SENICA. Dopravná spoločnosť NAD-RESS, ktorá organizuje pre svojich zamestnancov i širokú verejnosť Deň otvorených kamiónov, pripravila na nedeľu 27. augusta program pre všetky vekové kategórie. Jeho súčasťou bude i oceňovanie najlepších pracovníkov, nakoľko tento ročník sa nesie v znamení dvadsaťročnice tejto senickej spoločnosti.
Na Deň otvorených kamiónov bude premávať kyvadlová doprava
V programe postupne od 10. do 16. hodiny vystúpi skupina No Name, zatancujú The Pastels, deti zabaví kúzelník Talostan, a tiež Tárajko a Popletajka. A pre dámy je pripravený cukrársky workshop so známou televíznou cukrárkou Adrianou Polákovou, pre mužov zase súťaže, kde si môžu zmerať sily. Moderovať bude Štefan Skrúcaný. Vlani prišlo na letisko 5000 návštevníkov.
Na letisko bude z mesta premávať kyvadlová doprava z autobusovej stanice v rozmedzí 9.30 h - 15.00 h, z letiska späť do mesta od 10.00 h do 16.30 h. Informovala o tom Barbora Žiačiková z agentúry Advantage, s.r.o.