Nedeľa, 19. november, 2017 | Meniny má Alžbeta
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Je tu piatok a to znamená blížiaci sa víkend a počas neho široká porcia futbalových stretnutí.

Ilustračná fotografia.(Zdroj: TASR/AP)

MUŽI

FORTUNA LIGA, 11. kolo: 30. 9. 17:15 Trnava – Dunajská Streda, 19:00 Podbrezová – Senica, Žilina – Michalovce, Slovan – Nitra, 20:00 Trenčín – Zlaté Moravce, 1. 10. Ružomberok – Prešov.

2. LIGA, 10. kolo: 30. 9. 15:30 Skalica – Pohronie, Komárno – Zvolen, Nové Mesto nad Váhom – Spišská Nová Ves, Šamorín – Liptovský Mikuláš, 1. 10. 10:30 Podbrezová B – Inter, Žilina B – Bardejov, 15:30 Trebišov – Poprad, 15:30 Sereď – Lokomotíva Košice.

3. LIGA BFZ, 10. kolo: 30. 9. 15:30 Pezinok – Dunajská Lužná, Svätý Jur – Petržalka, 1. 10. 10:30 Rača – Rohožník, Slovan B – Most pri Bratislave, 15:30 Lozorno – Báhoň, Tomášov – Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji – Devínska Nová Ves, Rovinka – Vajnory.

4. LIGA BFZ, 10. kolo: 30. 9. 15:30 Domino – Malacky, Lamač – Veľké Leváre, Vrakuňa – Rusovce, 1. 10. Slovenský Grob – Jakubov, Závod – Limbach, Pezinok-Cajla – Karlova Ves, Viničné – Kráľová pri Senci, Čunovo – Kalinkovo.

4. LIGA SZ – 30. 9. o 15.30 h Hlohovec – Vrbové (Volf, Voros, Kasznár, Gádoši), 1. 10. o 14.30 h J. Bohunice – Prečín (Meluš, Čulák, Trenčanský, Farkaš), Častkovce – Partizánske (Martiška, L. Turba, Hybský, Karnay), N. Dubnica – Myjava (Szalai, Kollárik, Jeremias, Moncman), Malženice – Šimonovany (Lévai, Bényi, R. Farkaš, Čornák), Tr. Stankovce – Holíč (Švolík, Feranec, Varga, Mišún), Boleráz – V. Kostoľany (Ahmed, Janus, Janus ml., Kraslan), Domaniža – Tr. Teplice (Bartko, Kalčík, Pavlovič, Igaz).

5. LIGA ZÁPAD – 1. 10. o 14.30 h Mor. Sv. Ján – Mokrý Háj (Dutka, Mráz, Prelec, Šmidovič), Gbely – Trebatice (Z. Kukan, Rečka, Polena, Šálek), H. Orešany – Brodské (Cvešper, Pa. Šamko, Plecho, Krnáč).

5. LIGA BA-vidiek, 8. kolo: 30. 9. 15:30 Šenkvice – Láb, 1. 10. 15:30 Kostolište – Jablonové, Svätý Jur – Budmerice, Vištuk – Griňava, Plavecký Mikuláš – Jablonec, Zohor – Plavecký Štvrtok, Modra – Gajary.

6. LIGA BA-vidiek, 6. kolo: 30. 9. 15:30 Záhorská Ves – Častá, Dubová – Malacky B, Vysoká pri Morave – Stupava, 1. 10. Malé Leváre – Pernek, Sološnica – Vinosady, Doľany – Studienka.

6. LIGA ObFZ Senica, 9. kolo: 30. 9. 16:00 Hlboké – Dubovce, 1. 10. 10:00 Rohov – Šaštín, 16:00 Borský Svätý Jur – Rybky, Cerová – Borský Mikuláš, Kúty – Radimov, Lakšárska Nová Ves – Radošovce, Šaštín – Oreské, Kopčany – Jablonica.

7. LIGA ObFZ Senica, 9. kolo: 30. 9. 16:00 Smrdáky – Štefanov, 1. 10. 16:00 Smolinské – Petrova Ves, Čáry – Letničie, Sobotište – Hradište pod Vrátnom, Šajdíkove Humence – Kunov, Unín – Sekule, Popudinské Močidľany – Koválov.

8. LIGA ObFZ Senica, 9. kolo: 30. 9. 16:00 Dojč – Rovensko, Vrádište – Osuské, 1. 10. 16:00 Podbranč – Prietrž, Chropov – Trnovec.

DORAST

1. LSD U19, 9. kolo: 30. 9. 11:00 Ružomberok – Senica, Žilina – Slovan, Dunajská Streda – Prešov, Trenčín – Michalovce, Bardejov – Podbrezová, 3. 10. 15:00 Trnava – Nitra.

1. LMD U17, U16 – 29. 9. o 14.00 a 16.15 h Nitra – Trnava (L. Turba, Darnadi, M. Turba), 30. 9. o 11.00 a 13.15 h Senica – Bardejov (Obeda, Kalčík, S. Krivošík).

2. LSDZ a LMDZ – 30. 9. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo – Petržalka (Valent, Fehér, Gál), Skalica – PFA ViOn (Španka, Petránek, Patka, v Petrovej Vsi), o 11.00 a 13.30 h Inter – Lok. Trnava (BFZ), 1. 10. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – P. Bystrica (Božik, Kiš, T. Birkus), Dubnica – Bánovce (Papuča, Judiny, Janček), Topoľčany – Prievidza (Šandrik, Hodoško, Pe. Šamko), Komárno – Myjava (Sárai, Kasznár, Volf), Karlova Ves – Púchov (BFZ). Dohrávky: 26. 9. o 15.00 h Nové Zámky – Bánovce (Sárai, Jančok, Drobec, MD), 27. 9. o 16.00 h Šamorín – H. Saliby (Baláž, Trnka, Pavlovič, MD), o 14.00 a 16.00 h Galanta – Levice (D. Kukan, V. Kukan, Voros).

4. LIGA SZ – 30. 9. o 12.00 h D. Vestenice – Nemšová (Feranec, Janus ml.), o 14.00 h Beluša – Kanianka (Pavlačková, Čaja), o 14.30 h Tr. Turná – Tr. Stankovce (Pa. Šamko, I. Mokrý), Dolná Súča – Led. Rovne (Slašťan, Matúš), Chynorany – N. Rudno (Čulák, Zachara), Holíč – Borčice (Černek, Mráz), 1. 10. o 12.00 h Nedožery-Brezany – Bošany (Bezák, Miksa).

5. LIGA ZÁPAD – 30. 9. o 15.30 h Kátlovce – Rybky (Urbanovič, Koppl), 1. 10. o 12.00 h Gbely – Kopčany (Rečka, Polena), o 13.00 h Kopánka – Siladice (Matulová, Jordanov), Mor. Sv. Ján – H. Orešany (Mráz, Prelec), Zeleneč – Mokrý Háj (Fodor), Jablonica – Smolenice (Rusinko, Srnec), Rohov má voľno.

6. LIGA ObFZ SENICA, 9. kolo: 30. 9. 13:30 Šaštín – Sobotište, 1.10. 12:00 Radošovce – Štefanov, 13:30 Borský Mikuláš – Unín, Kúty – Borský Sv. Jur.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14 – 30. 9. o 10.00 a 12.00 h PFA ViOn – Levice (Kollárik, Debnár, Martiška), Skalica – Karlova Ves (Černek, Srnec, Mráz), FC Nitra – Trnava (Hybský, L. Turba, M. Turba), 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Púchov – Petržalka (Oselský, Hrenák, Klabník), Senica – Trenčín (Fabian, Poruban, Majcher), Slovan – Dun. Streda (BFZ).

1. LMŽ U13, U12 – 30. 9. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Nitra, Petržalka – PFA ViOn, Levice – Skalica, Inter – Púchov, 1. 10. o 10.00 a 11.30 h Trenčín – Slovan, Trnava – Domino, Karlova Ves – Senica.

2. LSŽ a LMŽ – 30. 9. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany – Myjava (Piaček, M. Grznár), ČFK Nitra – Lok. Trnava (Slovák, Provodovský), Piešťany – P. Bystrica (Markech, D. Kováčik), Dubnica – Bánovce (Otiepka, Bulko), Partizánske – Sereď (Šandrik, Drábik), Nové Zámky – Trebatice (Z. Kukan, D. Kukan), 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Prievidza – Komárno (Matuška, Mihál), Štúrovo – Hlohovec (Valko, Bazsó), 4. 10. o 15.00 a 17.00 h Moravany – Šaľa (Košťál, Kusý). Dohrávka: 27. 9. o 12.00 a 14.00 h ČFK Nitra – P. Bystrica (L. Turba, Pucher).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 30. 9. o 10.00 a 12.00 h Častkovce – Nováky (Ševčík, Révay) Led. Rovne – Dubnica B (G. Cabaj, Papuča), Kanianka – Prievidza B (Ahmed, Blaháč), Gbely – Nemšová (Prelec, Rusinko), Kúty – Myjava B (Dutka, Tokoš), 1. 10. o 10.00 a 12.00 h Moravany B – Nové Mesto (Šlosár, Mokoš), Holíč a Horovce majú voľno. Dohrávka: 26. 9. o 13.00 a 15.00 Myjava B – Častkovce (Prelec, Blažek, UT).

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 6. kolo: 30. 9. 10:00 Šaštín – Čáry, 13:00 Moravský Sv. Ján – Dojč, 14:00 Cerová – Borský Sv. Jur, 16:00 Jablonica – Stráže, Brodské – Šajdíkove Humence, voľné má Borský Mikuláš.

4. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 6. kolo: 30. 9. 10:00 Smrdáky – Sobotište, Kunov – Kopčany, Hlboké – Smolinské, 16:00 Unín – Mokrý Háj, Štefanov a Rybky majú voľno.

PRÍPRAVKA

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. A, 6. kolo: 30. 9. 12:00 Cerová – Kúty A, Kunv – Čáry, Hlboké – Borský Mikuláš, 14:00 Brodské – Lakšárska Nová Ves, Moravský Sv. Ján – Šaštín, Kúty B majú voľno.

3. LIGA ObFZ SENICA, sk. B, 6. kolo: 27. 9. 17:00 Gbely – Holíč, 30. 9. 12.00 Mokrý Háj – Unín, Radošovce – Petrova Ves, 14:00 Oreské – Kopčany, 16:00 Koválov – Skalica B.

ŽENY

1. LIGA ŽENY (juniorky) – 30. 9. o 14.00 (16.00) h FC Nitra – NMŠK Ba (Drobec, Szalai, Šinka), o 15.00 (17.00) h Bardejov – Myjava.

2. LIGA ŽENY sk. A – 30. 9. o 14.00 h Senica – Dúbravka (Blažek, v Čáčove), o 15.00 h Nové Zámky – Trnava (D. Kukan, Polena), 1. 10. o 11.00 h Dun. Streda – Svätý Jur (Šmátrala), o 15.00 h FC ViOn – Čaka (Kozolka), o 16.00 h Trnava B – Dun. Lužná (Jordanov, Matulová), Petržalka – Šaľa (BFZ).

1. LIGA ŽIAČKY – 29. 9. o 17.00 h Trenčín – Šaľa (Poruban), 30. 9. o 12.00 h Nové Zámky – Trnava (Polena, v Palárikove), o 13.00 h Slovan – Nitra, 1. 10. o 13.00 h Myjava – NMŠK Ba (Hulínek, UT), Senica, Dun. Streda a Prievidza majú voľno. Dohrávka: 27. 9. o 17.00 h Myjava – Senica (Obeda)

Ďalšie články z témy Futbal

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

  1. Kam za futbalom na Záhorí 20
  2. Úspešná sezóna kros triatlonistu Borisa Janatu 14
  3. Primátor Barát rok pred voľbami mení svojho zástupcu 11
  4. FOTO: Kunovská priehrada sa začala napúšťať, na plný stav si ešte počkáme Foto 9
  5. VOĽBY17: Na Záhorí je zatiaľ účasť porovnateľná s predchádzajúcimi voľbami 6
  6. Polícia: Pri dopravnej nehode v Malackách utrpel muž ťažké zranenia 6
  7. Súťaže BFZ a BA-vidiek: Lozorno nestačilo na Tomášov, Malacky a Veľké Leváre víťazne 5
  8. Polícia našla nezvestnú Petru z Brodského, ktorá zmizla v Rakúsku 4
  9. Záhorie: Priepasnému zvonenie zvonov požičali susedné Košariská 4
  10. VOĽBY17: V okrese Malacky je priebeh volieb pokojný, účasť nie je vysoká 3

Najčítanejšie správy

Záhorie

Kam za futbalom na Záhorí

Futbalový program na tento víkend.

Úspešná sezóna kros triatlonistu Borisa Janatu

Rok 2017 bol veľmi úspešným pre skalického triatlonistu Borisa Janatu, ktorý sa venuje kros triatlonu a počas sezóny sa zúčastnil viacerých domácich aj zahraničných pretekov, na ktorých sa mu mimoriadne darilo.

Primátor Barát rok pred voľbami mení svojho zástupcu

Nový viceprimátor Milan Roman chce prispieť k zlepšeniu spolupráce medzi primátorom, mestským úradom a mestským zastupiteľstvom.

FOTO: Kunovská priehrada sa začala napúšťať, na plný stav si ešte počkáme

Vo štvrtok 26. októbra sa začalo slávnostné napúšťanie Kunovskej priehrady po viac ako dvojročnej prestávke.

VOĽBY17: Na Záhorí je zatiaľ účasť porovnateľná s predchádzajúcimi voľbami

Okrskové komisie na Záhorí v okresoch Senica a Skalica registrujú zatiaľ účasť voličov na voľbách do Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) porovnateľnú s voľbami pred štyrmi rokmi.

Blízke regióny

Podľa poslancov začala župa zasadať s porušením zákona

Podľa poslanca Juraja Smatanu neprešla povinná, minimálne 10 dňová lehota od oznámenia termínu a programu zasadnutia poslancom. Župan Jaroslav Baška obvinenie odmieta, tvrdí, že išlo o ustanovujúce zastupiteľstvo, ktoré musí podľa zákona zvolať 30 dní od volieb.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Horolezec Peter Hámor: Každá osemtisícovka je posvätná. Je to sídlo bohov

Jednou z najväčších hviezd 12. ročníka festivalu HoryZonty bol horolezec Peter Hámor. Muž, ktorý v Himalájach zdolal všetky osemtisícové vrcholy.

Po reťazovej nehode na R1 sa vytvorili kilometrové kolóny

Zrazilo sa až jedenásť áut, pri nehode neprišlo k žiadnemu zraneniu.

Známe plastiky od Bartfaya sa na sídlisko nakoniec nevrátia

Mesto prehodnotilo svoje rozhodnutie. Dôvodom sú obavy o bezpečnosť sôch.

Všetky správy

Už opäť Air Kiska

Kiskov portrét zaujíma v obrazárni nepriateľov Fica (Smeru a SNS) stále popredné miesto.

Pracujú a nestíhajú piť. Dedina roka má len jednu krčmu

Oravská Polhora pôsobí ako vymyslená. Nízka nezamestnanosť, vysoká pôrodnosť, kultúra. Šéfuje jej len 33-ročný starosta.

Alternatívu nepotrebuje iba Smer, ale aj SaS

Žasneme nad tým, ako sa na Slovensku v radoch stúpencov opozície znížili nároky.

Lesník: Tetrov z lesov nemizne preto, že tam ťažíme

Riaditeľ odštepného závodu Lesov SR v Liptovskom Hrádku JÁN VRBENSKÝ hovorí, že za holé časti národných parkov môžu kalamity, nie lesníci.

Život s Teslou X nie je jednoduchý. Majiteľ chodí do servisu každý mesiac

Fanúšik otvorene porozprával o všetkých problémoch s autom, v servise bol už 25-krát.

Kam vyraziť