Utorok, 13. november, 2018 | Meniny má Stanislav

Malacky potrápili Nové Zámky

Malacky dokázali odohrať prekvapujúco vyrovnané stretnutie s favoritom z Nových Zámkov. V druhom polčase sa dokázali priblížiť na jeden gól, ale v závere už Záhorákom chýbali sily.

Strojár Malacky - Nové Zámky.(Zdroj: Roman Hozlár)

Strojár Malacky – Štart Nové Zámky 21:27 (11:14)

Zostava Strojára Malacky:
Stachovič Tomáš st.,Baláž Tomáš 1,Puškáč Peter 1,Baláž Robert 1,Roško Dušan ,Stachovič David 1,Piaček Roman ,Sedláček Martin 5,Stachovič Pavol ,Kuklovský Marek ,Stachovič Tomáš ml. 8,Grich Dominik 2,Ichman Michal ,Škoda Adam 1,Živica Peter 1,Dobrocký Andrej
tréner: Kordoš Ján , vedúci mužstva: Mikulčák Milan asistent: Ivan Oslej

Aj keď to podľa papierových predpokladov mala byť jasná záležitosť pre hostí, nebola. Stretnutie bolo veľmi tvrdé a nevišlo ani jednému družstvu , naviac sa nevydarilo ani rozhodcovskej dvojici. Malačania nastúpila bez Ivana Osleja ktorý sa v minulom kole zranil a do zostavy zaradili dvoch nádejných dorastencov Dominika Gricha a Michala Ichmana .
Stretnutie bolo vyrovnané. Malačania zle začal ale postupne sa začali doťahovať. Polčas skončil 11:14.
V druhom polčase sa hra ešte pritvrdila a Malačania sa dotihli na rozdiel gólu. Bohužial v závere chýbali sily , o ktoré sme prichádzali častým vylučovaním. Naviac od 21 minuty sme hrali bez diskvalifikovaného Adama Škodu a ešte sa vážne zranil Pavol Stachovič. Nervózne stretnutie plné emócií nakoniec skončilo víťazstvom hostí.

Ďalšie výsledky 13. kola

Hlohovec – Pezinok 36:20, Považská Bystrica – ŠKP Bratislava 26:18, Topoľčany – Modra 32:24.

8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Hádzaná  na sport.sme.sk

Na Naftárskej ulici v Gbeloch sa v podvečerných hodinách stala nehoda.

V okrese Skalica sú 3 zmeny na pozícii starostu, všetci súčasní obhájili

V okrese Skalica z 18 obcí a troch miest iba v troch nekandidovali na svoju pozíciu súčasní starostovia a primátori.

Starosta Malých Levárov obvinený z nebezpečného vyhrážania dostal podmienku

Adrian P. voči rozhodnutiu súdu podal odvolanie, vo veci bude rozhodovať krajský súd.

Koválovčania vyjadrili hlas v referende, chcú zachovať kompetencie obce

Najmenšia obec v okrese Skalica Koválovec spojila komunálne voľby s miestnym referendom, ktoré inicioval staronový starosta obce Patrik Renováček.