Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Kam za futbalom na Záhorí

Predĺžený víkend využili kluby na dohrávky a tak už v piatok 15.9. si môžete vyjsť na futbalové zápasy.

Ilustračná fotografia.Ilustračná fotografia. (Zdroj: TASR/AP)

MUŽI

FORTUNA LIGA, 8. kolo : 16. 9. 17:30 Slovan – Ružomberok, 19:00 Michalovce – Senica, Prešov – Trnava, Nitra – Podbrezová, 19:30 Žilina – Trenčín, 17. 9. 19:00 Zlaté Moravce – Dunajská Streda.

2. LIGA, 8. kolo : 15. 9. 16:00 Šamorín – Lokomotíva Košice, 16.9. 16:00 Skalica – Bardejov, Inter – Zvolen, Komárno – Pohro-nie, Nové Mesto n/V. – Liptovský Mikuláš, 17. 9. 10:30 Podbrezová B – Poprad, Žilina B – Sereď, 16:00 Trebišov – Spišská Nová Ves.

3. LIGA BFZ, 8. KOLO: 15. 9. 16:00 Svätý Jur – Rovinka, 16. 9. 16:00 Pezinok – Báhoň, 17. 9. 10:30 Rača – Devínska Nová Ves, Slovan B – Vajnory, 16:00 Dunajská Lužná – Rohožník, Lozorno – Bernolákovo, Tomášov – Most pri Bratislave, Ivanka pri Dunaji – FC Petržalka.

SkryťVypnúť reklamu

4. LIGA BFZ, 8. KOLO: 16. 9. 16:00 Domino – Veľké Leváre, Vrakuňa – Jakubov, Lamač – Kalinkovo, 17. 9. 16:00 Slovenský Grob – Malacky, Závod – Karlova Ves, Pezinok-Cajla – Kráľová pri Senci, Rusovce – Limbach, Viničné – Čunovo.

4. LIGA SZ – 16. 9. o 15.30 h J. Bohunice – Vrbové (Černek, Otrubčák, Obeda, Jeriga), 17. 9. o 15.30 h Prečín – Partizánske (Bartko, Szalai, Haring, Nedveď), Hlohovec – Myjava (Janus, Laco, Jakubis, Čornák), Častkovce – Šimonovany (Berec, Božik, Kiš, Rosa), N. Dubnica – Holíč (Mlinkovics, Volf, Kasznár, Podhradský), Malženice – V. Kostoľany (Šeben, Voros, D. Kukan, Turčan), Tr. Stankovce – Tr. Teplice (Oselský, Černej, Pavlačková, Moncman), Boleráz – Domaniža (Jeremias, Šmátrala, Martiška, Bílek).

5. LIGA ZÁPAD – 17. 9. o 15.30 h Mor. Sv. Ján – Trebatice (Goga, Žember, Piaček, Matejčík), H. Orešany – Mokrý Háj (Mészáros, Urblík, Szollosy, Hložka), Gbely – Brodské (Urbanovič, Frič, Jordanov, Bašnár).

SkryťVypnúť reklamu

5. LIGA BA-vidiek, 6. kolo: 16. 9. 16:00 Jablonové – Griňava, Vištuk – Plavecký Štvrtok, Zohor – Láb, Modra – Šenkvice, 17. 9. 16:00 Kostolište – Svätý Jur B, Budmerice – Jablonec, Plavecký Mikuláš – Gajary.

6. LIGA BA-vidiek, 4. kolo: 16. 9. 16:00 Malé Leváre – Malacky B, 17. 9. 16:00 Záhorská Ves – Pernek, Sološnica – Stupava, Dubová – Studienka, Vysoká pri Morave – Doľany, Častá – Vinosady.

6. LIGA ObFZ Senica, dohrávka 2. kola: 15. 9. 17:00 Oreské – Borský Mikuláš, dohrávka 4. kola: 15. 9. 16:30 Šaštín – Rohov, 7. kolo: 16. 9. 16:00 Hlboké – Radošovce, 17. 9. 10:00 Rohov – Oreské, 16:00 Borský Mikuláš – Rybky, Cerová – Dubovce, Kúty – Stráže, Lakšárska Nová Ves – Jablonica, Šaštín – Kopčany.

7. LIGA ObFZ Senica, 7. kolo: 16. 9. 16:00 Sobotište – Štefanov, Smrdáky – Koválov, 17. 9. 16:00 Letničie – Petrova Ves, Smolinské – Hradište pod Vrátnom, Čáry – Kunov, Šajdíkove Humence – Sekule, Unín – Popudinské Močidľany.

SkryťVypnúť reklamu

8. LIGA ObFZ Senica, 7. kolo: 16. 9. 16:00 Vrádište – Rovensko, Dojč – Podbranč, Osuské – Chropov, Prietrž – Trnovec.

DORAST

1. LSD – 16. 9. o 11:00 h Slovan – Senica, Ružomberok – Prešov, Žilina – Michalovce, Dunajská Streda – Nitra, Trenčín – Podbrezová, Trnava – Bardejov.

1. LMD – 16. 9. o 11.00 a 13.15 h Senica – Trenčín (Patka, Sládek, Rusinko), FC Nitra – Dun. Streda (Drobec, L. Kováč, Jančok)

2. LSDZ a LMDZ – 6. kolo – 15. 9. o 10.00 a 12.30 h Dubnica – Prievidza (Otiepka, Bečka, Ľ. Janček), 16. 9. o 10.00 a 12.30 h Gabčíkovo – PFA ViOn (Kasznár, Mlinkovics, Volf), Skalica – Myjava (Haring, Košťál, D. Kováčik, v Petrovej Vsi), Malacky – Púchov (BFZ), 17. 9. o 10.00 a 12.30 h Nové Zámky – Bánovce (Drobec, Sárai, Jančok), Topoľčany – Lok. Trnava (Bezák, Hagara, Obertová), Komárno – Inter (R. Farkaš, Bényi, Lévai), Devín. N. Ves – P. Bystrica (BFZ).

4. LIGA SZ – 14. 9. o 16.00 h Beluša – Borčice (Černej, Klabník), 15. 9. o 15.00 h D. Vestenice – N. Rudno (Janus ml., Varga), 16. 9. o 15.30 h Bošany – Led. Rovne (Janus, Feranec), Tr. Turná – Nemšová (Pavlačková, Miakiš), Dolná Súča – Kanianka (Judiny, D. Janček), Chynorany – Holíč (Laco, Jakubis), 17. 9. o 13.00 h Nedožery-Brezany – Tr. Stankovce (Feranec, Varga). Dohrávka: 13. 9. o 17.00 h Tr. Stankovce – Nemšová (Fabian, Poruban).

5. LIGA ZÁPAD – 16. 9. o 15.30 h Rohov – Siladice (Sládek, Patka), Kopánka – Rybky (Urbanovič, Koppl), Kátlovce – Mokrý Háj (Frič, Boledovič), Kopčany – Smolenice (Petránek, Rusinko), 17. 9. o 13.00 h Mor. Sv. Ján – Gbely (Žember, Piaček), Zeleneč – Jablonica (Baláž, Belanský), H. Orešany majú voľno.

6. LIGA ObFZ Senica, 7. kolo: 16. 9. 13:30 Sobotište – Štefanov, 17. 9. 13:00 Borský Svätý Jur – Radošovce, 13:30 Kunov – Unín, Borský Mikuláš – Šaštín.

ŽIACI

2. LSŽ a LMŽ – 16. 9. o 10.00 a 12.00 h Topoľčany – Lok. Trnava (P. Kollár, M. Magdolen), ČFK Nitra – P. Bystrica (Pecek, Kiš), Piešťany – Šaľa (Piaček, Zachara), Moravany – Hlohovec (Goga, Sák), Partizánske – Trebatice (Šandrik, Pa. Šamko), 17. 9. o 10.00 a 12.00 h Myjava – Komárno (Poruban, Fabian), Prievidza – Bánovce (Gašparovič, I. Mokrý), Dubnica – Sereď (Otiepka, Judiny), Štúrovo – Nové Zámky (Bircsák, Kišš). Dohrávky: 13. 9. o 10.00 a 12.00 h Sereď – P. Bystrica (Jeremias, Trnka), 13. 9. o 14.30 a 16.30 h Komárno – Lok. Trnava (Kasznár, Valko), 14. 9. o 17.00 h ČFK Nitra – Hlohovec (Pacher).

3. LSŽ a LMŽ SZ – 16. 9. o 10.00 a 12.00 h Častkovce – Dubnica B (Hulínek, Révay), Horovce – Nové Mesto (Ľ. Janček, Čaja), Led. Rovne – Prievidza B (Otiepka, Tarabus), Kanianka – Myjava B (Švolík, M. Mokrý), Kúty – Gbely (Dutka, Blažek), 17. 9. o 10.00 a 12.00 h Moravany B – Nemšová (Meluš, Soboňa), Nováky a Holíč majú voľno. Dohrávka: 13. 9. o 15.30 a 17.30 h Myjava B – Horovce (Hulínek, D. Kováčik, v St. Myjave).

4. LIGA ObFZ Senica, sk. A, 4. kolo: 16. 9. 10:00 Borský Sv. Jur – Šajdíkove Humence, 13:00 Jablonica – Dojč, 14:00 Moravský Sv. Ján – Borský Mikuláš, 16:00 Cerová – Stráže, Brodské – Čáry.

4. LIGA ObFZ Senica, sk. B, 4. kolo: 16. 9. 10:00 Smrdáky – Kopčany, Kunov – Hlboké, 11:00 Rybky – Smolinské, 12:30 Štefanov – Sobotište, Mokrý Háj a Unín majú voľno.

PRÍPRAVKA

4. LIGA ObFZ Senica, sk. A, 4. kolo: 16. 9. 12:00 Kunov – Hlboké, 14:00 Kúty – Lakšárska Nová Ves, Brodské – Čáry, Kúty B – Šaštín, Moravský Sv. Ján – Boský Mikuláš, Cerová má voľno.

4. LIGA ObFZ Senica, sk. B, 4. kolo: 16. 9. 10:00 Unín – Holíč, 12:00 Mokrý Háj – Petrova Ves, Radošovce – Kopčany, 14:00 Oreské – Koválov.

ŽENY

2. LIGA ŽENY sk. A - 16. 9. o 10.00 h Senica – Svätý Jur (Prelec, Mráz), o 15.30 h Nové Zámky – FC ViOn (Zemko, Provodovský), 17. 9. o 15.00 h Dun. Streda – Kopčany (Barczi, Bogár), Vrakuňa – Trnava A (BFZ), o 16.00 h Trnava B – Šaľa (T. Gádoši, Krč-Konečný), Petržalka – Čaka (BFZ).

1. LIGA ŽIAČKY – 16. 9. o 13.00 h Slovan – Šaľa (BFZ), o 13.30 h Trenčín – NMŠK Ba (Matúš), Nové Zámky – Myjava (Provodovský, v Palárikove), 17. 9. o 13.00 h Dun. Streda – Prievidza (Bogár), Nitra, Trnava a Senica majú voľno.⋌VM

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  8. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  1. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  2. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  3. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  7. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  8. Výlety na mieru pre celú rodinu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 240
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 784
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 390
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 425
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 226
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 804
  7. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 3 378
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 263

Blogy SME

  1. Štefan Vidlár: Nádzej zvíťezí
  2. Věra Tepličková: Cieľom novej reformy je, aby sme uvideli, čo sme zatiaľ nevideli
  3. Martin Fletcher: Video: Pomůžete vybrat potřebnou částku na automobil pro těžce nemocnou Zuzanku?
  4. Marian Letko: Ostrovy cestovným ruchom nepoľúbené (1.časť)
  5. Milan Removčík: Belianske Tatry.
  6. Ľubomír Maretta: Edo
  7. Elena Antalová: Ak chceme zostať príčetní, každá zaujímavosť poteší
  8. Ján Komrska: Quandary Peak, Kolorádo
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 15 628
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 229
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 849
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 495
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 859
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 332
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 167
  8. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 109
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Nebezpečenstvo vzniku požiarov v prírode sa v okresných mestách v Bratislavskom kraji zvýšilo. Týka sa to Malaciek, Pezinka a Senca.


TASR 1. júl

Trestné oznámenia sa množia.


1. júl

Čaká vás dobrá zábava a jedlo.


30. jún
Matterhorn z talianskej Cervinie. Vyzerá úplne inak ako zo švajčiarskeho Zermattu.

Matterhorn je jedným z najkrajších vrcholov Álp. V tomto prípade sa s wikipédiou.sk nedá nesúhlasiť.


30. jún

Blogy SME

  1. Štefan Vidlár: Nádzej zvíťezí
  2. Věra Tepličková: Cieľom novej reformy je, aby sme uvideli, čo sme zatiaľ nevideli
  3. Martin Fletcher: Video: Pomůžete vybrat potřebnou částku na automobil pro těžce nemocnou Zuzanku?
  4. Marian Letko: Ostrovy cestovným ruchom nepoľúbené (1.časť)
  5. Milan Removčík: Belianske Tatry.
  6. Ľubomír Maretta: Edo
  7. Elena Antalová: Ak chceme zostať príčetní, každá zaujímavosť poteší
  8. Ján Komrska: Quandary Peak, Kolorádo
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 15 628
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 229
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 849
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 495
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 859
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 332
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 167
  8. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 109
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu