6. Soňa Bulbeck: O čašníkoch, Ester a zrušených letoch...
  7. Jozef Varga: Slúžil som v armádach štyroch štátov / 110. /
  8. Vladimír Krátky: Moderná Bratislava ( moderné Slovensko ) .
  1. Radko Mačuha: Viete na čom jazdí Šimečka? 192 383
  2. Radko Mačuha: Je to také Smerácke. 7 186
  3. Peter Slamenik: Žid sa už poučil 7 114
  4. Ján Valchár: Geniálne načasovanie útoku na Irán 5 703
  5. Eva Gallova: Adela Vinczeová doma zažívala muky, ale nevolali záchranku, aby nezaťažovali systém 4 556
  6. Vlado Jakubkovič: Muž je muž, žena je žena ... a Slovensko je v ... 3 989
  7. Richard Lunter: Za 30 rokov vznikli na Slovensku "tri nové Bratislavy" 3 742
  8. Tomáš Vereš: Obeť, obetovaná obeť 3 297
  1. Věra Tepličková: Šok v Martine alebo Alimachalala a 40 lúpežníkov(voľné pokračovanie Šoku v Levoči a Šoku v Bratislave)
  2. Radko Mačuha: Prezident bol v SNG podporiť kolabujúci rezort Šimkovičovej
  3. Věra Tepličková: Tri čisté okresy? Volám po vyvodení zodpovednosti!
  4. Marcel Rebro: Dnipro v slzách: Keď sa deti stávajú terčom
  5. Radko Mačuha: Je to také Smerácke.
  6. Marcel Rebro: Jeden deň bez vojny: Deti z Nikopolu zažili výlet, na aký sa nezabúda
  7. Radko Mačuha: Také peniaze Cyril a Metod nikdy nevideli.
  8. Roman Kebísek: Čierny štvorec: Abstraktné umenie prešlo do absolútna a filozofickej roviny
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Dominik Krajmer so svojou rodinou.

Keď vyrastie, chce byť muzikantom alebo učiteľom hudby.


Nevynikajú len chuťou, ale aj tým, ako pristupujú k výrobe.


Giorgi Moistsrapishvili je ofenzívny stredopoliar z Gruzínska.

Hrával aj s Vachtangom Čanturišvilim.


3

Začína 3. júla.


TASR
  1. Anton Kovalčík: Vatikán a iné štáty v Druhej svetovej. Balkán.
  2. Vladimír Bojničan: Čo tu vlastne ostalo po Cyrilovi a Metodovi? Nič, len iracionálne dogmatické náboženstvo a preto ani nie je čo oslavovať
  3. Ján Škerko: Ak vás toto neohromí, tak vás to musí aspoň prinútiť k zamysleniu
  4. Tomáš Vereš: Cena spokojnosti
  5. Janka Bittó Cigániková: Cirkev na gynekológii? Žiaľ, Cigániková nepreháňala
  6. Soňa Bulbeck: O čašníkoch, Ester a zrušených letoch...
  7. Jozef Varga: Slúžil som v armádach štyroch štátov / 110. /
  8. Vladimír Krátky: Moderná Bratislava ( moderné Slovensko ) .
  1. Radko Mačuha: Viete na čom jazdí Šimečka? 192 383
  2. Radko Mačuha: Je to také Smerácke. 7 186
  3. Peter Slamenik: Žid sa už poučil 7 114
  4. Ján Valchár: Geniálne načasovanie útoku na Irán 5 703
  5. Eva Gallova: Adela Vinczeová doma zažívala muky, ale nevolali záchranku, aby nezaťažovali systém 4 556
  6. Vlado Jakubkovič: Muž je muž, žena je žena ... a Slovensko je v ... 3 989
  7. Richard Lunter: Za 30 rokov vznikli na Slovensku "tri nové Bratislavy" 3 742
  8. Tomáš Vereš: Obeť, obetovaná obeť 3 297
  1. Věra Tepličková: Šok v Martine alebo Alimachalala a 40 lúpežníkov(voľné pokračovanie Šoku v Levoči a Šoku v Bratislave)
  2. Radko Mačuha: Prezident bol v SNG podporiť kolabujúci rezort Šimkovičovej
  3. Věra Tepličková: Tri čisté okresy? Volám po vyvodení zodpovednosti!
  4. Marcel Rebro: Dnipro v slzách: Keď sa deti stávajú terčom
  5. Radko Mačuha: Je to také Smerácke.
  6. Marcel Rebro: Jeden deň bez vojny: Deti z Nikopolu zažili výlet, na aký sa nezabúda
  7. Radko Mačuha: Také peniaze Cyril a Metod nikdy nevideli.
  8. Roman Kebísek: Čierny štvorec: Abstraktné umenie prešlo do absolútna a filozofickej roviny

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu