MALACKY. Okres Malacky patriaci do Bratislavského samosprávneho kraja je rozdelený do piatich volebných obvodov. Tu je zoznam všetkých kandidátov.
Kandidáti na poslancov BSK
Do volebného obvodu číslo 12 patria tieto obce - Malacky, Studienka, Záhorie - vojenský obvod, Závod, do zastupiteľstva sa dostanú dvaja kandidáti.
Oskar Dobrovodský - SME RODINA - Boris Kollár
Peter Hallon - nezávislý kandidát
Marián Haramia, MUDr. - nezávislý kandidát
Stanislav Haramia, Ing. - Slovenská národná strana
Peter Kováč - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Ján Kubinec - Slovenská národná strana
Martin Macejka, Mgr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Jozef Mračna, Ing. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Marian Novota, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Anton Pašteka, Mgr. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Vladimír Petráš, Mgr. - SME RODINA - Boris Kollár
Juraj Říha, JUDr. Ing., PhD. - Malacky nezávislý kandidát
Peter Stanek - nezávislý kandidát
Vavrinec Studenič - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Lucia Vidanová, PhDr. Ing. - nezávislý kandidát
Do volebného obvodu číslo 13 patria tieto obce - Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves, do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.
Juraj Blusk, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Soňa Kaderová - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Peter Tydlitát, Ing. - DOMA DOBRE
Peter Višváder, Ing. - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Do volebného obvodu číslo 14 patria tieto obce - Jakubov, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.
Dušan Dvoran - MOST - HÍD, SMER - sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS - Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Marek Chovan, JUDr. - Slovenská národná strana
Jozef Moravčík - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Roman Šimoník, Ing. Mgr. - nezávislý kandidát
Monika Valúchová, PaedDr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Do volebného obvodu číslo 15 patria obce - Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.
Marek Čulen - STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
Mária Matiko Štarková, Mgr. - nezávislý kandidát
Milan Móric, Ing. - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Jozef Ralbovský - Slovenská národná strana
Peter Švaral, Mgr. et Mgr. - nezávislý kandidát
Do volebného obvodu číslo 16 patria obce - Borinka, Marianka, Stupava do zastupiteľstva sa dostane jeden kandidát.
Martin Kajzer, Bc. - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Roman Maroš, Ing. Mgr. art. - nezávislý kandidát
Milan Maxian - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Vladimír Mindoš, Ing. - Slovenská národná strana
Ingrid Seewaldová, Ing. - SME RODINA - Boris Kollár
Martin Smeja, Ing., PhD. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Anna Vargová, Ing. - nezávislý kandidát