Sobota, 18. november, 2017 | Meniny má Eugen
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhori

Víkend opäť ponúka bohatú ponuku futbalových stretnutí na Záhorí.

Ilustračná fotografia.(Zdroj: TASR/AP)

DOSPELÍ

FORTUNA LIGA, 12. kolo: 14.10. 15:00 Michalovce – Trnava, 17:00 Trenčín – Senica, Podbrezová – Dunajská Streda, Slovan Bratislava – Prešov, 18:00 užomberok – Zlaté Moravce, 15.10. 17:00 Žilina – Nitra.

2. LIGA, 12. kolo: 13.10. 14:30 Lokomotíva Košice – Bardejov, 15:00 Žilina B – Pohronie, 14.10. 15:00 Skalica – Zvolen, Komárno – Inter Bratislava, Nové Mesto nad Váhom - Poprad, Šamorín – Spišská Nová Ves, 15.10. 10:30 Podbrezová – Trebišov, 15:00 Sereď – Liptovský Mikuláš.

3. LIGA BFZ, 12. kolo: 14.10. 15:00 Pezinok – Lozorno, Svätý Jur – Devínska Nová Ves, 15.10. 10:30 Rača – Dunajská Lužná, Slovan B – Bernolákovo, 15:00 Ivanka pri Dunaji – Rohožník, Tomášov – Báhoň, Rovinka – Most pri Bratislave, Vajnory – Petržalka.

4. LIGA BFZ, 12. kolo: 14.10. 15:00 Domino – Jakubov, Lamač – Malacky, Vrakuňa – Slovenský Grob, 15.10. 15:00 Závod – Rusovce, Čunovo – Veľké Leváre, Pezinok-Cajla – Limbach, Viničné – Karlova Ves, Kalinkovo – Kráľová pri Senci.

4. LIGA ZsFZ, SZ - 14. 10. o 14.30 h J. Bohunice - Hlohovec (Kiš, Berec, Božik, Šmidovič), Tr. Teplice – V. Kostoľany (Trenčanský, Varga, Barta, Bašnár), 15. 10. o 14.30 h Častkovce - Prečín (Bogár, Šmátrala, Jeremias, Drozd), N. Dubnica - Vrbové (Laco, Janus, Janus ml., Hromník), Malženice - Partizánske (Čulák, Meluš, Mokoš, Farkaš), Tr. Stankovce - Myjava (Haring, Benko, Fodor, Gábor), Boleráz - Šimonovany (Černek, Obeda, Slašťan, Bott), Domaniža - Holíč (Kollárik, Martiška, Hybský, Gádoši). Dohrávka: 11. 10. o 15.00 h Hlohovec - Myjava (Janus, Laco, Jakubis).

5. LIGA ZsFZ, ZÁPAD - 15. 10. o 14.30 h Mor. Sv. Ján - Gbely (Markech, Kusý, Maráz, Kozinka), Mokrý Háj - Brodské (Majcher, Révay, D. Kováčik, Juran), Trebatice – H. Orešany (Krč-Konečný, Haršány, Boledovič, Balek).

5. LIGA BA-vidiek, 10. kolo: 14.10. 15:30 Plavecký Mikuláš – Svätý Jur, 15.10. 15:30 Kostolište – Budmerice, Vištuk – Jablonové, Zohor – Griňava, Šenkvice – Plavecký Štvrtok, Modra – Jablonec, Láb má voľno.

6. LIGA BA-vidiek, 8. kolo: 14.10. 15:30 Doľany – Malacky B, Studienka – Stupava, 15.10. 12:30 Sološnica – Častá, 15:30 Záhorská Ves – Malé Leváre, Dubová – Pernek, Vysoká pri Morave – Vinosady.

6. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Hlboké – Borský Mikuláš, 15.10. 10:00 Rohov – Radimov, 15:00 Cerová – Rybky, Borský Sv. Jur – Kúty, Lakšárska Nová Ves – Dubovce, Šaštín – Stráže, Kopčany – Radošovce, Jablonica – Oreské.

7. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Smrdáky – Hradište pod Vrátnom, 15.10. 15:00 Čáry – Petrova Ves, Sobotište – Smolinské, Šajdíkove Humence – Letničie, Unín – Kunov, Popudinské Močidľany – Štefanov, Koválov – Sekule.

8. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Osuské – Rovensko, Dojč – Prietrž, Vrádište – Trnovec, 15.10. 10:00 Podbranč – Chropov.

DORAST

1. LSD U19, 11. kolo: 11.10. 14:00 Podbrezová – Nitra, 12.10. 14:00 Bardejov – Michalovce, 14.10. 11:00 Dunajská Streda – Ružomberok, Trenčín – Slovan Bratislava, 13:00 Trnava – Prešov, 13:30 Žilina – Senica.

1. LMD U17, U16 - 13. 10. o 13.00 a 15.15 h Nitra - Podbrezová (Šima, Kollárik, Berec), 14. 10. o 11.00 a 13.15 h Senica - Žilina (Bartko, Boledovič, T. Gádoši).

2. LSDZ a LMDZ - 14. 10. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo - Púchov (Fehér, Šmátrala, V. Kukan), Skalica - Petržalka (Hulínek, Obeda, Černek), Topoľčany - Bánovce (Gašparovič, Blaháč, Hagara), Lok. Trnava - Myjava (S. Krivošík, Jančovič, M. Krivošík), Inter – Prievidza (BFZ), 15. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – Dev. N. Ves (Šima, Drobec, Jančok), Dubnica - P. Bystrica (Baňár, Poruban, Fabian), Komárno – PFA ViOn (Bényi, Lévai, R. Farkaš). Dohrávka: 11. 10. o 13.00 a 15.30 h Púchov – Dev. N. Ves (Otiepka, Ľ. Janček, G. Cabaj).

4. LIGA SZ - 14. 10. o 12.00 h Nedožery-Brezany - Tr. Turná (Švolík, Jakubis), o 14.00 h Beluša - Led. Rovne (Oselský, Hromádka), o 14.30 h Dolná Súča - Bošany (Burian, Slašťan), Chynorany - Nemšová (Miksa, Čulák), Holíč - Kanianka (Sládek, Patka), 15. 10. o 12.00 h D. Vestenice - Tr. Stankovce (Barta, Varga), Borčice – N. Rudno (Otiepka, Vyletelka).

5. LIGA ZÁPAD - 14. 10. o 14.30 h Rohov - Kopánka (Blažek, Prelec), Kátlovce - Siladice (Trnka, Krč-Konečný), Kopčany - H. Orešany (Dutka, Srnec), Smolenice - Mokrý Háj (Baláž, Koopl), 15. 10. o 12.00 h Zeleneč - Rybky (Santa, ObFZ), Jablonica - Gbely (Bartko, Juhás), Moravský Svätý Ján má voľno.

6. LIGA ObFZ Senica, 11. kolo: 14.10. 12:15 Radošovce – Šaštín, 14:30 Štefanov – Kúty, 15.10. 12:00 Borský Svätý Jur – Unín, 12:30 Borský Mikuláš – Sobotište.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 - 11. 10. o 13.30 a 15.30 h Nitra - Levice (Pucher, Martiška, Palka, U14, U15), 14. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Inter (Chlebo, Barcík, Bojda), Skalica - Petržalka (Patka, Srnec, Sládek), Senica - Trnava (Prelec, Blažek, Mráz, v Čáčove), Domino – Púchov (BFZ), 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Dun. Streda (Judiny, Černej, Pavlačková).

1. LMŽ U13, U12 - 14. 10. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Senica, Levice – Nitra, Petržalka – Domino, Inter – Skalica, 15. 10. o 10.00 a 11.30 h Trnava – Slovan, Púchov - PFA ViOn, Karlova Ves – Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ - 11. 10. o 14.00 a 16.00 h Štúrovo - Šaľa (Valko, Ďurčovič), 14. 10. o 10.00 a 12.00 h Piešťany - Lok. Trnava (Markech, Kusý), Dubnica - Komárno (Miakiš, D. Janček), Moravany - P. Bystrica (Feranec, M. Cabaj), Partizánske - Bánovce (I. Mokrý, Pa. Šamko), 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany - ČFK Nitra (Šlosár, Sák), Myjava - Prievidza (Španka, Tokoš), Nové Zámky - Sereď (Kasznár, T. Birkus), Trebatice - Hlohovec (Trenčanský, Soboňa).

3. LSŽ a LMŽ SZ - 14. 10. o 10.00 a 12.00 h Horovce - Holíč (Otiepka, R. Kováčik), Led. Rovne - Nováky (Majcher, Murín), Kanianka - Dubnica B (Janík, M. Mokrý), Gbely - Nové Mesto (Dutka, Petránek), Myjava B - Nemšová (Ševčík, Révay, v St. Myjave), 15. 10. o 14.30 a 16.30 h Prievidza B - Kúty (Šandrik, Grolmus), Častkovce a Moravany B majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA sk. A, 8. kolo: 14.10. 10:00 Šaštín – Šajdíkove Humence, 11:30 Borský Mikuláš – Čáry, 15:00 Cerová – Jablonica, Brodské – Borský Svätý Jur, Dojč má voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA sk. B, 8. kolo: 14.10. 10:00 Smrdáky – Štefanov, Kunov – Sobotište, 11:00 Rybky – Mokrý Háj, 15:00 Smolinské – Kopčany, Unín a Hlboké majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA sk. A, 8. kolo: 14.10. 12:00 Kunov – Lakšárska Nová Ves, Hlboké – Šaštín, 13:00 Cerová – Kúty B, Brodské – Kúty A, 13:30 Borský Mikuláš – Čáry, Moravský Svätý Ján má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA sk. B, 8. kolo: 11.10. 16:00 Gbely – Unín, 14.10. 9:30 Skalica B – Kopčany, 10:30 Radošovce – Mokrý Háj, 14:00 Oreské – Petrova Ves, 15:00 Koválov – Holíč.

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 14. 10. o 14.00 (16.00) h Nitra - Bardejov (D. Kukan, Polena, Voros).

II. liga Ženy sk. A - 14. 10. o 15.00 h Nové Zámky - Kopčany (Provodovský), o 16.00 h Senica - Dun. Streda (Mráz), 15. 10. o 14.00 h Trnava - Čaka (Bányi), o 15.00 h FC ViOn - Šaľa (Rajtár), o 16.00 h Trnava B - Dúbravka (Santa, Bányi).

II. liga Ženy sk. B - 14. 10. o 11.30 h Beluša - P. Bystrica (Hromádka, Oselský), o 15.00 h Bánovce - Trenčín (Janus ml., Janus), Topoľčany – voľno.

I. liga žiačky - 14. 10. o 13.00 h Nové Zámky - Prievidza (Provodovský), o 14.00 h Senica - Dun. Streda (Mráz, v Čáčove), 15. 10. o 14.00 h Trenčín - Nitra (Bulko), 16. 10. o 17.00 h Myjava - Šaľa (Obeda).

II. liga žiačky - 12. 10. o 14.30 h Bánovce - Levice (Pe. Šamko), 14. 10. o 10.00 h Beluša – PFA ViOn (Brna, v Púchove), o 13.00 h Topoľčany - Dubnica (Mokoš), o 14.00 h P. Bystrica - Čaka (Hrenák). Dohrávka: 9. 10. o 13.00 h Beluša - Levice (G. Cabaj).

Ďalšie články z témy Futbal

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

  1. Kam za futbalom na Záhorí 36
  2. Úspešná sezóna kros triatlonistu Borisa Janatu 15
  3. Primátor Barát rok pred voľbami mení svojho zástupcu 8
  4. Polícia: Pri dopravnej nehode v Malackách utrpel muž ťažké zranenia 8
  5. Polícia našla nezvestnú Petru z Brodského, ktorá zmizla v Rakúsku 6
  6. VIDEO, FOTO: Už zajtra sa začne napúšťať Kunovská priehrada, deň pred sa kosí a betónuje Foto 6
  7. Tento týždeň prinesie viac slnka, ale aj nočné mrazy 6
  8. Malacky: Za budovou bývalého mestského úradu plánuje mesto postaviť kultúrny dom 3
  9. Súťaže BFZ a BA-vidiek: Lozorno nestačilo na Tomášov, Malacky a Veľké Leváre víťazne 2
  10. MALACKY: Mesto predstavilo verejnosti návrh nového kultúrneho domu 2

Najčítanejšie správy

Záhorie

Kam za futbalom na Záhorí

Futbalový program na tento víkend.

Úspešná sezóna kros triatlonistu Borisa Janatu

Rok 2017 bol veľmi úspešným pre skalického triatlonistu Borisa Janatu, ktorý sa venuje kros triatlonu a počas sezóny sa zúčastnil viacerých domácich aj zahraničných pretekov, na ktorých sa mu mimoriadne darilo.

Primátor Barát rok pred voľbami mení svojho zástupcu

Nový viceprimátor Milan Roman chce prispieť k zlepšeniu spolupráce medzi primátorom, mestským úradom a mestským zastupiteľstvom.

Polícia: Pri dopravnej nehode v Malackách utrpel muž ťažké zranenia

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Malackách vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v stredu (8.11.

Polícia našla nezvestnú Petru z Brodského, ktorá zmizla v Rakúsku

Po nezvestnej začali policajti pátrať potom, čo sa žena prestala ozývať svojej rodine.

Blízke regióny

Po reťazovej nehode na R1 sa vytvorili kilometrové kolóny

Zrazilo sa až jedenásť áut, pri nehode neprišlo k žiadnemu zraneniu.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Oblastné výbery do 14 rokov bojovali o postup (+FOTO)

V mestskej hale na Klokočine sa dnes zišlo šesť oblastných výberov U14 v kvalifikácii o Pohár predsedu ZsFZ.

Beh večernou Nitrou vyhrali Mazúch a Németová (+FOTO)

Pešia zóna patrila včera bežcom. Na tradičnom podujatí stúpol počet účastníkov oproti vlaňajšku o 80.

Podľa poslancov začala župa zasadať s porušením zákona

Podľa poslanca Juraja Smatanu neprešla povinná, minimálne 10 dňová lehota od oznámenia termínu a programu zasadnutia poslancom. Župan Jaroslav Baška obvinenie odmieta, tvrdí, že išlo o ustanovujúce zastupiteľstvo, ktoré musí podľa zákona zvolať 30 dní od volieb.

Všetky správy

Demonštrovať proti komunistom prišla v minisukni. Bála sa až na druhý deň

Študenti v Bratislave v roku 1989 predbehli pražskú novembrovú demonštráciu o jeden deň. Sledovala ich polícia aj televízia.

Takto padol komunizmus. Pozrite si unikátne fotografie z novembra '89

Bratislavskí študenti sa vydali do ulíc ešte o deň skôr ako ich pražskí kolegovia.

Matka českého hokejistu robí stále predavačku, hoci jej syn zarába milióny

Aby mohla svojmu synovi platiť všetko, čo sa týkalo hokeja, mala dve práce.

Na hymnu Nežnej revolúcie chce Ivo Hoffman zabudnúť. Napísal jej opačnú verziu

Už desať rokov nehral na gitare, spoločnosť ho sklamala.

Tesla na premiére elektrického kamiónu ukázala aj nový Roadster 2.0

Nové modely prekvapili zrýchlením aj veľkým dojazdom.

Kam vyraziť