Nedeľa, 23. september, 2018 | Meniny má Zdenka

Kam za futbalom na Záhorí

Jesenná časť sezóny sa blíži k svojmu záveru. Ponúkame vám program víkendových futbalových stretnutí na Záhorí od mužov až po prípravky.

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

FORTUNA LIGA, 13. kolo: 21. 10. 15:00 Dunajská Streda – Trenčín, 17:00 Senica – Ružomberok, Michalovce – Nitra, Zlaté Moravce – Slovan, Trnava – Podbrezová, 22. 10. 17:00 Prešov – Žilina.

2. LIGA SFZ, 13. kolo: 20. 10. 14:30 Bardejov – Podbrezová B, 16:00 Pohronie – Sereď, 21. 10. 14:30 Liptovský Mikuláš – Lokomotíva Košice, Spišská Nová Ves – Žilina B, 15:00 Poprad – Skalica, Zvolen – Šamorín, Inter Bratislava – Nové Mesto nad Váhom, 22. 10. 14:30 Trebišov – Komárno.

3. LIGA BFZ, 13. kolo: 21. 10. 15:00 Devínska Nová Ves – Rovinka, 22. 10. 10:30 Petržalka – Pezinok, 15:00 Rohožník – Slovan B, Lozorno – Rača, Most pri Bratislave – Vajnory, Bernolákovo – Svätý Jur, Báhoň – Ivanka pri Dunaji, Dunajská Lužná – Tomášov.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. LIGA BFZ, 13. kolo: 22. 10. 15:00 Slovenský Grob – Závod, Jakubov – Pezinok-Cajla, Malacky – Viničné, Veľké Leváre – Kalinkovo, Kráľová pri Senci – Vrakuňa, Karlova Ves – Čunovo, Limbach – Lamač, Rusovce – Domino.

4. LIGA SZ – 21. 10. o 14.00 h Partizánske – Tr. Stankovce (Šeben, Voros, D. Kukan, Čornák), Vrbové – Malženice (Obeda, Černek, Pavlačková, Farkaš), o 17.00 h Myjava – Boleráz (Búri, Chlebo, Barcík, Drozd), 22. 10. o 14.00 h V. Kostoľany – J. Bohunice (R. Farkaš, Lévai, Bényi, Nedveď), Holíč – Tr. Teplice (Ahmed, Janus, Janus ml., Šmidovič), Partizánske – Domaniža (Slašťan, Poruban, Fabian, Vrábel), Prečín – Nová Dubnica (Mokoš, Šlosár, Soboňa, Mišún), Hlohovec – Častkovce (Mlinkovics, Volf, Kasznár, Turčan).

5. LIGA Západ – dohrávka – 21. 10. o 14.00 h Mor. Sv. Ján – Trebatice (Goga, Žember, Piaček, Matejčík).

5. LIGA BA-vidiek, 11. kolo: 21. 10. 15:00 Plavecký Štvrtok – Láb, Jablonec – Šenkvice, 22. 10. 15:00 Svätý Jur B – Zohor, Jablonové – Plavecký Mikuláš, Griňava – Modra, Budmerice – Vištuk, Kostolište má voľno.

6. LIGA BA-vidiek, 11. kolo: 21. 10. 15:00 Malacky B – Studienka, Pernek – Vysoká pri Morave, 22. 10. 15:00 Stupava – Záhorská Ves, Malé Leváre – Sološnica, Vinosady – Doľany, Častá – Dubová.

6. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 21. 10. 14:30 Rybky – Oreské, Stráže – Kopčany, 22. 10. 14:30 Radošovce – Jablonica, Dubovce – Šaštín, Radimov – Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš – Rohov, Borský Svätý Jur – Hlboké, Cerová – Kúty.

7. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 22. 10. 10:00 Hradište pod Vrátnom – Unín, 14:30 Petrova Ves – Sekule, Štefanov – Koválov, Popudinské Močidľany – Kunov, Letničie – Smrdáky, Smolinské – Šajdíkove Humence, Čáry – Sobotište.

8. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 21. 10. 14:30 Prietrž – Osuské, 22. 10. 14:30 Rovensko – Podbranč, Chropov – Vrádište, Trnovec – Dojč.

DORAST

1. LSD U19, 12. kolo: 21. 10. Bardejov – Prešov, 11:00 Podbrezová – Michalovce, Trnava – Slovan Bratislava, Trenčín – Ružomberok, Dunajská Streda – Žilina, zápas FK Senica – Nitra sa dohráva 24. 10. o 14:00.

1. LMD U17, U16 – 21. 10. o 11.00 a 13.15 h Nitra – Senica (Valent, Pecek, L. Kováč).

2. LSDZ a LMDZ – 21. 10. o 9.00 a 11.30 h P. Bystrica – Skalica (Otiepka, D. Janček, Ľ. Janček), o 10.00 a 12.30 h Myjava – Malacky (Matulová, Kalčík, Juhás, UT), Prievidza – Lok. Trnava (Janus, Hodoško, Obertová), PFA ViOn – Inter (Kotrec, L. Turba, Kozolka), Bánovce – Komárno (Ahmed, Laco, Miksa), Púchov – Dubnica (Papuča, Hrenák, Klabník, ihr. Ladce), Petržalka – Topoľčany (BFZ), 22. 10. o 10.00 a 12.30 h Dev. N. Ves – Gabčíkovo (BFZ), Karlova Ves – Nové Zámky (BFZ).

4. LIGA SZ – 21. 10. o 11.00 h Tr. Stankovce – Beluša (Slašťan, Fabian), o 14.00 h N. Rudno – Nedožery-Brezany (Jakubis, Barta), Kanianka – Borčice (Janus ml., P. Kollár), Led. Rovne – Chynorany (Černej, Oselský), Bošany – D. Vestenice (Feranec, Soboňa), Tr. Turná – Dolná Súča (Poruban, Fabian), 22. 10. o 10.00 h Nemšová – Holíč (Fabian, Poruban).

5. LIGA ZÁPAD – 21. 10. o 14.00 h Mokrý Háj – Rohov (Srnec, Rusinko), Zeleneč – H. Orešany (Bartko, ObFZ), Siladice – Kopčany (T. Gádoši, Trnka), Kopánka – Mor. Sv. Ján (Koppl, Frič), 22. 10. o 11.30 h Gbely – Smolenice (Sládek, Patka), Rybky – Jablonica (Petránek, Mráz), Kátlovce majú voľno.

6. LIGA ObFZ SENICA, 12. kolo: 21. 10. 14:30 Sobotište – Borský Svätý Jur, 15:00 Štefanov – Borský Mikuláš, 22. 10. 11:30 Unín – Šaštín, 12:00 Radošovce – Kúty.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 – 21. 10. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda – Domino (Bényi, Bazsó, Mogyorósi, vo Vrakúni), Inter – Skalica (BFZ), 22. 10. o 10.00 a 12.00 h Trnava – Trenčín (Santa, S. Krivošík, M. Krivošík), Levice – Slovan (Pecho, Chlebo, Debnár), Púchov – PFA ViOn (Otiepka, Miakiš, Tarabus), Karlova Ves – Senica (BFZ), o 14.00 a 16.00 h Petržalka ä FC Nitra (BFZ).

1. LMŽ U13, U12 – 21. 10. o 10.00 a 11.30 h Skalica – Púchov, Domino – Inter, Slovan – Levice, 22. 10. o 10.00 a 11.30 h PFA ViOn – Karlova Ves, Senica – Trnava, Trenčín – Dun. Streda, o 13.00 a 14.30 h FC Nitra – Petržalka.

2. LSŽ a LMŽ – 21. 10. o 10.00 a 12.00 h Sereď – Trebatice (Šmátrala, Baboš), Komárno – Moravany (Mlinkovics, Zemko), ČFK Nitra – Prievidza (Szalai, Pálka), o 13.30 a 15.30 h P. Bystrica – Partizánske (Fúrik, Brna), 22. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava – Piešťany (Mazúch, Révay, UT), Topoľčany – Hlohovec (Feranec, M. Cabaj. UT), Šaľa – Nové Zámky (Fehér, V. Kukan), Bánovce – Štúrovo (Švolík, Blaháč), Lok. Trnava – Dubnica (Frič, Trnka).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 21. 10. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto – Kúty (Burian, Čaja), Dubnica B – Gbely (Hromádka, Judiny), Nováky – Moravany B (Janík, M. Mokrý), Častkovce – Horovce (Maráz, Kusý), o 12.00 a 14.00 h Holíč – Led. Rovne (Španka, Blažek, MŽ, SŽ), 22. 10. o 10.00 a 12.00 h Prievidza B – Myjava B (Barta, Jakubis), Nemšová a Kanianka majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 9. kolo: 21. 10. 10:00 Dojč – Borský Mikuláš, Borský Svätý Jur – Moravský Svätý Ján, 12:00 Stráže – Šaštín, 14:30 Jablonica – Brodské, 15:00 Čáry – Cerová, Šajdíkove Humence majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 9. kolo: 21. 10. 10:00 Sobotište – Hlboké, Mokrý Háj – Kunov, 12:30 Štefanov – Rybky, 14:30 Unín – Smrdáky., Kopčany a Smolinské majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 9. kolo: 21. 10. 10:30 Kúty B – Brodské, 12:00 Šaštín – Borský Mikuláš, Kúty A – Moravský Svätý Ján, 13:30 Čáry – Cerová, 14:30 Lakšárska Nová Ves – Hlboké, Kunov má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 9. kolo: 21. 10. 10:00 Holíč – Skalica B, Petrova Ves – Koválov, Unín – Oreské, 12:00 Kopčany – Mokrý Háj.

ŽENY

2. LIGA ŽENY sk. A – 21. 10. o 15.00 h Dun. Lužná – N. Zámky (BFZ), 22. 10. o 10.30 h Kopčany – FC ViOn (Prelec), o 15.00 h Šaľa – Čaka (Kollárik), Dun. Streda – Trnava B (Lenický), o 16.00 h Trnava A – Senica (Frič, Trnka).

1. LIGA ŽIAČKY – 21. 10. o 13.00 h Prievidza – Myjava (Mihál), o 15.00 h Nitra – Nové Zámky (Šima), 22. 10. o 13.00 h Šaľa – NMŠK 1922 (Kollárik), Dun. Streda – Slovan (Lenický), o 14.00 h Trnava – Senica (Trnka), Trenčín má voľno.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 542
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 334
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 11 000
  4. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 10 591
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 609
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 381
  7. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 4 259
  8. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 4 107
  9. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 4 015
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 695

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Malacky, Skalica

Hlavné správy z MY Záhorie

Skaličania prvýkrát doma stratili body, nestačili na Pohronie

Predzápasové oslavy v Skalici nemali pozápasovú odozvu.

Seničania inkasovali v Žiline päť gólov

Futbalisti FK Senica inkasovali v deviatom kole pod Dubňom až päť gólov a stále sa im nepodarilo odlepiť sa zo spodných priečok tabuľky.

Záhorácky folklórny festival približuje pôvodný záhorácky folklór

Slávnostným sprievodom obcou so všetkými zúčastnenými folklórnymi súbormi sa v Gajaroch v okrese Malacky začal Záhorácky folklórny festival.

Pripravte sa na zdržanie, v sobotu začnú opravovať diaľnicu D2

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) bude v nasledujúcich dňoch opravovať viaceré úseky diaľnice D2.

Medzi Senicou a Jablonicou sa zrazilo auto s lesnou zverou

Vo štvrtok (20. septembra) bola vo večerných hodinách privolaná polícia k dopravnej nehode.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pezinské vinobranie poznačila víchrica, pomáhali aj hasiči

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

Starosta sa zabýval v dome zo slamy, tvrdí, že by nemenil

Chcel dom, ktorý má dušu. Televízor nepotrebuje.

Dobrú vodu z podzemia odčerpávajú akvaparky

Vody v najmenších prírodných prameňoch ubúda.

V nitrianskej fakultnej nemocnici vymenili ďalšieho riaditeľa

Martin Neštický je zatiaľ funkciou len poverený.

Vybrali SME

Už ste čítali?