Nedeľa, 18. november, 2018 | Meniny má Eugen

Hokejisti Skalice zvládli šláger na východe a vedú ligu

Skaličania pokazili Michalovciam oslavy z otvorenia štadióna.

Pri slávnostnom buly ešte Skaličania v Michalovciach spolupracovali. Po ňom už súpera trápili.(Zdroj: HK DUKLA MICHALOVCE)

38. KOLO

Michalovce – Skalica 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Skaličania dokonale umlčali zaplnené tribúny novozrekonštruovaného štadióna v Michalovciach, keď už v druhej minúte Kotzman umne potrestal hluchú chvíľu domácich. Postupne sa domáci dostávali do tempa a mali streleckú prevahu, ale Petrík odolával. Až do 17. minúty kedy vyrovnal Mašlonka.

V druhej časti hostia využili hru štyroch proti štyrom, keď ukázal svoju silu Vaškovič. Pokým sa domáci spamätali z úderu, Jurák upravil na 1:3 a nie len domáci hráči, ale aj domáce tribúny opäť stíchli. Impulz domácim ešte vrátil Halás – 2:3, a v tretej časti sa začína odznova po strele Fajčáka – 3:3.

Vyrovnaný stav však netrval dlho, keďže Janáč aj so šťastím zakončil akciu po osi Jarolín - Mikéska. Záverečný tlak domácich želané vyrovnanie nepriniesol, a tak okrem toho, že Skaličania pokazili domácim otvorenie štadióne, zosadili Michalovce aj z čela ligy, kde ich nahradili.

Góly: 17. Mašlonka, 35. Halás, 43. Fajčák – 3. Kotzman, 27. Vaškovič, 29. Jurák, 45. Janáč.

Vylúčení: 2:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 40:24. Divákov: 2608.

SKALICA: Petrík – Škápik, Horváth, Sloboda, Mikéska, Janík, Straka, Kukliš, Dufek – Vaškovič, Vereš, Hujsa – Jurák, Jarolín, Janáč – Hluch, Kučera, Kňazev – Kotzman, Dmitrijev, Okoličány.

Ostatné výsledky 38. kola: Nové Zámky B – Trnava 5:6pp (0:3, 3:2, 2:0, 0:1), Prešov – Dubnica 2:4 (1:1, 0:0, 1:3), Topoľčany – Považská Bystrica 1:2sn (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0, 0:1), Spišská Nová Ves – HC Bratislava 4:6 (1:1, 0:2, 3:3).

10. N. Zámky B 39 8 0 3 28 89:220 27

1. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  2. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  3. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  4. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  5. Ľudia si už neuvedomujú, že ich svet nekončí na vlastnom prahu
  6. EY Podnikateľ roka: hľadáme slovenské príbehy!
  7. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať?
  8. Psychológ varuje rodičov: Nesnažte sa byť dokonalými
  9. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  10. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  1. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  9. Ekonomická diplomacia Indonézie
  10. Ako si vieme zabezpečiť štedrý a spokojný dôchodok?

Na prvý župný deň Trnavského kraja prišlo viac ako tisíc ľudí

Vyše tisícky návštevníkov prijali v sobotu pozvanie na prvý Župný deň otvorených dverí Úradu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK).

Holíč ožil tradičným Martinským jarmokom

Martinský jarmok je už neodmysliteľnou súčasťou jesene v Holíči. Tento rok sa konal 28. ročník. Pozrite si fotogalériu.

Sereď privítala v príprave Senicu (FOTO)

V reprezentačnej prestávke sa stretli dvaja prvoligisti. Výkon ŠKF zhodnotil asistent trénera Peter Lérant.