Sobota, 22. september, 2018 | Meniny má Móric

Kam za futbalom na Záhori

Víkend opäť ponúka bohatú ponuku futbalových stretnutí na Záhorí.

Ilustračná fotografia.(Zdroj: TASR/AP)

DOSPELÍ

FORTUNA LIGA, 12. kolo: 14.10. 15:00 Michalovce – Trnava, 17:00 Trenčín – Senica, Podbrezová – Dunajská Streda, Slovan Bratislava – Prešov, 18:00 užomberok – Zlaté Moravce, 15.10. 17:00 Žilina – Nitra.

2. LIGA, 12. kolo: 13.10. 14:30 Lokomotíva Košice – Bardejov, 15:00 Žilina B – Pohronie, 14.10. 15:00 Skalica – Zvolen, Komárno – Inter Bratislava, Nové Mesto nad Váhom - Poprad, Šamorín – Spišská Nová Ves, 15.10. 10:30 Podbrezová – Trebišov, 15:00 Sereď – Liptovský Mikuláš.

3. LIGA BFZ, 12. kolo: 14.10. 15:00 Pezinok – Lozorno, Svätý Jur – Devínska Nová Ves, 15.10. 10:30 Rača – Dunajská Lužná, Slovan B – Bernolákovo, 15:00 Ivanka pri Dunaji – Rohožník, Tomášov – Báhoň, Rovinka – Most pri Bratislave, Vajnory – Petržalka.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. LIGA BFZ, 12. kolo: 14.10. 15:00 Domino – Jakubov, Lamač – Malacky, Vrakuňa – Slovenský Grob, 15.10. 15:00 Závod – Rusovce, Čunovo – Veľké Leváre, Pezinok-Cajla – Limbach, Viničné – Karlova Ves, Kalinkovo – Kráľová pri Senci.

4. LIGA ZsFZ, SZ - 14. 10. o 14.30 h J. Bohunice - Hlohovec (Kiš, Berec, Božik, Šmidovič), Tr. Teplice – V. Kostoľany (Trenčanský, Varga, Barta, Bašnár), 15. 10. o 14.30 h Častkovce - Prečín (Bogár, Šmátrala, Jeremias, Drozd), N. Dubnica - Vrbové (Laco, Janus, Janus ml., Hromník), Malženice - Partizánske (Čulák, Meluš, Mokoš, Farkaš), Tr. Stankovce - Myjava (Haring, Benko, Fodor, Gábor), Boleráz - Šimonovany (Černek, Obeda, Slašťan, Bott), Domaniža - Holíč (Kollárik, Martiška, Hybský, Gádoši). Dohrávka: 11. 10. o 15.00 h Hlohovec - Myjava (Janus, Laco, Jakubis).

5. LIGA ZsFZ, ZÁPAD - 15. 10. o 14.30 h Mor. Sv. Ján - Gbely (Markech, Kusý, Maráz, Kozinka), Mokrý Háj - Brodské (Majcher, Révay, D. Kováčik, Juran), Trebatice – H. Orešany (Krč-Konečný, Haršány, Boledovič, Balek).

5. LIGA BA-vidiek, 10. kolo: 14.10. 15:30 Plavecký Mikuláš – Svätý Jur, 15.10. 15:30 Kostolište – Budmerice, Vištuk – Jablonové, Zohor – Griňava, Šenkvice – Plavecký Štvrtok, Modra – Jablonec, Láb má voľno.

6. LIGA BA-vidiek, 8. kolo: 14.10. 15:30 Doľany – Malacky B, Studienka – Stupava, 15.10. 12:30 Sološnica – Častá, 15:30 Záhorská Ves – Malé Leváre, Dubová – Pernek, Vysoká pri Morave – Vinosady.

6. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Hlboké – Borský Mikuláš, 15.10. 10:00 Rohov – Radimov, 15:00 Cerová – Rybky, Borský Sv. Jur – Kúty, Lakšárska Nová Ves – Dubovce, Šaštín – Stráže, Kopčany – Radošovce, Jablonica – Oreské.

7. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Smrdáky – Hradište pod Vrátnom, 15.10. 15:00 Čáry – Petrova Ves, Sobotište – Smolinské, Šajdíkove Humence – Letničie, Unín – Kunov, Popudinské Močidľany – Štefanov, Koválov – Sekule.

8. LIGA ObFZ SENICA, 11. kolo: 14.10. 15:00 Osuské – Rovensko, Dojč – Prietrž, Vrádište – Trnovec, 15.10. 10:00 Podbranč – Chropov.

DORAST

1. LSD U19, 11. kolo: 11.10. 14:00 Podbrezová – Nitra, 12.10. 14:00 Bardejov – Michalovce, 14.10. 11:00 Dunajská Streda – Ružomberok, Trenčín – Slovan Bratislava, 13:00 Trnava – Prešov, 13:30 Žilina – Senica.

1. LMD U17, U16 - 13. 10. o 13.00 a 15.15 h Nitra - Podbrezová (Šima, Kollárik, Berec), 14. 10. o 11.00 a 13.15 h Senica - Žilina (Bartko, Boledovič, T. Gádoši).

2. LSDZ a LMDZ - 14. 10. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo - Púchov (Fehér, Šmátrala, V. Kukan), Skalica - Petržalka (Hulínek, Obeda, Černek), Topoľčany - Bánovce (Gašparovič, Blaháč, Hagara), Lok. Trnava - Myjava (S. Krivošík, Jančovič, M. Krivošík), Inter – Prievidza (BFZ), 15. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – Dev. N. Ves (Šima, Drobec, Jančok), Dubnica - P. Bystrica (Baňár, Poruban, Fabian), Komárno – PFA ViOn (Bényi, Lévai, R. Farkaš). Dohrávka: 11. 10. o 13.00 a 15.30 h Púchov – Dev. N. Ves (Otiepka, Ľ. Janček, G. Cabaj).

4. LIGA SZ - 14. 10. o 12.00 h Nedožery-Brezany - Tr. Turná (Švolík, Jakubis), o 14.00 h Beluša - Led. Rovne (Oselský, Hromádka), o 14.30 h Dolná Súča - Bošany (Burian, Slašťan), Chynorany - Nemšová (Miksa, Čulák), Holíč - Kanianka (Sládek, Patka), 15. 10. o 12.00 h D. Vestenice - Tr. Stankovce (Barta, Varga), Borčice – N. Rudno (Otiepka, Vyletelka).

5. LIGA ZÁPAD - 14. 10. o 14.30 h Rohov - Kopánka (Blažek, Prelec), Kátlovce - Siladice (Trnka, Krč-Konečný), Kopčany - H. Orešany (Dutka, Srnec), Smolenice - Mokrý Háj (Baláž, Koopl), 15. 10. o 12.00 h Zeleneč - Rybky (Santa, ObFZ), Jablonica - Gbely (Bartko, Juhás), Moravský Svätý Ján má voľno.

6. LIGA ObFZ Senica, 11. kolo: 14.10. 12:15 Radošovce – Šaštín, 14:30 Štefanov – Kúty, 15.10. 12:00 Borský Svätý Jur – Unín, 12:30 Borský Mikuláš – Sobotište.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 - 11. 10. o 13.30 a 15.30 h Nitra - Levice (Pucher, Martiška, Palka, U14, U15), 14. 10. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn - Inter (Chlebo, Barcík, Bojda), Skalica - Petržalka (Patka, Srnec, Sládek), Senica - Trnava (Prelec, Blažek, Mráz, v Čáčove), Domino – Púchov (BFZ), 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín - Dun. Streda (Judiny, Černej, Pavlačková).

1. LMŽ U13, U12 - 14. 10. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Senica, Levice – Nitra, Petržalka – Domino, Inter – Skalica, 15. 10. o 10.00 a 11.30 h Trnava – Slovan, Púchov - PFA ViOn, Karlova Ves – Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ - 11. 10. o 14.00 a 16.00 h Štúrovo - Šaľa (Valko, Ďurčovič), 14. 10. o 10.00 a 12.00 h Piešťany - Lok. Trnava (Markech, Kusý), Dubnica - Komárno (Miakiš, D. Janček), Moravany - P. Bystrica (Feranec, M. Cabaj), Partizánske - Bánovce (I. Mokrý, Pa. Šamko), 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany - ČFK Nitra (Šlosár, Sák), Myjava - Prievidza (Španka, Tokoš), Nové Zámky - Sereď (Kasznár, T. Birkus), Trebatice - Hlohovec (Trenčanský, Soboňa).

3. LSŽ a LMŽ SZ - 14. 10. o 10.00 a 12.00 h Horovce - Holíč (Otiepka, R. Kováčik), Led. Rovne - Nováky (Majcher, Murín), Kanianka - Dubnica B (Janík, M. Mokrý), Gbely - Nové Mesto (Dutka, Petránek), Myjava B - Nemšová (Ševčík, Révay, v St. Myjave), 15. 10. o 14.30 a 16.30 h Prievidza B - Kúty (Šandrik, Grolmus), Častkovce a Moravany B majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA sk. A, 8. kolo: 14.10. 10:00 Šaštín – Šajdíkove Humence, 11:30 Borský Mikuláš – Čáry, 15:00 Cerová – Jablonica, Brodské – Borský Svätý Jur, Dojč má voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA sk. B, 8. kolo: 14.10. 10:00 Smrdáky – Štefanov, Kunov – Sobotište, 11:00 Rybky – Mokrý Háj, 15:00 Smolinské – Kopčany, Unín a Hlboké majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA sk. A, 8. kolo: 14.10. 12:00 Kunov – Lakšárska Nová Ves, Hlboké – Šaštín, 13:00 Cerová – Kúty B, Brodské – Kúty A, 13:30 Borský Mikuláš – Čáry, Moravský Svätý Ján má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA sk. B, 8. kolo: 11.10. 16:00 Gbely – Unín, 14.10. 9:30 Skalica B – Kopčany, 10:30 Radošovce – Mokrý Háj, 14:00 Oreské – Petrova Ves, 15:00 Koválov – Holíč.

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 14. 10. o 14.00 (16.00) h Nitra - Bardejov (D. Kukan, Polena, Voros).

II. liga Ženy sk. A - 14. 10. o 15.00 h Nové Zámky - Kopčany (Provodovský), o 16.00 h Senica - Dun. Streda (Mráz), 15. 10. o 14.00 h Trnava - Čaka (Bányi), o 15.00 h FC ViOn - Šaľa (Rajtár), o 16.00 h Trnava B - Dúbravka (Santa, Bányi).

II. liga Ženy sk. B - 14. 10. o 11.30 h Beluša - P. Bystrica (Hromádka, Oselský), o 15.00 h Bánovce - Trenčín (Janus ml., Janus), Topoľčany – voľno.

I. liga žiačky - 14. 10. o 13.00 h Nové Zámky - Prievidza (Provodovský), o 14.00 h Senica - Dun. Streda (Mráz, v Čáčove), 15. 10. o 14.00 h Trenčín - Nitra (Bulko), 16. 10. o 17.00 h Myjava - Šaľa (Obeda).

II. liga žiačky - 12. 10. o 14.30 h Bánovce - Levice (Pe. Šamko), 14. 10. o 10.00 h Beluša – PFA ViOn (Brna, v Púchove), o 13.00 h Topoľčany - Dubnica (Mokoš), o 14.00 h P. Bystrica - Čaka (Hrenák). Dohrávka: 9. 10. o 13.00 h Beluša - Levice (G. Cabaj).

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 209
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 16 641
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 986
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 602
  5. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 8 451
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 365
  7. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 5 429
  8. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 4 973
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 3 270
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 244

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Hlavné správy z MY Záhorie

Online: Senica zabojuje na umelej tráve v Žiline

Fortunaliga má pred sebou ďalšie kolo a v tabuľke sa pomaly začína rsovať prvá a druhá šestica.

Záhorácky folklórny festival približuje pôvodný záhorácky folklór

Slávnostným sprievodom obcou so všetkými zúčastnenými folklórnymi súbormi sa v Gajaroch v okrese Malacky začal Záhorácky folklórny festival.

Pripravte sa na zdržanie, v sobotu začnú opravovať diaľnicu D2

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) bude v nasledujúcich dňoch opravovať viaceré úseky diaľnice D2.

Medzi Senicou a Jablonicou sa zrazilo auto s lesnou zverou

Vo štvrtok (20. septembra) bola vo večerných hodinách privolaná polícia k dopravnej nehode.

Sobotný program týždňa mobility pre nepriazeň počasia presúvajú

Aktivity, ktorými mal v sobotu 22. septembra vyvrcholiť v Trnave Európsky týždeň mobility, sa rozhodla radnica pre nepriaznivú predpoveď počasia presunúť.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pezinské vinobranie poznačila víchrica, pomáhali aj hasiči

Popadané stromy, zdemolované stánky či prevrátené smetiaky.

Starosta sa zabýval v dome zo slamy, tvrdí, že by nemenil

Chcel dom, ktorý má dušu. Televízor nepotrebuje.

Víkend prinesie silné ochladenie, vietor i dážď

Zdá sa, že krátkym rukávom aspoň na nejaký čas odzvonilo.

Dobrú vodu z podzemia odčerpávajú akvaparky

Vody v najmenších prírodných prameňoch ubúda.

Vybrali SME

Už ste čítali?