Streda, 23. január, 2019 | Meniny má Miloš

Kam za futbalom na Záhorí

Víkend opäť prináša bohatú ponuku futbalových stretnutí, z ktorých si určite dokážete vybrať ten "svoj".

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

DOSPELÍ

Fortuna liga má tento víkend voľno.

2. LIGA, 11. kolo: 7. 10. 15:00 Spišská Nová Ves – Skalica, Bardejov – Sereď, Liptovský Mikuláš – Žilina B, 15:30 Zvolen – Nové Mesto nad Váhom, Komárno – Poprad, Inter – Trebišov.

3. LIGA BFZ, 11. kolo: 7. 10. 15:30 Devínska Nová Ves – Slovan B, Báhoň – Rača, 8. 10. 10:30 Petržalka – Rovinka, 14:30 Dunajská Lužná – Lozorno, 15:30 Rohožník – Tomášov, Vajnory – Pezinok, Most pri Bratislave – Svätý Jur, Bernolákovo – Ivanka pri Dunaji.

4. LIGA BFZ, 11. kolo: 8. 10. 15:30 Veľké Leváre – Viničné, Malacky – Pezinok-Cajla, Jakubov – Závod, Kalinkovo – Vrakuňa, Kráľová pri Senci – Čunovo, Karlova Ves – Lamač, Limbach – Domino, Rusovce – Slovenský Grob.

4. LIGA SZ – 7. 10. o 14.30 h Tr. Teplice – J. Bohunice (Jeremias, Šmátrala, Bogár, Košík), Partizánske – N. Dubnica (Košťál, Haring, Kalčík, Kováč), Vrbové – Častkovce (Jakubis, Laco, Švolík, Peťovský), o 17.00 h Myjava – Malženice (L. Turba, Szalai, Kotrec, Kútny), 8. 10. o 14.30 h V. Kostoľany – Domaniža (Otrubčák, Černek, Obeda, Jančoková), Holíč – Boleráz (Trenčanský, Meluš, Čulák, Inovecký), Šimonovany – Tr. Stankovce (Černej, Judiny, Oselský, Koníček), Prečín – Hlohovec (D. Kukan, Voros, Šeben, Jeriga). Dohrávka: 4. 10. o 15.00 h N. Dubnica – Holíč (Mlinkovics, Volf, Kasznár, Podhradský).

5. LIGA ZÁPAD – 8. 10. o 14.30 h H. Orešany – Mor. Svätý Ján (Drábik, Mihál, Hrabaj, Hancko), Brodské – Trebatice (Záhumenský, M. Magdolen, I. Mokrý, László), Gbely – Mokrý Háj (Pe. Šamko, M. Mokrý, Miksa, Rosa).

5. LIGA BA-vidiek, 9. kolo: 7. 10. 15:30 Plavecký Štvrtok – Modra, Jablonové – Budmerice, 8.10. 15:30 Láb – Kostolište, Gajary – Šenkvice, Jablonec – Zohor, Griňava – Plavecký Mikuláš, Svätý Jur – Vištuk.

6. LIGA BA-vidiek, 7. kolo: 7. 10. 15:30 Malacky B – Vysoká pri Morave, Vinosady – Dubová, 8. 10. 15:30 Studienka – Záhorská Ves, Stupava – Doľany, Pernek – Sološnica, Častá – Malé Leváre.

6. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 7. 10. 15:00 Rybky – Jablonica, Stráže – Lakšárska Nová Ves, 8. 10. 15:00 Oreské – Kopčany, Radošovce – Šaštín, Dubovce – Rohov, Radimov – Hlboké, Borský Mikuláš – Kúty, Borský Svätý Jur – Cerová.

7. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 8. 10. 10:00 Kunov – Smrdáky, Hradište pod Vrátnom – Šajdíkove Humence, 15:00 Petrova Ves – Koválov, Sekule – Popudinské Močidľany, Štefanov – Unín, Letničie – Sobotište, Smolinské – Čáry.
8. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 7. 10. 15:00 Prietrž – Vrádište, Dojč – Osuské, 8. 10. 15:00 Rovensko – Chropov, Trnovec – Podbranč.

DORAST

1. LSD U19, 10. kolo: 7. 10. 11:00 Senica – Podbrezová, Nitra – Bardejov, Slovan – Dunajská Streda, Ružomberok – Žilina, 14:00 Michalovce – Trnava, zápas Prešov – Trenčín sa hrá 24. 10.

1. LMD U17, U16 – 7. 10. o 11.00 a 13.15 h Trenčín – Prešov (Gašparíková, G. Cabaj, Miakiš), Trnava – Michalovce (Haršány, Trnka, T. Gádoši), o 12.00 a 14.15 h Dun. Streda – Slovan (Santa, M. Krivošík, Boledovič). Dohrávka: 4. 10. o 11.00 a 13.15 h Nitra – Michalovce (Šima, Darnadi, L. Turba).

2. LSDZ a LMDZ – 7. 10. o 9.00 a 11.30 h P. Bystrica – Gabčíkovo (Otiepka, Hulínek, Banár), o 10.00 a 12.30 h Lok. Trnava – Malacky (Matulová, S. Krivošík, Juhás), Prievidza – Komárno (Gašparovič, Blaháč, Grolmus), PFA ViOn – Topoľčany (Havran, Kišš, Barcik), Bánovce – Skalica (Šandrik, P. Kollár, Obertová), Púchov – Nové Zámky (Poruban, Fabian, Tarabus), Petržalka – Dubnica (BFZ), 8. 10. o 10.00 a 12.30 h Myjava – Inter (Santa, Bartko, Pavlovič, UT). Dohrávky: 4. 10. o 10.00 a 12.30 h Dubnica – Skalica (Papuča, Poruban, Fabian), o 13.00 a 15.30 h Myjava – Topoľčany (Španka, Otrubčák, Obeda).

4. LIGA SZ – 7. 10. o 11.00 h Tr. Stankovce – Dolná Súča (Slašťan, Kačička), o 14.00 h Led. Rovne – D. Vestenice (Oselský, Černej), o 14.30 h N. Rudno – Holíč (Feranec, Barta), Kanianka – Chynorany (Varga, Janus ml.), Bošany – Tr. Turná (Soboňa, M. Grznár), 8. 10. o 10.00 h Nemšová – Beluša (Poruban, Otiepka), o 12.00 h Borčice – Nedožery-Brezany (Burian, R. Kováčik). Dohrávky: 4. 10. o 15.00 h N. Rudno – Beluša (Jakubis, Švolík), Kanianka – D. Vestenice (Laco, Barta), o 15.30 h Nedožery-Brezany – Tr. Stankovce (Janus, Varga), Led. Rovne – Tr. Turná (Černej, Oselský).

5. LIGA ZÁPAD – 7. 10. o 14.30 h Smolenice – Rohov (Urbanovič, Jančovič), Mokrý Háj – Jablonica (Rusinko, Srnec), H. Orešany – Kátlovce (Krč-Konečný, Sládek), Siladice – Mor. Svätý Ján (Koppl, Baláž), 8. 10. o 12.00 h Gbely – Zeleneč (M. Mokrý, Miksa), Rybky – Kopčany (Tokoš, Prelec), Kopánka má voľno.

6. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 7. 10. 15:00 Štefanov – Šaštín, Sobotište – Kúty, 8. 10. 12:00 Unín – Radošovce, Borský Sv. Jur – Borský Mikuláš.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda – Senica (Lévai, Volf, Mlinkovics, vo Vrakúni), Petržalka – PFA ViOn (BFZ), Inter – Púchov (BFZ), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín – Domino (Hulínek, Ševčík, Markech), Trnava – Slovan (Šmátrala, Jeremias, Bogár), Levice – Skalica (Kozolka, Božik, Debnár), Karlova Ves – FC Nitra (BFZ).

1. LMŽ U13, U12 – 7. 10. o 10.00 a 11.30 h Skalica – Petržalka, Domino – Levice, Slovan – Dun. Streda, o 13.00 a 14.30 h FC Nitra – Trnava, 8. 10. o 10.00 a 11.30 h Púchov – Karlova Ves, PFA ViOn – Inter, Senica – Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Hlohovec – Nové Zámky (Baláž, Koppl), Sereď – Štúrovo (Fehér, Barczi), Šaľa – Partizánske (Slovák, Zemko), Myjava – ČFK Nitra (Sládek, Obeda, UT), o 13.30 a 15.30 h P. Bystrica – Dubnica (Hulínek, Baňár), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Trebatice – Topoľčany (Košťál, Kusý, v Krakovanoch), Bánovce – Moravany (Gašparovič, Švolík), Komárno – Piešťany (Valko, Lévai), Lok. Trnava – Prievidza (Fodor, Kalčík). Dohrávka: 4. 10. o 15.00 a 17.00 h Moravany – Šaľa (Košťál, Kusý).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto – Kanianka (Révay, Markech), Nováky – Horovce (Janík, Miksa), Nemšová – Kúty (Burian, Fúrik, MŽ, SŽ), o 12.00 a 14.00 h Holíč – Častkovce (Dutka, Černek, SŽ, MŽ), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Dubnica B – Moravany B (Miakiš, G. Cabaj), Prievidza B – Gbely odohrané, Led. Rovne a Myjava B majú voľno. Dohrávka: 4. 10. o 14.30 a 16.30 h Horovce – Nemšová (Bečka, R. Kováčik).

4. LIGA ObFZ SENICA U15, sk. A, 7. kolo: 7. 10. 10:00 Dojč – Šaštín, Šajdíkove Humence – Moravský Sv. Ján, Borský Sv. jur – Jablonica, 12:30 Stráže – Brodské, 15:00 Borský Mikuláš – Cerová, Čáry majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA U15, sk. B, 7. kolo: 7. 10. 10:00 Sobotište – Rybky, Mokrý Háj – Smrdáky, 12:30 Štefanov – Unín, 13:00 Kopčany – Hlboké, Smolinské a Kunov majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 7. kolo: 7. 10. 12:00 Šaštín – Kunov, Kúty – Kúty B, 13:30 Borský Mikuláš – Cerová, Čáry – Hlboké, 15:00 Lakšárska Nová Ves – Moravský Sv. Ján, Brodské má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 7. kolo: 7.10. 9:30 Skalica B – mokrý Háj, 10:00 Holíč – Oreské, Petrova Ves – Gbely, Unín – Radošovce, 11:00 Kopčany – Koválov.

ŽENY

1. LIGA ŽENY (juniorky) – 7. 10. o 13.00 (15.00) h Myjava – B. Bystrica (Španka, Blažek, Patka), Prešov – Nitra (VsFZ).

2. LIGA ŽENY sk. A – 7. 10. o 14.00 h Dúbravka – Dun. Streda (BFZ), o 15.00 h Sv. Jur – Trnava B (BFZ), 8. 10. o 10.00 h Šaľa – Nové Zámky (Lenický, V. Kukan), o 10.30 h Kopčany – Petržalka (Mráz), o 11.00 h Čaka – Senica (Barcik), o 16.00 h Trnava – FC ViOn (Kalčík, Fodor).

1. LIGA ŽIAČKY – 4. 10. o 16.00 h Prievidza – Trenčín (Janík, ihr. Nedožery-Brezany), 7. 10. o 13.00 h NMŠK Ba – Senica (BFZ), 8. 10. o 12.00 h Šaľa – Nové Zámky (V. Kukan), o 14.00 h Trnava – Myjava (Fodor), Nitra, Slovan a Dun. Streda voľno.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV
  2. Nádcha za volant nepatrí. Môže pôsobiť ako alkohol
  3. Jednoduchý návod, ako mať v roku 2019 viac peňazí
  4. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  5. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  6. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  7. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  8. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  9. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  10. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  1. Prognózy pre slovensky realitný trh v roku 2019
  2. Ako ušetriť s virtuálnym sídlom ?
  3. Rozhodnite o tom, aký projekt podporí Tesco vo vašom okolí!
  4. Nádcha za volant nepatrí. Môže pôsobiť ako alkohol
  5. Ľadový expres dopraví ľudí za lyžovačkou bez prestupov
  6. Relaxačná zóna v záhrade
  7. TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM
  8. Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV
  9. Vyznáte sa v novom označovaní palív?
  10. Vyhlásenie Vedeckej rady EU v Bratislave
  1. Jednoduchý návod, ako mať v roku 2019 viac peňazí 18 157
  2. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 17 555
  3. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 15 823
  4. Jedli ste už ružovú čokoládu? 7 511
  5. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 7 327
  6. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 5 119
  7. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 4 946
  8. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 2 957
  9. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 2 894
  10. Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV 2 761

Hlavné správy z MY Záhorie

Klzisko má pomôcky pre začiatočníkov

Na ľadovej ploche v Zámockom parku pribudli nové pomôcky pre začínajúcich korčuliarov.

Najväčšia sieť čerpacích staníc v Česku vstupuje na slovenský trh

Prvú čerpaciu stanicu otvorí Benzina na jar v Malackách.

Na cestách v okrese Skalica hliadkuje dnes viac policajtov

Počas policajných akcií v priebehu minulého týždňa odhalili v kraji až 158 priestupkov.

Partizánsku ulicu čaká oprava, už je potrebná

Partizánska cesta je jednou z vytypovaných ulíc mesta Malacky. Jej oprava sa odhaduje na 300-tisíc eur.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Firma nelegálne vyrúbala 750 stromov pri Trenčíne

Vyrúbali stromy v hodnote viac ako pol milióna eur.

Zima na hornej Nitre si vyžiadala prvú obeť. V Prievidzi zamrzol človek

Mestá ponúkajú ľuďom pomoc, no tí ju nie vždy využijú.

Meteorológovia upozorňujú na smog v Trenčíne

Ľudia by mali obmedziť čas strávený vonku, skrátiť vetranie obytných miestností, ale aj obmedziť fyzickú námahu a športové aktivity.

Rodine z Korne zhorel dom

Obrovský požiar dnes v noci likvidovali v obci Korňa. Rodine tam doslova zhorela strecha nad hlavou. Pred ohňom musela utiecť do dvadsaťmínusových mrazov.

Vybrali SME

Už ste čítali?