Súťaže ObFZ Senica: Líder z Lakšárov nedohral v Kunove

V 7. lige mal byť šlágrom kola zápas druhého s prvým, ale hralo sa iba pár minút.

ilustr. fotoilustr. foto (Zdroj: archív)

6. LIGA ObFZ SENICA

Brodské rozbilo Rohov, Dubovce bez boja

Rybky – FK TJ Kúty 3:1 (2:0)
Góly: 35. R. Bayer, 37. D. Burian, 53. J. Červinka – 79. M. Zemánek.
Rybky: T. Harnoš – M. Mach, J. Červinka (C), M. Petrúfka (64. C. Mach), D. Patka, D. Pucheľ (59. B. Job), J. Chvála, J. Kuchta (69. T. Duška), D. Burian, M. Vrablic, R. Bayer.
Kúty: T. Valachovič – L. Ralbovský (C), T. Bílek (34. A. Ondriska), P. Škoda, M. Zemánek, D. Kubina, T. Valúšek (23. A. Sofka), F. Horečný, A. Šimek, D. Daniel, M. Mihal.
Rozhodovali: V. Vlk – M. Dutka.

Už v 1. minúte zápasu musel koncov-ku Marcela Macha Valachovič v bráne hostí s námahou odvrátiť na roh. V 5. minúte opäť úradoval Marcel Mach po rohu Vrablica, avšak jeho hlavička tentokrát išla mimo. V 20. minúte kopal trestný kop Zemánek a Harnoš v bráne Rybiek jeho strelu s námahou odvrátil na roh. V 37. minúte Vrablic ideálnym centrom našiel Bayera a tento dorastenec otvoril gólový účet stretnutia. O dve minúty Burian vybojoval loptu od obrancu hostí. Svoje sólo zakončil strelou k pravej tyči. Valachovič jeho strelu neudržal a bolo 2:0. V 44. minúte trestný kop Zemánka skončil na brvne domácej brány a pred odchodom do šatní sólo Buriana hosťujúci brankár odvrátil na roh. V 54. minúte po faule na ďalšieho dorastenca v zostave Rybiek Kuchtu kopal trestný kop Červinka. Ten peknou strelou nedal šancu Valachovičovi a jeho strela skončila pri pravej tyči. Hostia zaznamenali čestný úspech v 80. minúte, keď agilný Zemánek nedal Harnošovi šancu presnou strelou k ľavej tyčke. Hostia mohli zaznamenať i druhý gól v 86. minúte, no Harnoš Ondriskovu strelu vyrazil na roh.

Brodské – Rohov 7:1 (4:0)
Góly: 1. D. Gál, 30. G. Trubiroha, 32. M. Bartal, 44. G. Trubiroha, 55. G. Trubiroha, 64. M. Bartal, 86. P. Jakubec – 65. M. Ostrý.
Brodské: M. Janči – P. Petrovič, M. Štepník, M. Dujsík (46. L. Daniel), F. Blecha, D. Gál (64. F. Baláž), A. Kompuš (55. P. Jakubec), A. Gonda, G. Trubiroha, M. Bartal (C), F. Palkovič.
Rohov: M. Bednár – M. Praskač (72. J. Kourek), J. Rosa, D. Horňák, P. Ivánek, J. Cibula (60. P. Halaš), T. Perička, M. Mareček (C), I. Ravas (86. P. Kukliš), S. Chocholáček, M. Ostrý.
Rozhodovali: V. Vlk – R. Buzay.

Domáce Brodské sa pustilo do súpera hneď od úvodu. Akciu z 1. minú-ty dokázal pretaviť na gól peknou strelou David Gál. V 30. minúte po krásnom centri Bartala sa ešte krajšou hlavičkou presadil Gabriel Trubiroha. V 32. minúte zvyšoval už na 3:0 Bartal. Minútu pred koncom prvého polčasu si hráči Brodského zopakovali akciu z 30. minúty, keď po perfektnej nahrávke od Bartala zvyšoval na 4:0 Trubiroha. Po zmene strán pokračovali domáci v drvivom tlaku. V 55. minúte po geniálnej nahrávke skompletoval svoj hetrik Gabriel Trubiroha. V 64. minúte pridal svoj druhý gól kapitán Martin Bartal. O minútu neskôr sa dokázali presadiť aj hráči Rohova. Strelu Mareka Ostrého stečovali domáci obranci a pomýlili tak Jančiho v bránke, ktorý už nedokázal na odrazenú loptu zareagovať. V 86. minúte upravil na konečných 7:1 pre domácich Peter Jakubec.

Jablonica – Hlboké 3:2 (2:1)
Góly: 13. P. Mihalcsak, 38. L. Mihalcsak, 59. L. Mihalcsak – 39. R. Mráz, 76. R. Mráz.
Jablonica: J. Komorník – A. Roman, P. Pitorák, Ľ. Zajonc (C), J. Malík (88. M. Jurovatý), P. Gaža, R. Nestarec, K. Koníček (49. A. Shevliakov), M. Búran, P. Mihalcsak, L. Mihalcsak.
Hlboké: M. Hrušecký (C) – F. Tóth, M. Zubálik, M. Zríni, S. Otépka, F. Drinc, R. Mráz, P. Kumančík, M. Sládek, P. Krč (56. Ľ. Klein), L. Matula.
Rozhodovali: Š. Petráš – T. Tran Dinh.

V Jablonici odohrali hráči oboch mužstiev kvalitný vyrovnaný zápas. Vedenia sa ujali domáci v 13. minúte. Na rohový kop Patrika Gažu si perfektne naskočil Patrik Mihalcsak a umiestnenou hlavičkou k pravej tyčke nedal Hrušeckému žiadnu šancu. V 38. minúte sa znova meni-lo skóre. Lukáš Mihalcsak si pekne obhodil protihráča, položil si brankára na zem a zakončil do prázdnej brány. Už o minútu neskôr však kontrovali hostia. Brankár domácich Komorník podcenil center, ktorý vyboxoval len za seba a Rastislav Mráz nemal problém so vstrelením gólu. Do kabín sa tak išlo za tesného vedenia domácich 2:1. Druhú polovicu začali opäť lepšie domáci. V 59. minúte Richard Nestarec krás-ne zatočil loptu zo štandardky, na ktorú si ideálne nabehol Lukáš Mihalcsak a prudkou hlavičkou k tyčke dával na 3:1. V 76. minúte sa po nevydarenom útoku Jablonice dostali hráči Hlbokého do rýchleho brejku. V situácii 2 na 1 hostia nezaváhali a zásluhou Mráza znížili na rozdiel gólu. Domáci si však vedenie postrážili a zaslúžene vyhrali 3:2.

FK Cerová – TJ Kopčany 0:0
ČK: 83. M. Baláž (Kopčany).
Cerová: P. Petráš – A. Veteška (12. M. Holič), P. Nosko, P. Horňák, Mi. Kubisa, K. Mikulčík, M. Holásek (32. J. Filuš), M. Pípa (C), Ma. Kubisa, J. Herceg, Ľ. Hanzlíček.
Kopčany: M. Vaculka – Ľ. Hazuza (86. P. Komorník), Š. Negrean (C), J. Hrušecký, J. Zubalík, M. Lorenc, M. Baláž, T. Novák, D. Hýroš, R. Mišík, F. Daniel.
Rozhodovali: M. Dutka – G. Knap.

Diváci videli na Cerovej veľmi priemerný zápas bez vysokého tempa a nasadenia. Začiatok zápasu bol vyrovnaný a postupne preberali iniciatívu domáci futbalisti. Vypracovali si aj zopár šancí, no nedokázali ich pretaviť v gól. Najväčšiu šancu mal Ľubomír Haznlíček, ktorý išiel sám na brankára, ale gól z tejto šan-ce nepadol. Druhá polovica zápasu sa vyvíjala lepšie pre domáce farby. Cerová ohrozovala bránu Vaculku najmä po centrovaných loptách a po štandardných situáciách. Kopčany si za celý priebeh zápasu vypracovali len dve strely do priestoru brány, ktoré s ľahkosťou Petráš zlikvidoval. V 83. minúte sa na ihrisku červenalo. Michal Baláž, ktorý mal už jednu žltú kartu, zozadu sfauloval Jána Filuša, za čo po správnosti videl druhú žltú a následne červenú kartu. Cerovej sa následná 10-minútová presilovka využiť nepodarila, a tak sa zápas skončil po nie veľmi kvalitných výkonoch oboch mužstiev bez gólov – 0:0.

Borský Mikuláš – Radošovce 0:2 (0:1)
Góly: 9. R. Drgon, 81. R. Drgon.
Borský Mikuláš: J. Vacho – J. Kassay, S. Vaniš (C), M. Vanek, T. Mička, D. Ralbovský, Ľ. Macek, R. Cintula ml., R. Cintula st. (54. L. Jablonický), M. Morávek, T. Vanek.
Radošovce: P. Noščák – E. Petrovič (C), P. Mikula, M. Žúrek, Ed. Vávra, S. Ťulák, E. Machlica, Er. Vávra (79. R. Zríni), R. Kudláč, D. Štepanovský, R. Drgon.
Rozhodovali: M. Hurbánek – L. Ryčovský.

Diváci na Búroch videli vysoko kvalitný zápas, keď sa perfektnými výkonmi prezentovali oba celky. Vývoj zápasu ovplyvnil veľmi rýchly gól. V 9. minúte si postavil loptu Radovan Drgon a krásnou strelou, ktorá sa odrazila od hornej tyče do brány, otvoril gólový účet stretnutia. Po tomto momente začali domáci Búrani tlačiť na svojho súpera. Radošovce ale držal skvele chytajúci Patrik Noščák, ktorý spoľahlivo likvidoval snahy domácich o vstrelenie gólu. Do polčasu sa stav na svetelnej tabuli nezmenil. V druhej polovici zápasu pokračovali domáci v tlaku a, naopak, Radošovce využívali na ohrozovanie Vachovej brány rýchle brejky. V zápase sa potvrdilo známe pravidlo „nedáš, dostaneš“. Keďže domáci pozahadzovali veľké množstvo šancí, resp. ich vychytal Noščák, zaslúžene prišiel trest. Po jednom z rýchlych protiútokov sa v 81. minúte presadil druhýkrát Radovan Drgon a poistil tak víťazstvo Radošoviec.

Koválov – Šaštín 3:1 (1:0)
Góly: 15. V. Labaš (11 m), 62. V. Labaš (11 m), 73. A. Tokoš – 48. F. Bartal.
Koválov: V. Lanža – V. Labaš, J. Ivánek, J. Slezák, M. Tokoš (87. T. Pavlík), E. Hyža, A. Tokoš, M. Kuba, L. Slezák (C), P. Hyža (90. S. Bilovský), R. Maca (84. M. Veselý).
Slovan: P. Vach – M. Šedivý, D. Ožvoldík (C), T. Lukáček, D. Schlosser, M. Suchý, P. Dostál, T. Cvečka, J. Mošať, F. Bartal, A. Šedivý (46. R. Tuma).
Rozhodovali: J. Otočka – M. Mikúš, M. Šefčík.

V priamom zápase o záchranu sa stretli hráči Koválova s hráčmi Slovana Šaštín. Domáci figurovali pred zápasom na poslednej priečke, a preto potrebovali zo zápasu všetky body. Ich plány sa začali napĺňať od 15. minúty. Po ruke v šestnástke nariadený pokutový kop premenil Vladimír Labaš. Domáci boli odhodlaní vyhrať a počas prvého polčasu boli herne o niečo lepší ako Slovan. V druhom polčase padol veľmi rýchly gól. V 48. minúte vypadla domácemu brankárovi lopta z rúk a Filip Bartal nemal problém ju dostať do brány. Koválov tento moment ale nezlomil. V 62. minúte hostia sfaulovali v šestnástke prenikajúceho Andreja Tokoša a nariadenú jedenástku znova premenil Vladimír Labaš. V 73. minúte predviedol divákom svoje technické finesy Andrej Tokoš a zvýšil na 3:1. Domáci si dvojgólový náskok ustrážili a v dôležitom zápase dokázali vyhrať.

Radimov – Šajdíkove Humence 4:2 (1:1)
Góly: 35. R. Drápal, 54. R. Hlaváč, 55. P. Božek, 90. P. Kessl – 11. R. Ondráš, 70. P. Pucheľ.
Radimov: M. Kotvan – M. Černek, L. Černek (81. O. Masaryk), P. Urbánek, J. Urbánek, R. Titus Balážik (C), P. Kessl, P. Božek, R. Drápal, M. Krempa (90. M. Masaryk), R. Hlaváč (60. A. Foriška).
Šajdíkove Humence F. Rafaja – R. Horváth (C), D. Václavek, R. Ondráš (90. D. Šimek), M. Šedivý, P. Portel, E. Flámik, O. Sekáč, D. Hlavenka (62. A. Hulka), S. Hrubša, P. Pucheľ.
Rozhodovali: J. Lapoš – J. Škrinár.

Hostia bojujúci o záchranu v lige prišli k lídrovi súťaže s obrannou taktikou. Do útoku z hostí vyrážali len Ondráš s Puchľom. Domáci obranci v 11. minúte na túto dvojicu pozabudli a po prudkej strele Puchľa, ktorú Kotvan len vyrazil, dorazil loptu do siete Ondráš. V 35. minúte si Drápal povodil obrancov na šestnástke a po následnom uvoľnení sa zaznamenal gól po presnej strele k tyčke. Do polčasu sa tak išlo prekvapivo za vyrovnaného stavu. Druhý polčas domáci zobrali do vlastných rúk a nepripustili žiadne prekvapenie. V 54. minúte po strele Patrika Kessla zvonilo brvno Rafajovej brány, no odrazenú loptu dorazil Roman Hlaváč za brankára hostí. Už o minútu neskôr bombou rozvlnil sito na bránke Šajdíkov Patrik Božek. V 70. minúte sa o slovo prihlásila opäť útočná dvojica hostí. Tentokrát strieľal Ondráš a Pucheľ dohlavičkoval loptu za Kotvana. V samom závere pridal gól ešte Patrik Kessl a majster tak vyhral 4:2.

TJ Slovan Dubovce – FK Borský Sv. Jur 3:0 kontumačne (hostia nepricestovali).

Zostava kola: Patrik Noščák (Radošovce) – Andrej Roman (Jablonica), Martin Černek (Radimov), Martin Tokoš (Koválov), Tomáš Mička (Borský Mikuláš), Dominik Burian (Rybky), Martin Zemánek (Kúty), Rastislav Mráz (Hlboké), Martin Bartal (Brodské), Radovan Drgon (Radošovce), Gabriel Trubiroha (Brodské).

Lakšáre mali svadbu, po pár minútach dohrali

Divácky najatraktívnejší duel v Kunove mal veľmi krátke trvanie, keďže hostia prišli v ôsmich
a po pár minútach sa im zranil hráč. To znamenalo, že počet hráčov klesol pod povolené minimum a duel musel byť predčasne ukončený.

Kunov – Lakšárska N. Ves 3:0 – kontumácia
Rozhodovali: Otočka – Hurbánek.

Stretnutie v Kunove malo rýchly priebeh. Už v 5. minúte domáci Maroš Macek ideálne uvoľnil Milana Černeka, ktorý sa nemýlil a otvoril skóre stretnutia. Následne sa zranil hosťujúci hráč Jozef Cingel, ktorý si natiahol stehenný sval. Keďže hráčov hostí nastúpilo na ihrisko iba sedem vrátane brankára, klesol ich počet pod povolené minimum a roz-hodcovia Otočka a Hurbánek tak ukončili duel pre nedostatočný počet hráčov hostí. Škoda, keďže sa v Kunove zišla divácka kulisa cez 100 divákov a tešili sa na súboj druhého s prvým. Hostia mali v mužstve v sobotu svadbu, už v predstihu sa snažili zápas preložiť na iný termín, ale keďže sa nenašla zhoda medzi mužstvami, zápas dopadol, ako dopadol.

Petrova Ves – Smolinské 2:1 (1:1)
Góly: 5. Š. Vanek, 82. M. Ovečka – 33. S. Maderič.
Domáci: Huszár – Šmida, Vanek, Buček, Žifčák, Pochylý, Božek, Krbica, Schemmer, Polach, Ovečka.
Hostia: Sušila – Okasa, D. Kašák, Rehák, Trčka, Maderič, Goga, Strmeň, F. Daniel, Polák, R. Daniel.
Rozhodovali: Dzindzík – Bednár.

V Petrovej Vsi to dlho vyzeralo na nerozhodný výsledok, ale v poslednej desaťminútovke sa presadil Ovečka a strhol víťazstvo na stranu domácich.

Letničie –Sobotište 1:0 (1:0)
Góly: 45. P. Rehák.
Domáci:Lánik – Ferenčík, Šarközy, Riška, Rehák, Cao, Mikulka, Pecho, Konečný, Brezovský, Daniel.
Hostia:Velický – R. Tomeček, Nečas, Polák, Kadlečík, Včelka, Hála, Čederle, M. Tomeček, Chvála, Hyža.
Rozhodovali: Holenka – Smoleňák .

V Letničí videli diváci jediný presný zásah. Na ich radosť padol v poslednej minúte úvodného dejstva do siete hosťujúceho brankára Velického a domáci sa tak zásluhou Reháka tešili z troch bodov.

Sekule – Hradište pod Vrátnom 0:2 (0:2)
Góly: 36. M. Furko, 44. D. Sekáč.
Krajčír – G. Ježek, Hajdin, M. Ježek, Húšťava, A. Trajlínek, A. Trajlínek, Ivánek, Ondriska, Kubinák, Kadera.
Rehák – Michalička, T. Sadloň, Kršteník, Sekáč, Barcaj, M. Sadloň, Gregor, Furko, Štefka, Cutlac.
Rozhodovali: Rusinko – Polakovič.

Čáry – Unín 3:1 (0:1)
Góly: 58. M. Danihel, 68. a 85. A. Lorenc – 19. P. Chanečka.
Domáci: Ozábal – Pelikán, Vizváry, Flajžík, Danihel, Božek, Riška, Lorenc, F. Kuník, D. Kuník, Lorenc.
Hostia: Hrica – Štítny, Rešetka, Drúžek, P. Šiška, Uher, Chanečka, Hoferka, J. Šiška, I. Šiška, Čársky.
Rozhodoval: Prelec.

Čáry potvrdili dobrú jarnú formu a suseda v tabuľke porazili 3:1. Najvýraznejšiu zásluhu na víťaz-stve mal dvojgólový strelec Lorenc.

Popudinské Močidľany – Štefanov 2:2 (1:1)
Góly: 17. D. Krchňavý, 70. J. Sloboda – 6. Ľ. Čelústka, 50. J. Chudý.
Domáci: Krušina – Bellay, Klein, Sloboda, Novák, Sopúšek, Tokoš, Kudláč, Buchta, Jakubek, Krchňavý.
Hostia: Malík – Čelústka, Cvečka, Polák, Ovečka, Macek, Valla, Klena, Chudý, Kralovič, Tureček.
Rozhodovali: Kendi – Černek.

V Popudinských Močidľanoch videli diváci atraktívny ofenzívny futbal z oboch strán, ktorý sa napokon skončil zaslúženou deľbou bodov. Hostia síce dvakrát viedli, ale domáci zásluhou Krchňavého a Slobodu vždy dokázali vyrovnať a body sa zaslúžene delili.

Rovensko – Chropov 1:3 (1:0)
Góly: 39. J. Joniak – 68. P. Hlavička, 71. R. Kudláč, 90. K. Krutý.
Domáci: Vacula – Kratochvíl, Mach, Hanečka, Rehák, Velický, Joniak, Januška, Kubina, Vizváry, Jamriška.
Hostia: Liška – Ilčík, Hlavička, T. Krutý, Kuchárek, Vávra, K. Krutý, Bartal, Orth, Špaček, Kudláč.
Rozhodovali: Daniš.

Trápenie Rovenska v jarnej časti potvrdil beznádejne posledný Chropov, ktorý si zásluhou Hlavičku, Kudláča a Krutého pripísal ešte len druhé tohtosezónne víťazstvo.

Zostava kola: Jozef Lánik (Letničie) – Matej Pelikán (Čáry), Tomáš Bellay (Popudinské Močidľany), Richard Cvečka (Štefanov), Štefan Vanek (Petrova Ves), Stanislav Maderič (Smolinské), Karol Hála (Sobotište), Andrej Lorenc (Čáry), Richard Kudláč (Chropov),Martin Kubinák (Sekule), Martin Furko (Hradište p. Vrátnom).

Vrádište – Prietrž 5:4 (4:0)
Góly: 12. R. Jurčík, 26. R. Jurčík (11 m), 28. B. Holúsek, 37. J. Giertl, 90. M. Duban – 54. R. Jarolín, 68. R. Jarolín, 72. M. Kukliš, 75. V. Bôžik.
Vrádište: M. Dubai – J. Giertl, O. Prokeš, M. Strož, P. Smaženka (46. M. Duban), V. Huťťa, Ľ. Múčka (C), R. Strož (20. P. Rybár), R. Jurčík, M. Veselský (66. T. Žák), B. Holúsek.
Prietrž: D. Mucha – M. Horňák, R. Jarolín, J. Janitor, R. Sedláček (60. R. Jurko), M. Kukliš, F. Jurča, S. Novák, A. Rýzek, M. Harnoš, V. Bôžik (C).
Rozhodovali: J. Lapoš – O. Černek.

V zápase medzi Vrádišťom a Prietržou videla takmer stovka divákov dva úplne odlišné polčasy. V tom prvom jasne kraľovali domáci futbalisti. Kombinačnou hrou si vypracovávali šance na gól, z ktorých premenili štyri. V 12. minúte zahrávalo Vrádište voľný kop. Radoslav Jurčík nakopol loptu z 30 metrov do vápna a zaskočil brankára Muchu, lebo lopta skončila pod brvnom. V 20. minúte unikal domáci útočník sám na brankára a ten ho zastavil len za cenu faulu a nariadenej jedenástky, ktorú premenil Radoslav Jurčík. V 28. minúte predviedli domáci hráči krásnu kombinačnú hru, po ktorej sa dostal k zakončeniu Branislav Holúsek a zvýšil na 3:0. V 37. minúte utiekli hráči Vrádišťa po pravej strane. Nasledovala krížna nahrávka pred bránu a loptu do siete doklepol Juraj Giertl. V druhej polovici mali domáci zo začiatku ešte navrch, ale od 50. minúty prevzala iniciatívu Prietrž. V 54. minúte znížil strelou zo šestnástky René Jarolín. V 68. min. sa po skrumá-ži presadili znova René Jarolín a v 72. minúte znížil na rozdiel jedného gólu Michal Kukliš. V 75. minúte kapitán Prietrže Bôžik vyrovnal na 4:4. V závere mali hostia šancu na dokonalý obrat, ale z následného protiútoku sa presadili domáci. Strelu, ktorú len brankár Mucha vyrazil, nemal problém doklepnúť Matej Duban. Vrádište tak vyhralo po bláznivom výsledku 5:4.

Trnovec – Dojč 2:1 (1:0)
Góly: 23. D. Vinkler, 77. J. Brezina – 82. R. Morávek.
Trnovec: V. Masaryk – Ľ. Rajnoha, J. Brezina, D. Vinkler, J. Flajžík, R. Uher (C), T. Uher, J. Vaculka, P. Mizera, J. Duban, B. Brunovský.
Dojč: S. Mach – K. Zich, Z. Čech, T. Chorvát, P. Rehák (C), J. Ganzlmár, T. Vacenovský (68. T. Nečas), M. Línek, T. Kuček, R. Búzek, R. Morávek.
Rozhodovali: M. Šefčík – I. Štora.

Domáci hráči hrali v oklieštenej zostave, keď nastúpili len s 11 hráčmi bez možnosti striedania. To ich však neodradilo a pustili sa do Dojča. Od úvodu si vypracovali tlak, ktorý vyvrcholil v 23. minúte. Dávid Vinkler si zobral loptu, preutekal pomedzi obrancov a išiel sám na brankára Macha. Vinkler svoj nájazd premenil a otvoril skóre stretnutia. Domáci hráči boli hravejší ako súper, no do polčasu už gól nevstrelili. V druhom polčase sa hralo podobným štýlom ako v prvom polčase. Gól diváci videli až v 77. minúte. V mele pred bránkou Dojča dorazil loptu do brány až na 5-krát Jaroslav Brezina. Domáci sa po druhom góle ukľudnili, z čoho pramenila ich následná nekoncentrovanosť. V 82. minúte znížil na rozdiel jedného gólu Rudolf Morávek. Trnovec si ale víťazstvo ustrážil a pripísal si tri body do tabuľky.

Smrdáky – Osuské 0:0
Smrdáky: P. Maruša – T. Vričan (60. F. Pagáč), M. Škoda, R. Škojec (C), P. Machlica, J. Pagáč, D. Štefanka, P. Pajpach, J. Antálek (63. P. Smoleňák), P. Fojtlin (46. T. Remenár), T. Danihel.
Osuské: A. Černek – Dáv. Králik, R. Jurovatý, M. Černek, J. Olšovský, P. Michalička, P. Černek (C), T. Vlček, Ľ. Svatík (46. Dal. Králik), Ľ. Danihel (77. T. Miča), Š. Rechtorík (85. M. Olšovský).

Do zápasu vstúpili od začiatku lepšie domáci. Zatlačili Osuské na ich šestnástke a dobýjali bránku, ktorú hájil Andrej Černek. Po prvých spálených šanciach už bolo vidieť, že Smrdáky budú dominovať zápasu. V prvom pol-čase nastrelili dvakrát tyčku a spálili množstvo ďalších tutoviek. V druhej polovici sa obraz hry nezmenil. Smrdá-ky stále búšili a Osuské sa bránilo v okolí šestnástky. Pre Smrdáčanov to bol „deň blbec“, pretože dvakrát nadkopli odkrytú polovicu Černekovej brány. Keby sa hralo aj do rána, Smrdáky by gól asi nedali. Osuské svoju svätyňu pred útočníkmi domácich ubránilo a odviezlo si zo Smrdák cenný bod.

Zostava kola: Andrej Černek (Osuské) – Jaroslav Olšovský (Osuské), Jaroslav Brezina (Trnovec), Ondrej Prokeš (Vrádište), Pavol Rehák (Dojč), Radoslav Jurčík (Vrádište),René Jarolín (Prietrž), Radoslav Uher (Trnovec), Jakub Antálek (Smrdáky), Peter Pajpach (Smrdáky), Vladimír Bôžik (Prietrž).

1. Smrdáky 23 17 4 2 64:17 55
2. Vrádište 22 11 4 7 51:36 37
3. Osuské 22 8 6 8 33:30 30
4. Prietrž 22 8 5 9 39:43 29
5. Dojč 23 7 6 10 40:54 27
6. Trnovec 22 7 1 14 31:58 22
7. Podbranč 22 4 6 12 28:48 18

Autor: VIKTOR SKALA & DAMIÁN SOVA