Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Jesenná časť sezóny sa blíži k svojmu záveru. Ponúkame vám program víkendových futbalových stretnutí na Záhorí od mužov až po prípravky.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka. (Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

FORTUNA LIGA , 13. kolo: 21. 10. 15:00 Dunajská Streda – Trenčín, 17:00 Senica – Ružomberok, Michalovce – Nitra, Zlaté Moravce – Slovan, Trnava – Podbrezová, 22. 10. 17:00 Prešov – Žilina.

2. LIGA SFZ , 13. kolo: 20. 10. 14:30 Bardejov – Podbrezová B, 16:00 Pohronie – Sereď, 21. 10. 14:30 Liptovský Mikuláš – Lokomotíva Košice, Spišská Nová Ves – Žilina B, 15:00 Poprad – Skalica, Zvolen – Šamorín, Inter Bratislava – Nové Mesto nad Váhom, 22. 10. 14:30 Trebišov – Komárno.

3. LIGA BFZ, 13. kolo: 21. 10. 15:00 Devínska Nová Ves – Rovinka, 22. 10. 10:30 Petržalka – Pezinok, 15:00 Rohožník – Slovan B, Lozorno – Rača, Most pri Bratislave – Vajnory, Bernolákovo – Svätý Jur, Báhoň – Ivanka pri Dunaji, Dunajská Lužná – Tomášov.

Skryť Vypnúť reklamu

4. LIGA BFZ, 13. kolo: 22. 10. 15:00 Slovenský Grob – Závod, Jakubov – Pezinok-Cajla, Malacky – Viničné, Veľké Leváre – Kalinkovo, Kráľová pri Senci – Vrakuňa, Karlova Ves – Čunovo, Limbach – Lamač, Rusovce – Domino.

4. LIGA SZ – 21. 10. o 14.00 h Partizánske – Tr. Stankovce (Šeben, Voros, D. Kukan, Čornák), Vrbové – Malženice (Obeda, Černek, Pavlačková, Farkaš), o 17.00 h Myjava – Boleráz (Búri, Chlebo, Barcík, Drozd), 22. 10. o 14.00 h V. Kostoľany – J. Bohunice (R. Farkaš, Lévai, Bényi, Nedveď), Holíč – Tr. Teplice (Ahmed, Janus, Janus ml., Šmidovič), Partizánske – Domaniža (Slašťan, Poruban, Fabian, Vrábel), Prečín – Nová Dubnica (Mokoš, Šlosár, Soboňa, Mišún), Hlohovec – Častkovce (Mlinkovics, Volf, Kasznár, Turčan).

5. LIGA Západ – dohrávka – 21. 10. o 14.00 h Mor. Sv. Ján – Trebatice (Goga, Žember, Piaček, Matejčík).

Skryť Vypnúť reklamu

5. LIGA BA-vidiek, 11. kolo: 21. 10. 15:00 Plavecký Štvrtok – Láb, Jablonec – Šenkvice, 22. 10. 15:00 Svätý Jur B – Zohor, Jablonové – Plavecký Mikuláš, Griňava – Modra, Budmerice – Vištuk, Kostolište má voľno.

6. LIGA BA-vidiek, 11. kolo: 21. 10. 15:00 Malacky B – Studienka, Pernek – Vysoká pri Morave, 22. 10. 15:00 Stupava – Záhorská Ves, Malé Leváre – Sološnica, Vinosady – Doľany, Častá – Dubová.

6. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 21. 10. 14:30 Rybky – Oreské, Stráže – Kopčany, 22. 10. 14:30 Radošovce – Jablonica, Dubovce – Šaštín, Radimov – Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš – Rohov, Borský Svätý Jur – Hlboké, Cerová – Kúty.

7. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 22. 10. 10:00 Hradište pod Vrátnom – Unín, 14:30 Petrova Ves – Sekule, Štefanov – Koválov, Popudinské Močidľany – Kunov, Letničie – Smrdáky, Smolinské – Šajdíkove Humence, Čáry – Sobotište.

Skryť Vypnúť reklamu

8. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 21. 10. 14:30 Prietrž – Osuské, 22. 10. 14:30 Rovensko – Podbranč, Chropov – Vrádište, Trnovec – Dojč.

DORAST

1. LSD U19, 12. kolo: 21. 10. Bardejov – Prešov, 11:00 Podbrezová – Michalovce, Trnava – Slovan Bratislava, Trenčín – Ružomberok, Dunajská Streda – Žilina, zápas FK Senica – Nitra sa dohráva 24. 10. o 14:00.

1. LMD U17, U16 – 21. 10. o 11.00 a 13.15 h Nitra – Senica (Valent, Pecek, L. Kováč).

2. LSDZ a LMDZ – 21. 10. o 9.00 a 11.30 h P. Bystrica – Skalica (Otiepka, D. Janček, Ľ. Janček), o 10.00 a 12.30 h Myjava – Malacky (Matulová, Kalčík, Juhás, UT), Prievidza – Lok. Trnava (Janus, Hodoško, Obertová), PFA ViOn – Inter (Kotrec, L. Turba, Kozolka), Bánovce – Komárno (Ahmed, Laco, Miksa), Púchov – Dubnica (Papuča, Hrenák, Klabník, ihr. Ladce), Petržalka – Topoľčany (BFZ), 22. 10. o 10.00 a 12.30 h Dev. N. Ves – Gabčíkovo (BFZ), Karlova Ves – Nové Zámky (BFZ).

4. LIGA SZ – 21. 10. o 11.00 h Tr. Stankovce – Beluša (Slašťan, Fabian), o 14.00 h N. Rudno – Nedožery-Brezany (Jakubis, Barta), Kanianka – Borčice (Janus ml., P. Kollár), Led. Rovne – Chynorany (Černej, Oselský), Bošany – D. Vestenice (Feranec, Soboňa), Tr. Turná – Dolná Súča (Poruban, Fabian), 22. 10. o 10.00 h Nemšová – Holíč (Fabian, Poruban).

5. LIGA ZÁPAD – 21. 10. o 14.00 h Mokrý Háj – Rohov (Srnec, Rusinko), Zeleneč – H. Orešany (Bartko, ObFZ), Siladice – Kopčany (T. Gádoši, Trnka), Kopánka – Mor. Sv. Ján (Koppl, Frič), 22. 10. o 11.30 h Gbely – Smolenice (Sládek, Patka), Rybky – Jablonica (Petránek, Mráz), Kátlovce majú voľno.

6. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 21. 10. 14:30 Sobotište – Borský Svätý Jur, 15:00 Štefanov – Borský Mikuláš, 22. 10. 11:30 Unín – Šaštín, 12:00 Radošovce – Kúty.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 – 21. 10. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda – Domino (Bényi, Bazsó, Mogyorósi, vo Vrakúni), Inter – Skalica (BFZ), 22. 10. o 10.00 a 12.00 h Trnava – Trenčín (Santa, S. Krivošík, M. Krivošík), Levice – Slovan (Pecho, Chlebo, Debnár), Púchov – PFA ViOn (Otiepka, Miakiš, Tarabus), Karlova Ves – Senica (BFZ), o 14.00 a 16.00 h Petržalka ä FC Nitra (BFZ).

1. LMŽ U13, U12 – 21. 10. o 10.00 a 11.30 h Skalica – Púchov, Domino – Inter, Slovan – Levice, 22. 10. o 10.00 a 11.30 h PFA ViOn – Karlova Ves, Senica – Trnava, Trenčín – Dun. Streda, o 13.00 a 14.30 h FC Nitra – Petržalka.

2. LSŽ a LMŽ – 21. 10. o 10.00 a 12.00 h Sereď – Trebatice (Šmátrala, Baboš), Komárno – Moravany (Mlinkovics, Zemko), ČFK Nitra – Prievidza (Szalai, Pálka), o 13.30 a 15.30 h P. Bystrica – Partizánske (Fúrik, Brna), 22. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava – Piešťany (Mazúch, Révay, UT), Topoľčany – Hlohovec (Feranec, M. Cabaj. UT), Šaľa – Nové Zámky (Fehér, V. Kukan), Bánovce – Štúrovo (Švolík, Blaháč), Lok. Trnava – Dubnica (Frič, Trnka).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 21. 10. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto – Kúty (Burian, Čaja), Dubnica B – Gbely (Hromádka, Judiny), Nováky – Moravany B (Janík, M. Mokrý), Častkovce – Horovce (Maráz, Kusý), o 12.00 a 14.00 h Holíč – Led. Rovne (Španka, Blažek, MŽ, SŽ), 22. 10. o 10.00 a 12.00 h Prievidza B – Myjava B (Barta, Jakubis), Nemšová a Kanianka majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 9. kolo: 21. 10. 10:00 Dojč – Borský Mikuláš, Borský Svätý Jur – Moravský Svätý Ján, 12:00 Stráže – Šaštín, 14:30 Jablonica – Brodské, 15:00 Čáry – Cerová, Šajdíkove Humence majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 9. kolo: 21. 10. 10:00 Sobotište – Hlboké, Mokrý Háj – Kunov, 12:30 Štefanov – Rybky, 14:30 Unín – Smrdáky., Kopčany a Smolinské majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 9. kolo: 21. 10. 10:30 Kúty B – Brodské, 12:00 Šaštín – Borský Mikuláš, Kúty A – Moravský Svätý Ján, 13:30 Čáry – Cerová, 14:30 Lakšárska Nová Ves – Hlboké, Kunov má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 9. kolo: 21. 10. 10:00 Holíč – Skalica B, Petrova Ves – Koválov, Unín – Oreské, 12:00 Kopčany – Mokrý Háj.

ŽENY

2. LIGA ŽENY sk. A – 21. 10. o 15.00 h Dun. Lužná – N. Zámky (BFZ), 22. 10. o 10.30 h Kopčany – FC ViOn (Prelec), o 15.00 h Šaľa – Čaka (Kollárik), Dun. Streda – Trnava B (Lenický), o 16.00 h Trnava A – Senica (Frič, Trnka).

1. LIGA ŽIAČKY – 21. 10. o 13.00 h Prievidza – Myjava (Mihál), o 15.00 h Nitra – Nové Zámky (Šima), 22. 10. o 13.00 h Šaľa – NMŠK 1922 (Kollárik), Dun. Streda – Slovan (Lenický), o 14.00 h Trnava – Senica (Trnka), Trenčín má voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 327
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 147
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 505
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 106
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 691
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 541
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 543
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 457
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 379
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Senica

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Článok je zaradený aj do ďalších tém
Skalica, Malacky, Futbal

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

21m
Testovanie Bojnice.

Personál do odberných pracovísk zabezpečilo mesto.

48m

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

20 h
Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

21 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?