Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Víkend opäť prináša bohatú ponuku futbalových stretnutí, z ktorých si určite dokážete vybrať ten "svoj".

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

DOSPELÍ

Fortuna liga má tento víkend voľno.

2. LIGA, 11. kolo: 7. 10. 15:00 Spišská Nová Ves – Skalica, Bardejov – Sereď, Liptovský Mikuláš – Žilina B, 15:30 Zvolen – Nové Mesto nad Váhom, Komárno – Poprad, Inter – Trebišov.

3. LIGA BFZ, 11. kolo: 7. 10. 15:30 Devínska Nová Ves – Slovan B, Báhoň – Rača, 8. 10. 10:30 Petržalka – Rovinka, 14:30 Dunajská Lužná – Lozorno, 15:30 Rohožník – Tomášov, Vajnory – Pezinok, Most pri Bratislave – Svätý Jur, Bernolákovo – Ivanka pri Dunaji.

4. LIGA BFZ, 11. kolo: 8. 10. 15:30 Veľké Leváre – Viničné, Malacky – Pezinok-Cajla, Jakubov – Závod, Kalinkovo – Vrakuňa, Kráľová pri Senci – Čunovo, Karlova Ves – Lamač, Limbach – Domino, Rusovce – Slovenský Grob.

4. LIGA SZ – 7. 10. o 14.30 h Tr. Teplice – J. Bohunice (Jeremias, Šmátrala, Bogár, Košík), Partizánske – N. Dubnica (Košťál, Haring, Kalčík, Kováč), Vrbové – Častkovce (Jakubis, Laco, Švolík, Peťovský), o 17.00 h Myjava – Malženice (L. Turba, Szalai, Kotrec, Kútny), 8. 10. o 14.30 h V. Kostoľany – Domaniža (Otrubčák, Černek, Obeda, Jančoková), Holíč – Boleráz (Trenčanský, Meluš, Čulák, Inovecký), Šimonovany – Tr. Stankovce (Černej, Judiny, Oselský, Koníček), Prečín – Hlohovec (D. Kukan, Voros, Šeben, Jeriga). Dohrávka: 4. 10. o 15.00 h N. Dubnica – Holíč (Mlinkovics, Volf, Kasznár, Podhradský).

5. LIGA ZÁPAD – 8. 10. o 14.30 h H. Orešany – Mor. Svätý Ján (Drábik, Mihál, Hrabaj, Hancko), Brodské – Trebatice (Záhumenský, M. Magdolen, I. Mokrý, László), Gbely – Mokrý Háj (Pe. Šamko, M. Mokrý, Miksa, Rosa).

5. LIGA BA-vidiek, 9. kolo: 7. 10. 15:30 Plavecký Štvrtok – Modra, Jablonové – Budmerice, 8.10. 15:30 Láb – Kostolište, Gajary – Šenkvice, Jablonec – Zohor, Griňava – Plavecký Mikuláš, Svätý Jur – Vištuk.

6. LIGA BA-vidiek, 7. kolo: 7. 10. 15:30 Malacky B – Vysoká pri Morave, Vinosady – Dubová, 8. 10. 15:30 Studienka – Záhorská Ves, Stupava – Doľany, Pernek – Sološnica, Častá – Malé Leváre.

6. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 7. 10. 15:00 Rybky – Jablonica, Stráže – Lakšárska Nová Ves, 8. 10. 15:00 Oreské – Kopčany, Radošovce – Šaštín, Dubovce – Rohov, Radimov – Hlboké, Borský Mikuláš – Kúty, Borský Svätý Jur – Cerová.

7. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 8. 10. 10:00 Kunov – Smrdáky, Hradište pod Vrátnom – Šajdíkove Humence, 15:00 Petrova Ves – Koválov, Sekule – Popudinské Močidľany, Štefanov – Unín, Letničie – Sobotište, Smolinské – Čáry.
8. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 7. 10. 15:00 Prietrž – Vrádište, Dojč – Osuské, 8. 10. 15:00 Rovensko – Chropov, Trnovec – Podbranč.

DORAST

1. LSD U19, 10. kolo: 7. 10. 11:00 Senica – Podbrezová, Nitra – Bardejov, Slovan – Dunajská Streda, Ružomberok – Žilina, 14:00 Michalovce – Trnava, zápas Prešov – Trenčín sa hrá 24. 10.

1. LMD U17, U16 – 7. 10. o 11.00 a 13.15 h Trenčín – Prešov (Gašparíková, G. Cabaj, Miakiš), Trnava – Michalovce (Haršány, Trnka, T. Gádoši), o 12.00 a 14.15 h Dun. Streda – Slovan (Santa, M. Krivošík, Boledovič). Dohrávka: 4. 10. o 11.00 a 13.15 h Nitra – Michalovce (Šima, Darnadi, L. Turba).

2. LSDZ a LMDZ – 7. 10. o 9.00 a 11.30 h P. Bystrica – Gabčíkovo (Otiepka, Hulínek, Banár), o 10.00 a 12.30 h Lok. Trnava – Malacky (Matulová, S. Krivošík, Juhás), Prievidza – Komárno (Gašparovič, Blaháč, Grolmus), PFA ViOn – Topoľčany (Havran, Kišš, Barcik), Bánovce – Skalica (Šandrik, P. Kollár, Obertová), Púchov – Nové Zámky (Poruban, Fabian, Tarabus), Petržalka – Dubnica (BFZ), 8. 10. o 10.00 a 12.30 h Myjava – Inter (Santa, Bartko, Pavlovič, UT). Dohrávky: 4. 10. o 10.00 a 12.30 h Dubnica – Skalica (Papuča, Poruban, Fabian), o 13.00 a 15.30 h Myjava – Topoľčany (Španka, Otrubčák, Obeda).

4. LIGA SZ – 7. 10. o 11.00 h Tr. Stankovce – Dolná Súča (Slašťan, Kačička), o 14.00 h Led. Rovne – D. Vestenice (Oselský, Černej), o 14.30 h N. Rudno – Holíč (Feranec, Barta), Kanianka – Chynorany (Varga, Janus ml.), Bošany – Tr. Turná (Soboňa, M. Grznár), 8. 10. o 10.00 h Nemšová – Beluša (Poruban, Otiepka), o 12.00 h Borčice – Nedožery-Brezany (Burian, R. Kováčik). Dohrávky: 4. 10. o 15.00 h N. Rudno – Beluša (Jakubis, Švolík), Kanianka – D. Vestenice (Laco, Barta), o 15.30 h Nedožery-Brezany – Tr. Stankovce (Janus, Varga), Led. Rovne – Tr. Turná (Černej, Oselský).

5. LIGA ZÁPAD – 7. 10. o 14.30 h Smolenice – Rohov (Urbanovič, Jančovič), Mokrý Háj – Jablonica (Rusinko, Srnec), H. Orešany – Kátlovce (Krč-Konečný, Sládek), Siladice – Mor. Svätý Ján (Koppl, Baláž), 8. 10. o 12.00 h Gbely – Zeleneč (M. Mokrý, Miksa), Rybky – Kopčany (Tokoš, Prelec), Kopánka má voľno.

6. LIGA ObFZ SENICA, 10. kolo: 7. 10. 15:00 Štefanov – Šaštín, Sobotište – Kúty, 8. 10. 12:00 Unín – Radošovce, Borský Sv. Jur – Borský Mikuláš.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Dun. Streda – Senica (Lévai, Volf, Mlinkovics, vo Vrakúni), Petržalka – PFA ViOn (BFZ), Inter – Púchov (BFZ), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín – Domino (Hulínek, Ševčík, Markech), Trnava – Slovan (Šmátrala, Jeremias, Bogár), Levice – Skalica (Kozolka, Božik, Debnár), Karlova Ves – FC Nitra (BFZ).

1. LMŽ U13, U12 – 7. 10. o 10.00 a 11.30 h Skalica – Petržalka, Domino – Levice, Slovan – Dun. Streda, o 13.00 a 14.30 h FC Nitra – Trnava, 8. 10. o 10.00 a 11.30 h Púchov – Karlova Ves, PFA ViOn – Inter, Senica – Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Hlohovec – Nové Zámky (Baláž, Koppl), Sereď – Štúrovo (Fehér, Barczi), Šaľa – Partizánske (Slovák, Zemko), Myjava – ČFK Nitra (Sládek, Obeda, UT), o 13.30 a 15.30 h P. Bystrica – Dubnica (Hulínek, Baňár), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Trebatice – Topoľčany (Košťál, Kusý, v Krakovanoch), Bánovce – Moravany (Gašparovič, Švolík), Komárno – Piešťany (Valko, Lévai), Lok. Trnava – Prievidza (Fodor, Kalčík). Dohrávka: 4. 10. o 15.00 a 17.00 h Moravany – Šaľa (Košťál, Kusý).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Nové Mesto – Kanianka (Révay, Markech), Nováky – Horovce (Janík, Miksa), Nemšová – Kúty (Burian, Fúrik, MŽ, SŽ), o 12.00 a 14.00 h Holíč – Častkovce (Dutka, Černek, SŽ, MŽ), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Dubnica B – Moravany B (Miakiš, G. Cabaj), Prievidza B – Gbely odohrané, Led. Rovne a Myjava B majú voľno. Dohrávka: 4. 10. o 14.30 a 16.30 h Horovce – Nemšová (Bečka, R. Kováčik).

4. LIGA ObFZ SENICA U15, sk. A, 7. kolo: 7. 10. 10:00 Dojč – Šaštín, Šajdíkove Humence – Moravský Sv. Ján, Borský Sv. jur – Jablonica, 12:30 Stráže – Brodské, 15:00 Borský Mikuláš – Cerová, Čáry majú voľno.

4. LIGA ObFZ SENICA U15, sk. B, 7. kolo: 7. 10. 10:00 Sobotište – Rybky, Mokrý Háj – Smrdáky, 12:30 Štefanov – Unín, 13:00 Kopčany – Hlboké, Smolinské a Kunov majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 7. kolo: 7. 10. 12:00 Šaštín – Kunov, Kúty – Kúty B, 13:30 Borský Mikuláš – Cerová, Čáry – Hlboké, 15:00 Lakšárska Nová Ves – Moravský Sv. Ján, Brodské má voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 7. kolo: 7.10. 9:30 Skalica B – mokrý Háj, 10:00 Holíč – Oreské, Petrova Ves – Gbely, Unín – Radošovce, 11:00 Kopčany – Koválov.

ŽENY

1. LIGA ŽENY (juniorky) – 7. 10. o 13.00 (15.00) h Myjava – B. Bystrica (Španka, Blažek, Patka), Prešov – Nitra (VsFZ).

2. LIGA ŽENY sk. A – 7. 10. o 14.00 h Dúbravka – Dun. Streda (BFZ), o 15.00 h Sv. Jur – Trnava B (BFZ), 8. 10. o 10.00 h Šaľa – Nové Zámky (Lenický, V. Kukan), o 10.30 h Kopčany – Petržalka (Mráz), o 11.00 h Čaka – Senica (Barcik), o 16.00 h Trnava – FC ViOn (Kalčík, Fodor).

1. LIGA ŽIAČKY – 4. 10. o 16.00 h Prievidza – Trenčín (Janík, ihr. Nedožery-Brezany), 7. 10. o 13.00 h NMŠK Ba – Senica (BFZ), 8. 10. o 12.00 h Šaľa – Nové Zámky (V. Kukan), o 14.00 h Trnava – Myjava (Fodor), Nitra, Slovan a Dun. Streda voľno.


  1. Zrazila dôchodkyňu, vodička už čelí trestnému stíhaniu 442
  2. Vodič z miesta nehody ušiel, polícia hľadá svedkov 431
  3. Storočnú staničnú budovu v Kútoch čaká modernizácia Foto 334
  4. Od pondelka uzavrú pre vodičov cestu v úseku Malacky - Pernek 36
  5. Epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji 36
  6. Stupava predstavuje aktuálny stav majetku 23
  7. Polícia: Pri dopravnej nehode v Malackách utrpel muž ťažké zranenia 19
  8. V. liga ObFZ BA-vidiek: Láb nečakane zakopol, využilo to Kostolište 13
  9. SKALICA: V obchode predávali fejky, colníci tovar zhabali 11
  10. Primátor Barát rok pred voľbami mení svojho zástupcu 9

Najčítanejšie správy

Záhorie

Zrazila dôchodkyňu, vodička už čelí trestnému stíhaniu

Nehoda sa stala v blízkosti cintorína v Gbeloch, dôchodkyňa utrpela ťažkú ujmu na zdraví.

Vodič z miesta nehody ušiel, polícia hľadá svedkov

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo na ceste prvej triedy medzi Kútmi a obcou Sekule.

Storočnú staničnú budovu v Kútoch čaká modernizácia

Budova čakárne pochádza ešte z dvadsiatych rokov minulého storočia, dominantou stanice je stará vodárenská veža.

Od pondelka uzavrú pre vodičov cestu v úseku Malacky - Pernek

Od pondelka 20. novembra uzavrú pre vodičov cestu II/503 v úseku Malacky - Pernek pre rekonštrukciu železničného priecestia v Perneku. Uzávierka potrvá do soboty 25. novembra.

Epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Blízke regióny

FOTO: Vo vodnej nádrži objavili auto s telami dvoch ľudí

V aute sa nachádzali dve osoby, obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie.

Parkovanie zadarmo vrátilo autá späť, nespokojní sú pacienti i lekári

Spoplatnené parkovanie v areáli nemocnice malo regulovať dopravu a v neposlednom rade priniesť aj nejaké peniaze do rozpočtu. Už niekoľko mesiacov sa za vstup neplatí, čo sa okamžite prejavilo v zhustenej premávke.

Dávajte si pozor, epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Bielorusov oklamal Dojčinovič, Nitra sníva o Reale Madrid (+VIDEO)

Dorastenci Nitry žijú v európskej rozprávke! Vyradili už majstrov Macedónska aj Bieloruska, Liga majstrov im bude pokračovať vo februári.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Všetky správy

Bratov Paškovcov odsúdili za brutálnu bitku v centre Košíc

Dvaja dostali podmienku, jeden peňažný trest.

Analytici ukázali mapu diaľnic. Pozrite si, v akom stave je naozaj výstavba

Štát chce diaľnicu D1 do Košíc dokončiť v roku 2026. Problém s dokončením je na úseku medzi Turanmi a Hubovou.

Jeremy Renner pre SME: Ako Johnny Depp neskončím, víno za päťtisíc mi musíte kúpiť vy

Hviezdny herec prišiel na rozhovor, aj keď mal obe ruky zlomené.

Danko v dume dvoril Rusom, teraz, keď prekrúcajú ´68, mlčí

Danko je absolútne mimo reality, ohodnotil proruský sentiment šéfa slovenského parlamentu politológ Grigorij Mesežnikov.

Balkánsky mäsiar dostal doživotie. Mladič stále rozdeľuje Srbov aj Bosniakov

Niektorí ho považujú za vojnového hrdinu, iní za kriminálnika. Rozsudok ich názor nezmení.

Kam vyraziť