Nedeľa, 20. máj, 2018 | Meniny má Bernard

Ako Kitambala vystrelil Senici ďalší bod (FOTOGALÉRIA)

Jeho góly priniesli Senici v Zlatých Moravciach ďalší cenný bod.

(Zdroj: Jozef Bedej)

Futbalisti Senice skórovali na jar v lige štyri góly, tri z nich dala zimná posila Lynel Kitambala. Francúzsky útočník odohral vo Fortuna lige zatiaľ iba 68 minút, napriek tomu dokázal skórovať trikrát. Ofenzívny futbalista prišiel do Senice ako voľný hráč, mužstvo si od neho sľubovalo góly, ktoré na jar nutne potrebuje.

Prečítajte si tiež:Strelil gól do siete AS Rím, Skalici praje postup do ligy

Podarí sa mu znova skórovať?

Kitambala odohral prvé minúty vo Fortuna lige v zápase proti Prešovu. V 67.minúte zápasu sa dostal na ihrisko ako striedajúci hráč, o trinásť minút neskôr strelil svoj premiérový gól v drese Senice, čím zabezpečil pre svoje mužstvo cenný bod. V poslednom zápase proti Zlatým Moravciam skóroval dvakrát, keď sa dostal na ihrisko rovnako ako striedajúci hráč v úvode druhého polčasu. Aj tentokrát znamenali jeho góly dôležitý bod pre Senicu. Podarí sa mu skórovať aj v najbližšom domácom zápase, v ktorom privíta Senica na svojom štadióne Michalovce? Dočká sa zároveň prvého štartu v základnej zostave Seničanov? Na tieto otázky dostaneme odpoveď už túto sobotu.

Ďalšie články z témy Futbal

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk

1. Góly v Lige majstrov, tituly a pôsobenie v Taliansku. Teraz ich čaká baráž o Fortuna ligu. 116
  2. Tomáš Majtán: Mojím cieľom je zahrať si Fortuna ligu 109