Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

Malacky neuspeli ani proti Topoľčanom

Čakanie na zisk prvého bodu či bodov stále pokračuje. Hádzanári Malaciek sa ho nedočkali ani v treťom kole extraligy.

(Zdroj: IL. FOTO: M. POSPIŠ)

3. KOLO

Malacky – Topoľčany 25:30 (9:14)

Favorit z Topoľčian bol počas celého zápasu vo vedení a domáci sa neustále snažili dotiahnuť. Po dvadsiatej minúte to začalo byť už náročné, keď Agro odskočilo na 5:10 a následne aj 6:12. Strojár sa snažil manko skresať, ale bránili mu v tom aj zbytočné vylúčenia, počas ktorých sa musel brániť. Prvý polčas tak zvládli lepšie hostia v pomere 9:14.

Po zmene strán začali domáci hrať o niečo tvrdšie, no o to menej koncentrovane a hostia za desať minút prakticky rozhodli, keď odskočili na 11:19. Až po tomto momente začala domáca tvrdosť, avšak v rámci medzí, zaberať, Malacky získali viacero lôpt, boli úspešné aj strelecky a manko sa začalo znižovať. Prevaj upravil na 14:20. Šesťgólový rozdiel trval do 50. minúty. Následne sa presadili dvakrát Burnazovič, Krajčík a v oslabení aj Rajatynets a bolo 23:26. Oddychový čas Topoľčian však zastavil rozbehnutých „strojárov“, čo Agro využilo a dokráčalo si po víťazstvo v pomere 25:30.

MALACKY: Krajčík 1, T. Baláž, Bízek, Hlaváč, R. Baláž 2, Oslej, Roško, D. Stachovič 4, Burnazovič 12/5, Kuklovský, T, Stachovič, Valachovič, Prevaj 2, Rakatynets 4. Tréner M. Rummel.

Najviac gólov Topoľčian: Hlinka 9/1, Briatka 8/4. Pred 215 divákmi rozhodovali Haščík a Sivák. Vylúčení: 7 – 5, ČK: 60. Bízek, pok. hody: 6/6 – 5/5.

Ostatné výsledky 3. kola: Prešov – Šaľa 26:29 (18:13), Modra – ŠKP Bratislava 20:20 (11:13), SPORTA – Považská Bystrica 24:35 (12:13), Nové Zámky – Piešťany 22:21 (13:10).

Skalickí policajti oslávili desať rokov služby občanom

Do pôsobnosti okresného riaditeľstva spadajú 3 mestá a 18 obcí.

Foto z osláv jubilea.

V Malackách budú do novembra opravovať plynovody

Podľa informácií sa budú plynovody opravovať postupne po lokalitách až do novembra tohto roka.

Čas na vybavenie hlasovacieho preukazu sa kráti

O preukaz je možné požiadať už len osobne, alebo prostredníctvom splnomocnenej osoby.

Zvýšte opatrnosť, vyzýva polícia vodičov a chodcov

V pondelok dopoludnia vydal Slovenský hydrometeorologický ústav výstrahu prvého stupňa pred vetrom.