Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Je tu piatok a to znamená blížiaci sa víkend a počas neho široká porcia futbalových stretnutí.

Ilustračná fotografia.Ilustračná fotografia. (Zdroj: TASR/AP)

MUŽI

FORTUNA LIGA, 11. kolo : 30. 9. 17:15 Trnava – Dunajská Streda, 19:00 Podbrezová – Senica, Žilina – Michalovce, Slovan – Nitra, 20:00 Trenčín – Zlaté Moravce, 1. 10. Ružomberok – Prešov.

2. LIGA, 10. kolo : 30. 9. 15:30 Skalica – Pohronie, Komárno – Zvolen, Nové Mesto nad Váhom – Spišská Nová Ves, Šamorín – Liptovský Mikuláš, 1. 10. 10:30 Podbrezová B – Inter, Žilina B – Bardejov, 15:30 Trebišov – Poprad, 15:30 Sereď – Lokomotíva Košice.

3. LIGA BFZ, 10. kolo: 30. 9. 15:30 Pezinok – Dunajská Lužná, Svätý Jur – Petržalka, 1. 10. 10:30 Rača – Rohožník, Slovan B – Most pri Bratislave, 15:30 Lozorno – Báhoň, Tomášov – Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji – Devínska Nová Ves, Rovinka – Vajnory.

Skryť Vypnúť reklamu

4. LIGA BFZ, 10. kolo: 30. 9. 15:30 Domino – Malacky, Lamač – Veľké Leváre, Vrakuňa – Rusovce, 1. 10. Slovenský Grob – Jakubov, Závod – Limbach, Pezinok-Cajla – Karlova Ves, Viničné – Kráľová pri Senci, Čunovo – Kalinkovo.

4. LIGA SZ – 30. 9. o 15.30 h Hlohovec – Vrbové (Volf, Voros, Kasznár, Gádoši), 1. 10. o 14.30 h J. Bohunice – Prečín (Meluš, Čulák, Trenčanský, Farkaš), Častkovce – Partizánske (Martiška, L. Turba, Hybský, Karnay), N. Dubnica – Myjava (Szalai, Kollárik, Jeremias, Moncman), Malženice – Šimonovany (Lévai, Bényi, R. Farkaš, Čornák), Tr. Stankovce – Holíč (Švolík, Feranec, Varga, Mišún), Boleráz – V. Kostoľany (Ahmed, Janus, Janus ml., Kraslan), Domaniža – Tr. Teplice (Bartko, Kalčík, Pavlovič, Igaz).

5. LIGA ZÁPAD – 1. 10. o 14.30 h Mor. Sv. Ján – Mokrý Háj (Dutka, Mráz, Prelec, Šmidovič), Gbely – Trebatice (Z. Kukan, Rečka, Polena, Šálek), H. Orešany – Brodské (Cvešper, Pa. Šamko, Plecho, Krnáč).

Skryť Vypnúť reklamu

5. LIGA BA-vidiek, 8. kolo: 30. 9. 15:30 Šenkvice – Láb, 1. 10. 15:30 Kostolište – Jablonové, Svätý Jur – Budmerice, Vištuk – Griňava, Plavecký Mikuláš – Jablonec, Zohor – Plavecký Štvrtok, Modra – Gajary.

6. LIGA BA-vidiek, 6. kolo: 30. 9. 15:30 Záhorská Ves – Častá, Dubová – Malacky B, Vysoká pri Morave – Stupava, 1. 10. Malé Leváre – Pernek, Sološnica – Vinosady, Doľany – Studienka.

6. LIGA ObFZ Senica, 9. kolo: 30. 9. 16:00 Hlboké – Dubovce, 1. 10. 10:00 Rohov – Šaštín, 16:00 Borský Svätý Jur – Rybky, Cerová – Borský Mikuláš, Kúty – Radimov, Lakšárska Nová Ves – Radošovce, Šaštín – Oreské, Kopčany – Jablonica.

7. LIGA ObFZ Senica, 9. kolo: 30. 9. 16:00 Smrdáky – Štefanov, 1. 10. 16:00 Smolinské – Petrova Ves, Čáry – Letničie, Sobotište – Hradište pod Vrátnom, Šajdíkove Humence – Kunov, Unín – Sekule, Popudinské Močidľany – Koválov.

Skryť Vypnúť reklamu

8. LIGA ObFZ Senica, 9. kolo: 30. 9. 16:00 Dojč – Rovensko, Vrádište – Osuské, 1. 10. 16:00 Podbranč – Prietrž, Chropov – Trnovec.

DORAST

1. LSD U19, 9. kolo: 30. 9. 11:00 Ružomberok – Senica, Žilina – Slovan, Dunajská Streda – Prešov, Trenčín – Michalovce, Bardejov – Podbrezová, 3. 10. 15:00 Trnava – Nitra.

1. LMD U17, U16 – 29. 9. o 14.00 a 16.15 h Nitra – Trnava (L. Turba, Darnadi, M. Turba), 30. 9. o 11.00 a 13.15 h Senica – Bardejov (Obeda, Kalčík, S. Krivošík).

2. LSDZ a LMDZ – 30. 9. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo – Petržalka (Valent, Fehér, Gál), Skalica – PFA ViOn (Španka, Petránek, Patka, v Petrovej Vsi), o 11.00 a 13.30 h Inter – Lok. Trnava (BFZ), 1. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – P. Bystrica (Božik, Kiš, T. Birkus), Dubnica – Bánovce (Papuča, Judiny, Janček), Topoľčany – Prievidza (Šandrik, Hodoško, Pe. Šamko), Komárno – Myjava (Sárai, Kasznár, Volf), Karlova Ves – Púchov (BFZ). Dohrávky: 26. 9. o 15.00 h Nové Zámky – Bánovce (Sárai, Jančok, Drobec, MD), 27. 9. o 16.00 h Šamorín – H. Saliby (Baláž, Trnka, Pavlovič, MD), o 14.00 a 16.00 h Galanta – Levice (D. Kukan, V. Kukan, Voros).

4. LIGA SZ – 30. 9. o 12.00 h D. Vestenice – Nemšová (Feranec, Janus ml.), o 14.00 h Beluša – Kanianka (Pavlačková, Čaja), o 14.30 h Tr. Turná – Tr. Stankovce (Pa. Šamko, I. Mokrý), Dolná Súča – Led. Rovne (Slašťan, Matúš), Chynorany – N. Rudno (Čulák, Zachara), Holíč – Borčice (Černek, Mráz), 1. 10. o 12.00 h Nedožery-Brezany – Bošany (Bezák, Miksa).

5. LIGA ZÁPAD – 30. 9. o 15.30 h Kátlovce – Rybky (Urbanovič, Koppl), 1. 10. o 12.00 h Gbely – Kopčany (Rečka, Polena), o 13.00 h Kopánka – Siladice (Matulová, Jordanov), Mor. Sv. Ján – H. Orešany (Mráz, Prelec), Zeleneč – Mokrý Háj (Fodor), Jablonica – Smolenice (Rusinko, Srnec), Rohov má voľno.

6. LIGA ObFZ SENICA, 9. kolo: 30. 9. 13:30 Šaštín – Sobotište, 1.10. 12:00 Radošovce – Štefanov, 13:30 Borský Mikuláš – Unín, Kúty – Borský Sv. Jur.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 – 30. 9. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn – Levice (Kollárik, Debnár, Martiška), Skalica – Karlova Ves (Černek, Srnec, Mráz), FC Nitra – Trnava (Hybský, L. Turba, M. Turba), 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Púchov – Petržalka (Oselský, Hrenák, Klabník), Senica – Trenčín (Fabian, Poruban, Majcher), Slovan – Dun. Streda (BFZ).

1. LMŽ U13, U12 – 30. 9. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Nitra, Petržalka – PFA ViOn, Levice – Skalica, Inter – Púchov, 1. 10. o 10.00 a 11.30 h Trenčín – Slovan, Trnava – Domino, Karlova Ves – Senica.

2. LSŽ a LMŽ – 30. 9. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany – Myjava (Piaček, M. Grznár), ČFK Nitra – Lok. Trnava (Slovák, Provodovský), Piešťany – P. Bystrica (Markech, D. Kováčik), Dubnica – Bánovce (Otiepka, Bulko), Partizánske – Sereď (Šandrik, Drábik), Nové Zámky – Trebatice (Z. Kukan, D. Kukan), 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Prievidza – Komárno (Matuška, Mihál), Štúrovo – Hlohovec (Valko, Bazsó), 4. 10. o 15.00 a 17.00 h Moravany – Šaľa (Košťál, Kusý). Dohrávka: 27. 9. o 12.00 a 14.00 h ČFK Nitra – P. Bystrica (L. Turba, Pucher).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 30. 9. o 10.00 a 12.00 h Častkovce – Nováky (Ševčík, Révay) Led. Rovne – Dubnica B (G. Cabaj, Papuča), Kanianka – Prievidza B (Ahmed, Blaháč), Gbely – Nemšová (Prelec, Rusinko), Kúty – Myjava B (Dutka, Tokoš), 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Moravany B – Nové Mesto (Šlosár, Mokoš), Holíč a Horovce majú voľno. Dohrávka: 26. 9. o 13.00 a 15.00 Myjava B – Častkovce (Prelec, Blažek, UT).

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 6. kolo: 30. 9. 10:00 Šaštín – Čáry, 13:00 Moravský Sv. Ján – Dojč, 14:00 Cerová – Borský Sv. Jur, 16:00 Jablonica – Stráže, Brodské – Šajdíkove Humence, voľné má Borský Mikuláš.

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 6. kolo: 30. 9. 10:00 Smrdáky – Sobotište, Kunov – Kopčany, Hlboké – Smolinské, 16:00 Unín – Mokrý Háj, Štefanov a Rybky majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 6. kolo: 30. 9. 12:00 Cerová – Kúty A, Kunv – Čáry, Hlboké – Borský Mikuláš, 14:00 Brodské – Lakšárska Nová Ves, Moravský Sv. Ján – Šaštín, Kúty B majú voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 6. kolo: 27. 9. 17:00 Gbely – Holíč, 30. 9. 12.00 Mokrý Háj – Unín, Radošovce – Petrova Ves, 14:00 Oreské – Kopčany, 16:00 Koválov – Skalica B.

ŽENY

1. LIGA ŽENY (juniorky) – 30. 9. o 14.00 (16.00) h FC Nitra – NMŠK Ba (Drobec, Szalai, Šinka), o 15.00 (17.00) h Bardejov – Myjava.

2. LIGA ŽENY sk. A – 30. 9. o 14.00 h Senica – Dúbravka (Blažek, v Čáčove), o 15.00 h Nové Zámky – Trnava (D. Kukan, Polena), 1. 10. o 11.00 h Dun. Streda – Svätý Jur (Šmátrala), o 15.00 h FC ViOn – Čaka (Kozolka), o 16.00 h Trnava B – Dun. Lužná (Jordanov, Matulová), Petržalka – Šaľa (BFZ).

1. LIGA ŽIAČKY – 29. 9. o 17.00 h Trenčín – Šaľa (Poruban), 30. 9. o 12.00 h Nové Zámky – Trnava (Polena, v Palárikove), o 13.00 h Slovan – Nitra, 1. 10. o 13.00 h Myjava – NMŠK Ba (Hulínek, UT), Senica, Dun. Streda a Prievidza majú voľno. Dohrávka: 27. 9. o 17.00 h Myjava – Senica (Obeda)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 187
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 008
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 858
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 185
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 740
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 658
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 507
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 406
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 404
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 261
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Futbal

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

6 h
Ilustračné foto.

Hoci práce mali skončiť pred Vianocami, dodávateľ položil iba prvú vrstvu asfaltu v časti ulice.

9 h
Tím FK Senica.

Do hlavného mesta Turecka odletela výprava Seničanov v nedeľu.

11 h

V nemocnici je momentálne 26 pacientov s koronavírusom, z toho dvaja si vyžadujú napojenie na umelú pľúcnu ventiláciu.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

12 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

17 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?