Pondelok, 21. máj, 2018 | Meniny má Zina
Pridajte si svoje mesto

FOTOGALÉRIA: V Hlbokom u mužov „fotofiniš“, u žien prvá Farkašová, v mládeži úspešná Jablonica

Prvý tohtoročný diel Moravsko-slovenského bežeckého pohára na Záhorí sa konal v Hlbokom.

Najlepší z najmladších žiakov zľava druhý Eric Houndjo, víťaz Kristián Hlaváč a tretí Michal Kubica.(Zdroj: Vlado Miček)

V Hlbokom sa na štarte zišlo 270 pretekárov, čím sa tesne prekonal doterajší účastnícky rekord.
V hlavnej mužskej kategórii sa rozhodovalo v samom závere, keď v tesnom súboji dokázal Jakub Hakl z Radošoviec predstihnúť Skaličana Patrika Portášika. U žien kraľovala Erika Farkašová, ktorá zdolala talentovanú Zuzanu Švejdovú z Borského Mikuláša.

V mládežníckych kategóriách dominovali bežci a bežkyne z Jablonice, ktorí si z Hlbokého odiezli šesť víťazstiev.

DOSPELÍ

Muži: 1. Hakl (Radošovce) 32:40, 2. Pa. Portášik (Skalica) 32:40, 4. Masaryk (Dojč) 32:54, 5. Korčok (Hraj na te nohy) 32:56, 7. Bellay (Krajinar.sk) 34:57, 9. Skala (Frišký Tým) 35:29, 10. Čermák (Holíč) 36:18, 12. Herceg (Frišký Tým) 38:11, 13. Jakub (Senica) 38:38, 14. Krajč (Jablonica) 38:59, 15. Kocák (Gbely) 39:09, 16. Ondrovič (Oreské) 39:30, 20. Lisinovič (Senica) 39:43, 21. Šedivý (B. Mikuláš) 40:26, 22. Kolárik (Myjava) 41:04, 23. M. Špaček 41:36, 24. Nemrava (obaja Senica) 42:08, 25. B. Búzek (Š. Humence) 43:47, 26. Otépka (Hlboké) 44:46, 27. Hladík (Malacky) 45:57, 29. Bondor (Skalica) 49:43, 30. Nosko (Prietrž) 49:43, 32. Jurik (Senica) 51:16, 33. Zich (Čáčov) 54:13, 34. Petráš (Senica) 54:49, 35. Stanek (Jablonica) 56:48.
Muži nad 40: 1. Durďák (Rohatec) 31:36, 2. Tomčal (Lipov) 33:26, 3. Jurčík 34:02, 4. Komárek 35:04, 6. Blažko (všetci Skalica) 39:16, 7. Fabuš (Bor. Sv. Jur) 39:46, 8. Čuvala (Brezova) 40:31, 12. Holubek (Bor. Sv. Jur) 41:03, 14. R. Michalička 41:49, 15. Jarábek (obaja Frišký Tým) 41:52, 18. Šardik (Malacky) 42:18, 20. Slaný (Hlboké) 44:50, 21. Masár (Malacky) 44:57, 24. Kabát (OZ Kozel) 55:28.
Muži nad 50: 1. Brezovský (Gbely) 34:31, 2. Nikodem (Myjava) 34:55, 3. Miškeřík (Lipov) 36:05, 4. Pe. Portášik 39:03, 6. Vydarený (obaja Skalica) 42:10, 7. Otépka (Hlboké) 44:01, 8. Raffay (Kúty) 45:41, 9. Beklemdžiev (Rohožník) 46:57.
Muži nad 60: 1. Mikula (Radošovce) 36:19, 2. Chrenka (Skalica) 38:34, 3. Kocák (Gbely) 39:51, 4. Baumgartner (Radošovce) 42:16, 7. Waldecker (Senica) 57:02.
Muži nad 65: 1. V. Varmuža (Hodonín) 38:35, 4. Mikuš (Radošovce) 41:58, 6. J. Varmuža (Brezová) 47:07, 7. Tirpák (Senica) 50:22, 9. Hodáň (Prietrž) 57:49.
Muži nad 70: 1. Husár (Trenčín) 18:34, 5. Janota (Skalica) 22:32, 6. Hajossy (Koválov) 23:57, 9. Roučka (Holíč) 26:38.
Ženy: 1. Kluknavská (Gelnica) 17:22, 2. Měsíčková (Sobůlky) 17:35, 3. Martišová 17:55, 4. Polakovičová (obe Jablonica) 18:21, 6. Šulová (Hlboké) 20:45, 8. Kudláčová (Radošovce) 23:14.
Ženy nad 35: 1. Farkašová (Skalica) 16:02, 2. Borovská (Brezová) 16:48, 3. Zíšková (Jablonica) 16:49, 4. Kudláčová (Radošovce) 19:36, 7. Závišová (Cerová) 20:48, 9. Mikulová (Radošovce) 21:05, 10. Gorbatenková (Holíč) 21:51, 11. Blašková 23:25, 12. Hricová (obe Senica) 23:32.
Ženy nad 45: 1. Kocúriková (Jablonica) 16:30, 2. Durnová (Branopac) 17:43, 3. Portášiková (Skalica) 18:26, 4. Raffayová (Kúty) 19:01, 6. Urbanová (Gbely) 19:37, 8. Sládečková (Senica) 22:42, 9. Varmužová (Brezová) 23:54, 10. Mrázová (Holíč) 24:08.

Článok pokračuje pod video reklamou

MLÁDEŽ

Juniori: 1. Orgoň (Holíč) 15:18, 2. Kubík (Hlboké) 15:41, 3. Hlaváč (Jablonica) 22:14.
Juniorky: 1. Z. Švejdová (Bor. Sv. Jur) 16:24, 2. Branišovičová (H. Orešany) 20:18, 3. Králiková 20:47, 4. Poláčková (obe Jablonica) 20:58, 5. Langová 22:15, 6. So. Gorbatenková (obe Holíč) 25:15.
Dorastenci: 1. Riečický (Holíč) 15:46, 2. Ondrovič (Malacky) 16:00, 3. S. Búzek (Š. Humence) 16:47, 4. F. Búzek (Šaštín) 17:25.
Dorastenky: 1. Šimeková (Malacky) 17:39, 2. Čuvalová (Jablonica) 18:49, 3. Si. Gorbatenková (Holíč) 19:39, 4. Hrajnohová (Jablonica) 20:15.
Najml. žiačky (400 m): 1. Svatíková 1:17, 2. Králiková (obe Jablonica) 1:18, 4. Sedláková (Fénix) 1:19, 5. So. Gorbatenková (Holíč) 1:21, 6. Gbelcová (Jablonica) 1:24, 7. Si. Gorbatenková (Holíč) 1:25, 8. Pullmannová (Fénix) 1:25, 9. Páleníková (Aqua) 1:26, 10. Grígelová 1:30, 11. Lisá (obe Fénix) 1:33, 12. Náterová (Senica) 1:39.
Najml. žiaci (400 m): 1. Hlaváč (Jablonica) 1:13, 2. E. Houndjo (Fénix) 1:16, 3. Kubica (Jablonica) 1:22, 4. Franko (Fénix) 1:28, 5. Hercegh (Jablonica) 1:28, 7. Vitek (Hlboké) 1:30.
Ml. žiačky (600 m): 1. Režnáková (Jablonica) 1:55, 2. Salayová (Malacky) 1:58, 4. Sabová (Fénix) 2:05, 5. A. Vašková 2:06, 6. Čuvalová (obe Jablonica) 2:07, 7. Mičeková (Skalica) 2:12, 9. Langová (Holíč) 2:16, 10. Oravcová (Fénix) 2:20.
Ml. žiaci (600 m): 1. Danihel (Fénix) 1:52, 2. Zubák 1:54, 3. Režnák (obaja Jablonica) 1:55, 4. Gazdič 2:06, 5. Sedlák (obaja Fénix) 2:08, 7. Záviš (Jablonica) 2:16.
St. žiačky (800 m): 1. Kotásková (Kyjov) 2:45, 2. Morávková (Malacky) 2:48, 3. Hrajnohová (Jablonica) 2:58, 4. Lisá (Fénix) 3:04, 5. Svatíková 3:08, 6. Poláčková 3:11, 7. Ladanyová 3:18, 8. Malíková (všetky Jablonica) 3:19.
St. žiaci (800 m): 1. Hiadlovský (N. Mesto) 2:38, 2. Bartek (Trnava) 2:39, 3. Náter (Senica) 2:45, 4. Baričiák (Fénix) 2:45.
Predprípravka chlapci (150 m): 1. Volek (Fénix) 0:28, 3. Šišolák (Malacky) 0:31, 4. A. Houndjo (Fénix) 0:32, 5. Valášek (Jablonica) 0:34, 6. Zajac (Sobotište) 0:35, 7. Gajarský (Fénix) 0:36, 8. Chamraz (Fénix) 0:39, 9. Čermák (Malacky) 0:43.
Predprípravka dievčatá (150 m): 1. Holická (Malacky) 0:28, 2. Salaiová (Fénix) 0:29, 3. Martišová 0:29, 4. Banáriková 0:29, 5. Zavadilová 0:31, 6. N. Vašková (všetky Jablonica) 0:32, 7. Šarníková (Malacky) 0:33, 8. Blažková (Jablonica) 0:34, 9. Hladíková (Malacky) 0:34, 10. Viteková (Hlboké) 0:36, 11. Kolláriková (B. Mikuláš) 0:37, 12. Tomeková (Sobotište) 0:37, 13. Holičová (Brezová) 0:37, 15. Krajčová (Jablonica) 0:41.
Dievčatá (150 m): 1. Moravcová (Brestovec) 0:33, 2. Králiková 0:36, 3. Poláčková (obe Jablonica) 0:38, 4. Pagáčová (Fénix) 0:42, 5. Gbelcová (Jablonica) 0:43.
Chlapci (150 m): 1. Martiš (Jablonica) 0:32, 2. Matejov (Senica) 0:33, 3. Šíp (Fénix) 0:34, 4. Harnušek (Jablonica) 0:35, 5. Beňka (Malacky) 0:36, 6. Kovár (Hlboké) 0:38, 8. Petrik 0:43, 9. Jurik (obaja B. Mikuláš) 0:43, 10. Čuvala (Brezová) 0:44, 12. Klásek (Jablonica) 0:50, 13. Tomek (Sobotište) 0:53, 14. Petrík (B. Mikuláš) 0:57.
Najml. dievčatá (100 m): 1. Kalmanová (Senica) 0:20, 3. Šipová (Fénix) 0:24, 4. A. Gorbatenková (Holíč) 0:25, 5. Kolláriková (B. Mikuláš) 0:26, 6. Kovárová (Hlboké) 0:26, 7. Kučeráková (Jablonica) 0:32.
Najml. chlapci (100 m): 1. Barcaj (Jablonica) 0:20, 2. Zajac (Sobotište) 0:22, 3. Mi. Farkaš (Jablonica) 0:22, 4. Anderle 0:24, 5. Hercegh (obaja Senica) 0:25, 6. Krajč (Jablonica) 0:27, 7. Holický (Malacky) 0:27, 8. Tomek (Sobotište) 0:28, 11. Sedlák (Malacky) 0:49.
Benjamínkovia dievčatá (50 m): 1. Tomečková (Vnorovy) 0:20, 2. Návratová (Senica) 0:21, 3. Hladíková (Malacky) 0:26, 4. Kučeráková (Jablonica) 0:29, 5. Polakovičová (Osuské) 0:37, 6. Moravcová (Brestovec) 0:42.
Benjamínkovia chlapci (50 m): 1. Ma. Farkáš (Jablonica) 0:17, 3. Svatík 0:19, 4. J. Zubák (obaja Jablonica) 0:24, 6. Anderle (Hlboké) 0:45, 7. Čuvala 0:47, 8. Holič (obaja Brezová) 0:48.

Ďalšie články z témy Atletika

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Atletika  na sport.sme.sk

  1. Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti 1 426
  2. Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili 226
  3. REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy 184
  4. Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart 116
  5. FOTO: Trdlofest opäť nesklamal, lákala vôňa trdelníka, hudba aj súťaže 105
  6. V Senici pracujú na budúcnosti klubu, Fortuna ligu si chcú udržať 42
  7. Z Petrovej Vsi vyštartujú historické vozidlá už po tridsiatykrát + VIDEO 35
  8. Výstavbu parkoviska na Hurbanovej prerušili 32
  9. V Šaštíne bude cez víkend Svätodušná púť 28
  10. Góly v Lige majstrov, tituly a pôsobenie v Taliansku. Teraz ich čaká baráž o Fortuna ligu. 27

Najčítanejšie správy

Záhorie

Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti

Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode dvoch áut medzi Stupavou a Lozornom (okres Malacky). Medzi zranenými osobami sa nachádzajú aj deti.

Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili

Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády venovaný jej 16 príslušníkom v sobotu slávnostne odhalili v obci Zohor, okres Malacky.

REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VIII. futbalové ligy.

Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart

Posledný májový víkend zavíta do Stupavy medzinárodný festival nového cirkusu Cirkul'art, ktorý po siedmich rokoch opúšťa hlavné mesto.

FOTO: Trdlofest opäť nesklamal, lákala vôňa trdelníka, hudba aj súťaže

V sobotu 19. mája sa konal v Skalici už 14. ročník obľúbeného tradičného festivalu Trdlofest. Návštevníkov lákal bohatý kultúrny program, no najmä vôňa tradičného skalického trdelníka, na ktorý si vystáli aj dlhé rady.

Blízke regióny

V sobotu slávnostne otvorili zrekonštruované Mierové námestie. Stálo vyše tri milióny eur

Na vynovenom námestí je nová fontána, bronzový model mesta, nový je aj povrch chodníkov a všetky rozvody.

V piatok otvoria v Trenčianskom kraji prvú časť stokilometrovej cyklotrasy

Cyklotrasa spojí juh Trenčianskeho kraja s jeho severom.

SÚŤAŽ: Hlasujte a vyberte hráča víkendu

Vyberte hráča, ktorý počas minulého víkendu najviac zaujal. Na víťaza čaká kartón plechovkového piva Urpiner.

Všetky správy

Odchádzajúci generál Macko: Gajdoša zomlela SNS, rezort neriadi on

Je chybou, že ministerstvo obrany odmieta verejnú diskusiu. Tá vnútorná prebieha tiež len formálne, poukazuje dlhoročný dôstojník.

Pre nové pravidlá v prvých dňoch prejdú STK len vyvolení

Stanice technickej kontroly museli prejsť zmenami, hovoria, že sa ešte musia učiť. Štát tiež zníži pokuty a umožní rozšíriť počet staníc.