Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Predĺžený víkend využili kluby na dohrávky a tak už v piatok 15.9. si môžete vyjsť na futbalové zápasy.

Ilustračná fotografia.Ilustračná fotografia. (Zdroj: TASR/AP)

MUŽI

FORTUNA LIGA, 8. kolo : 16. 9. 17:30 Slovan – Ružomberok, 19:00 Michalovce – Senica, Prešov – Trnava, Nitra – Podbrezová, 19:30 Žilina – Trenčín, 17. 9. 19:00 Zlaté Moravce – Dunajská Streda.

2. LIGA, 8. kolo : 15. 9. 16:00 Šamorín – Lokomotíva Košice, 16.9. 16:00 Skalica – Bardejov, Inter – Zvolen, Komárno – Pohro-nie, Nové Mesto n/V. – Liptovský Mikuláš, 17. 9. 10:30 Podbrezová B – Poprad, Žilina B – Sereď, 16:00 Trebišov – Spišská Nová Ves.

3. LIGA BFZ, 8. KOLO: 15. 9. 16:00 Svätý Jur – Rovinka, 16. 9. 16:00 Pezinok – Báhoň, 17. 9. 10:30 Rača – Devínska Nová Ves, Slovan B – Vajnory, 16:00 Dunajská Lužná – Rohožník, Lozorno – Bernolákovo, Tomášov – Most pri Bratislave, Ivanka pri Dunaji – FC Petržalka.

Skryť Vypnúť reklamu

4. LIGA BFZ, 8. KOLO: 16. 9. 16:00 Domino – Veľké Leváre, Vrakuňa – Jakubov, Lamač – Kalinkovo, 17. 9. 16:00 Slovenský Grob – Malacky, Závod – Karlova Ves, Pezinok-Cajla – Kráľová pri Senci, Rusovce – Limbach, Viničné – Čunovo.

4. LIGA SZ – 16. 9. o 15.30 h J. Bohunice – Vrbové (Černek, Otrubčák, Obeda, Jeriga), 17. 9. o 15.30 h Prečín – Partizánske (Bartko, Szalai, Haring, Nedveď), Hlohovec – Myjava (Janus, Laco, Jakubis, Čornák), Častkovce – Šimonovany (Berec, Božik, Kiš, Rosa), N. Dubnica – Holíč (Mlinkovics, Volf, Kasznár, Podhradský), Malženice – V. Kostoľany (Šeben, Voros, D. Kukan, Turčan), Tr. Stankovce – Tr. Teplice (Oselský, Černej, Pavlačková, Moncman), Boleráz – Domaniža (Jeremias, Šmátrala, Martiška, Bílek).

5. LIGA ZÁPAD – 17. 9. o 15.30 h Mor. Sv. Ján – Trebatice (Goga, Žember, Piaček, Matejčík), H. Orešany – Mokrý Háj (Mészáros, Urblík, Szollosy, Hložka), Gbely – Brodské (Urbanovič, Frič, Jordanov, Bašnár).

Skryť Vypnúť reklamu

5. LIGA BA-vidiek, 6. kolo: 16. 9. 16:00 Jablonové – Griňava, Vištuk – Plavecký Štvrtok, Zohor – Láb, Modra – Šenkvice, 17. 9. 16:00 Kostolište – Svätý Jur B, Budmerice – Jablonec, Plavecký Mikuláš – Gajary.

6. LIGA BA-vidiek, 4. kolo: 16. 9. 16:00 Malé Leváre – Malacky B, 17. 9. 16:00 Záhorská Ves – Pernek, Sološnica – Stupava, Dubová – Studienka, Vysoká pri Morave – Doľany, Častá – Vinosady.

6. LIGA ObFZ Senica, dohrávka 2. kola: 15. 9. 17:00 Oreské – Borský Mikuláš, dohrávka 4. kola: 15. 9. 16:30 Šaštín – Rohov, 7. kolo: 16. 9. 16:00 Hlboké – Radošovce, 17. 9. 10:00 Rohov – Oreské, 16:00 Borský Mikuláš – Rybky, Cerová – Dubovce, Kúty – Stráže, Lakšárska Nová Ves – Jablonica, Šaštín – Kopčany.

7. LIGA ObFZ Senica, 7. kolo: 16. 9. 16:00 Sobotište – Štefanov, Smrdáky – Koválov, 17. 9. 16:00 Letničie – Petrova Ves, Smolinské – Hradište pod Vrátnom, Čáry – Kunov, Šajdíkove Humence – Sekule, Unín – Popudinské Močidľany.

Skryť Vypnúť reklamu

8. LIGA ObFZ Senica, 7. kolo: 16. 9. 16:00 Vrádište – Rovensko, Dojč – Podbranč, Osuské – Chropov, Prietrž – Trnovec.

DORAST

1. LSD – 16. 9. o 11:00 h Slovan – Senica, Ružomberok – Prešov, Žilina – Michalovce, Dunajská Streda – Nitra, Trenčín – Podbrezová, Trnava – Bardejov.

1. LMD – 16. 9. o 11.00 a 13.15 h Senica – Trenčín (Patka, Sládek, Rusinko), FC Nitra – Dun. Streda (Drobec, L. Kováč, Jančok)

2. LSDZ a LMDZ – 6. kolo – 15. 9. o 10.00 a 12.30 h Dubnica – Prievidza (Otiepka, Bečka, Ľ. Janček), 16. 9. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo – PFA ViOn (Kasznár, Mlinkovics, Volf), Skalica – Myjava (Haring, Košťál, D. Kováčik, v Petrovej Vsi), Malacky – Púchov (BFZ), 17. 9. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – Bánovce (Drobec, Sárai, Jančok), Topoľčany – Lok. Trnava (Bezák, Hagara, Obertová), Komárno – Inter (R. Farkaš, Bényi, Lévai), Devín. N. Ves – P. Bystrica (BFZ).

4. LIGA SZ – 14. 9. o 16.00 h Beluša – Borčice (Černej, Klabník), 15. 9. o 15.00 h D. Vestenice – N. Rudno (Janus ml., Varga), 16. 9. o 15.30 h Bošany – Led. Rovne (Janus, Feranec), Tr. Turná – Nemšová (Pavlačková, Miakiš), Dolná Súča – Kanianka (Judiny, D. Janček), Chynorany – Holíč (Laco, Jakubis), 17. 9. o 13.00 h Nedožery-Brezany – Tr. Stankovce (Feranec, Varga). Dohrávka: 13. 9. o 17.00 h Tr. Stankovce – Nemšová (Fabian, Poruban).

5. LIGA ZÁPAD – 16. 9. o 15.30 h Rohov – Siladice (Sládek, Patka), Kopánka – Rybky (Urbanovič, Koppl), Kátlovce – Mokrý Háj (Frič, Boledovič), Kopčany – Smolenice (Petránek, Rusinko), 17. 9. o 13.00 h Mor. Sv. Ján – Gbely (Žember, Piaček), Zeleneč – Jablonica (Baláž, Belanský), H. Orešany majú voľno.

6. LIGA ObFZ Senica, 7. kolo: 16. 9. 13:30 Sobotište – Štefanov, 17. 9. 13:00 Borský Svätý Jur – Radošovce, 13:30 Kunov – Unín, Borský Mikuláš – Šaštín.

ŽIACI

2. LSŽ a LMŽ – 16. 9. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany – Lok. Trnava (P. Kollár, M. Magdolen), ČFK Nitra – P. Bystrica (Pecek, Kiš), Piešťany – Šaľa (Piaček, Zachara), Moravany – Hlohovec (Goga, Sák), Partizánske – Trebatice (Šandrik, Pa. Šamko), 17. 9. o 10.00 a 12.00 h Myjava – Komárno (Poruban, Fabian), Prievidza – Bánovce (Gašparovič, I. Mokrý), Dubnica – Sereď (Otiepka, Judiny), Štúrovo – Nové Zámky (Bircsák, Kišš). Dohrávky: 13. 9. o 10.00 a 12.00 h Sereď – P. Bystrica (Jeremias, Trnka), 13. 9. o 14.30 a 16.30 h Komárno – Lok. Trnava (Kasznár, Valko), 14. 9. o 17.00 h ČFK Nitra – Hlohovec (Pacher).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 16. 9. o 10.00 a 12.00 h Častkovce – Dubnica B (Hulínek, Révay), Horovce – Nové Mesto (Ľ. Janček, Čaja), Led. Rovne – Prievidza B (Otiepka, Tarabus), Kanianka – Myjava B (Švolík, M. Mokrý), Kúty – Gbely (Dutka, Blažek), 17. 9. o 10.00 a 12.00 h Moravany B – Nemšová (Meluš, Soboňa), Nováky a Holíč majú voľno. Dohrávka: 13. 9. o 15.30 a 17.30 h Myjava B – Horovce (Hulínek, D. Kováčik, v St. Myjave).

4. LIGA ObFZ Senica, sk. A, 4. kolo: 16. 9. 10:00 Borský Sv. Jur – Šajdíkove Humence, 13:00 Jablonica – Dojč, 14:00 Moravský Sv. Ján – Borský Mikuláš, 16:00 Cerová – Stráže, Brodské – Čáry.

4. LIGA ObFZ Senica, sk. B, 4. kolo: 16. 9. 10:00 Smrdáky – Kopčany, Kunov – Hlboké, 11:00 Rybky – Smolinské, 12:30 Štefanov – Sobotište, Mokrý Háj a Unín majú voľno.

PRÍPRAVKA

4. LIGA ObFZ Senica, sk. A, 4. kolo: 16. 9. 12:00 Kunov – Hlboké, 14:00 Kúty – Lakšárska Nová Ves, Brodské – Čáry, Kúty B – Šaštín, Moravský Sv. Ján – Boský Mikuláš, Cerová má voľno.

4. LIGA ObFZ Senica, sk. B, 4. kolo: 16. 9. 10:00 Unín – Holíč, 12:00 Mokrý Háj – Petrova Ves, Radošovce – Kopčany, 14:00 Oreské – Koválov.

ŽENY

2. LIGA ŽENY sk. A - 16. 9. o 10.00 h Senica – Svätý Jur (Prelec, Mráz), o 15.30 h Nové Zámky – FC ViOn (Zemko, Provodovský), 17. 9. o 15.00 h Dun. Streda – Kopčany (Barczi, Bogár), Vrakuňa – Trnava A (BFZ), o 16.00 h Trnava B – Šaľa (T. Gádoši, Krč-Konečný), Petržalka – Čaka (BFZ).

1. LIGA ŽIAČKY – 16. 9. o 13.00 h Slovan – Šaľa (BFZ), o 13.30 h Trenčín – NMŠK Ba (Matúš), Nové Zámky – Myjava (Provodovský, v Palárikove), 17. 9. o 13.00 h Dun. Streda – Prievidza (Bogár), Nitra, Trnava a Senica majú voľno.⋌VM

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  3. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  4. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  5. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  9. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  1. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 911
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 11 742
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 754
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 505
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 994
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 478
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 6 319
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 282
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 149
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 900
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Futbal

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Malacká polícia rieši prípad štyroch usmrtených dravcov

Začaté je trestné stíhanie pre porušovania ochrany rastlín a živočíchov a pytliactvo.

V najnovšom čísle sa dočítate

MY Týždenník pre Záhorie vám opäť prináša viaceré zaujímavé témy.

Plošné testovanie na Covid-19.

Jedna z dominánt Trnavy by mohla byť prístupnejšia verejnosti

Na myšlienke spoločnosť spolupracuje s radnicou.

Bellušov vodojem v Trnave

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

Už ste čítali?