Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Jesenná časť sa blíži pomaly ale isto k svojmu záveru. Ponúkame vám kompletný futbalový program na Záhorí.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka. (Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

Fortuna liga, 13. kolo: 22.10. 17:00 Myjava – Podbrezová, Ružomberok – Žilina, Zl. Moravce – Slovan Bratislava, Michalovce – Prešov, 20:30 Senica – Trenčín, 23.10. 17:30 Trnava – Dunajská Streda.

2. liga západ, 14. kolo: 22.10. 14:30 Skalica – Nitra, Svätý Jur – Pohronie, Banská Bystrica – Sereď, Nové Mesto n/V. – Martin, 23.10. 14:30 Šamorín – Žilina B, 24.10. Trnava B – Slovan B.

Slovenský pohár, 5. kolo: 19.10. 15:00 Skalica – Myjava.

3.Liga BFZ: 13. kolo: 22.10. 15:00 Vajnory – Malacky, Pezinok –I nter, 23.10. 15:00 Rovinka – Devínska N. Ves,Rohožník – Kráľová p. Senci,Most p. Bratislave – Tomášov, Lozorno – Báhoň, Ivanka p. Dunaji – Rača, Bernolákovo – Dunajská Lužná.

Skryť Vypnúť reklamu

4. liga SZ, 12. kolo: 22. 10. 14.00 Tr. Teplice – Prečín, J. Bohunice – Hlohovec, Borčice – Boleráz, 23. 10. 14.00 Holíč – N. Dubnica, Domaniža – Myjava B, Tr. Stankovce – Malženice, Šimonovany – Bánovce, Častkovce – Vrbové, Partizánske – voľno.

4. liga BFZ, 13. kolo: 22.10. 15:00 Vrakuňa – Slovenský Grob, Domino – Jablonové, 23.10. 15:00 Čunovo – Závod, Karpaty Limbach – Rusovce, Kalinkovo – Lamač, Veľké Leváre – Borinka, Záhoran Jakubov – Petržalka, Viničné – Šenkvice.

5. liga ZÁPAD, 10. kolo: 22. 10. 14.00 Trebatice – Krakovany, Zvončín – Križovany, 23. 10. 10.00 Spartak Stráže – Oreské, 14.00 Drahovce – H. Orešany, V. Kostoľany – Mor. Sv. Ján , Mokrý Háj – Gbely.

5.liga ObFZ BA-vidiek, 11. kolo: 15:00 Plavecký Štvrtok – Vištuk, Jablonec – Záhorská Ves, 23.10. Budmerice – Plavecký Mikuláš, Gajary – Pezinok-Cajla, Modra – Kostolište, Zohor – Svätý Jur B, Griňava – Dubová.

Skryť Vypnúť reklamu

6. liga ObFZ Senica, 12. kolo: 22.10. 14:30 Rybky – Hlboké, 23.10. 14:30 Koválov – Radošovce, Dubovce – Šaštín-Stráže, Brodské – Borský Sv. Jur, Jablonica – Rohov, Borský Mikuláš – Šajdíkove Humence, Radimov – Kopčany, Cerová – Kúty.

6. liga ObFZ BA-vidiek, 9. kolo: 22.10. 15:00 Láb – Malé Leváre, Malacky B – Rohožník B,Suchohrad má voľno, Pernek- vinosady, Častá – Doľany, Studienky – Vysoká p. Morave.

6. liga ObFZ Trenčín, 12. kolo: 22.10. 14:00 Veľké Bierovce-Opatovce – Horná Súča, Dubodiel – Čachtice, 23.10. 14:00 Nová V n. Váhom – Vlára Ľuborča, Bošáca – Brestovec, Trenčianske Jastrabie – Očkov, Dloná Súča – Vlára Kľúčové, Veľká Hradná – Zamarovce, Trenčianska Teplá – Kočovce.

7. liga ObFZ Senica, 12. kolo: 23.10. 14:30 Petrova Ves – Rovensko, Popudinské Močidľany – Chropov, Čáry – Štefanov,Sekule – Unín, Letničie – Hradište pod Vrátnom, Kunov – Sobotište, Smolinské – Lakšárska N. Ves.

Skryť Vypnúť reklamu

7. liga ObFZ Trenčín Juh, 12. kolo: 23.10. 14:00 Turani – Stará Turá B, Krajné – Lúka, Dolné Srnie – Zemianske Podhradie, Polianka – Bzince p. Javorinou, Pobedim – Trenčiaske Bohuslavice, Horná Streda – Hrádok, 5.11. 13:30 Kálnica – Brezová p. Bradlom.

8. liga ObFZ Senica, 12. kolo: 22.10. 14:30 Vrádište – Prietrž, 23.10. 14:30 Trnovec – Dojč, Smrdáky – Osuské, Podbranč má voľno.

8. liga ObFZ Trenčín – Myjava, 10. kolo: 23.10 14:00 Priepastné – Bukovec, Košariská – Hrašné, Vrbovce majú voľno, Chvojnica – Jablonka.

DORAST

1. LSD U19, 9. kolo: 9.10. 14:00 Žilina – Slovan, 22.10. 11:00 Trnava – Senica, Michalovce – Ružomberok, Banská Bystrica – Trenčín, Podbrezová – Nitra, Bardejov – Prešov, VSS Košice – Dunajská Streda.

1. LMD U17, U16, 9. kolo: 20. 10. 12.00 a 14.15 Senica – Michalovce, 22. 10. 11.00 a 13.15 Dun. Streda – B. Bystrica, FC Nitra – Podbrezová, Trenčín – Trnava.

2. LSDZ a LMDZ, 12. kolo: 22. 10. o 10.00 a 12.30 h Lok. Trnava – Inter, Gabčíkovo – Nové Zámky, Levice – Topoľčany, PFA ViOn – Dubnica, Horná Nitra – Skalica, Petržalka – P. Bystrica, Malacky – Komárno, 23. 10. 10.00 a 12.30 Myjava – Domino, Karlova Ves – Púchov. Dohrávka: 19. 10. 11.00 a 13.30 P. Bystrica – Karlova Ves.

3. liga BFZ U19, 13. kolo: 22.10. 12:30 Rohožník – Šamorín, 14:00 Devínska N. Ves – Petržalka, 15:00 Kráľová p. Senci – Vrakuňa, 23.10. 10:30 Dunajská Lužná – Jablonavé, Rača – Ružinov, Inter – Šenkvice, 12:30 Senec – NMŠK, 13:30 Pezinok – Dubová.

3. liga BFZ U17, 11. kolo: 22.10. 9:30 Pezinok – Rača, 15:00 Pusté Úľany – Šamorín, Zohor – Tomášov, 23.10. 10:00 Devínska N. Ves – Ružinov, 10:30 Senec – Svätý Jur, Petržalka – NMŠK, 15:00 Domino B – Lamač.

4. liga SZ, 12. kolo: 22. 10. o 11.30 h D. Vestenice – Borčice (Laco, Šandrik), o 13.00 h Bošany – Tr. Turná (Meluš, Košecký), o 14.00 h Led. Rovne – Mokrý Háj (Fabian, Poruban), Nová Dubnica – Kúty (Oselský, Černej), 23. 10. o 11.30 h Holíč – Beluša (Haršány, Benko), Dolná Súča – Tr. Stankovce (Otiepka, Hulínek), Kanianka – Nemšová (Soboňa, Žember), N. Rudno – voľno.

4. liga ObFZ BA-vidiek U19, 13. kolo: 22.10 12:30 Láb – Pezinok-Cajla, 14:15 Ivanka p. Dunaji – Borinka,15:00 Záhorská Ves – Bernolákovo, 23.10 09:30 Rovinka – Vištuk.

5. liga ZsFZ U19, 10. kolo: 22.10. 14:00 Kátlovce – Slovan Šaštín, Jablonica – Rohov, Suchá n. Parnou – Boleráz, Smolenice – Kopánka, 23.10 11:30 Moravský Sv. Ján – kopčany, Gbely – Horné Orešany.

6. liga ObFZ U19 Senica, 12. kolo: 22.10 14:30 Borský Sv. Jur – Rovensko, Šaštín-Stráže – Štefanov, 23.10 12:00 Borský Mikuláš – Šajdíkové Humence, Radošovce majú voľno, Smolinské – Sobotište, Smrdáky majú voľno, Rybky – Unín.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 9. kolo: 22. 10. 10.00 a 12.00 Myjava – Trnava (v Turej Lúke), Inter – Trenčín, 23. 10. 10.00 a 12.00 Dun. Streda – Senica (v Jurovej), FC Nitra – Petržalka, Levice – PFA ViOn, Púchov – Horná Nitra.

1. LMŽ U13, U12, 9. kolo: 22. 10. 10.00 a 11.30 Petržalka – Púchov, 23. 10. 10.00 a 11.30 Senica – FC Nitra, Trnava – Myjava, PFA ViOn – Karlova Ves , Slovan – Dun. Streda, Horná Nitra – Levice, Trenčín – Inter.

2. LSŽ a LMŽ, 12. kolo: 22. 10. 10.00 a 12.00 Gabčíkovo – Skalica, Nové Zámky – ČFK Nitra, Hlohovec – Piešťany, Partizánske – Galanta, Topoľčany – Šaľa, 23. 10. 10.00 a 12.00 Komárno – Trenčín B, Sereď – P. Bystrica, Bánovce – Dubnica, Trebatice – Lok. Trnava.

2. liga BFZ U15 + U13, 13. kolo: 22.10 9:00 a 10:00 Rača – Ružninov, Devínska N. Ves má voľno, Svätý Jur – Domino,10:00 a 12:00 Senec – Šenkvice, Bernolákovo – Vrakuňa, 12:45 a 14:45 Petržalka – Dunajská Lužná, 23.10 9:30 a 11:30 Pezinok – Malacky, 10:00 a 12:00 NMŠK – Dúbravka.

3. LSŽ a LMŽ ZÁPAD, 9. kolo: 22. 10. 10.00 a 12.00 Vrbové – Senica B, Gbely – Moravany, 12.00 a 14.00 Holíč – Kúty.

Starší žiaci BFZ-vidiek, 9. kolo: 23.10 9:30 Záhorská Ves – Malacky B, 11:00 Láb – Lozorno,12:00 Rohožník – Dubová, 13:00 Studienka – Báhoň, Častá – Veľké Leváre, Budmerice – Modra.

Mladší žiaci BFZ-vidiek, 9. kolo:22.10 10:00 Rohožník – Malacky, 10:30 Limbach – Závod, 11:00 Pezinok-Cajla – Lozorno, 13:00 Viničné – Slovenský Grob,14:00 Jakubov – Jablonové, Modra má voľno.

4. liga ObFZ Senica U15 Sk.A, 13. kolo: 22.10 10:00 Oreské – Štefanov, Sobotište – Smrdáky, 11:00 Rybky – Mokrý Háj, 12:00 Unín – Kopčany, 14:30 Smolinské – Brodské.

4. liga ObFZ Senica U15 Sk.B, 13. kolo: 22.10 10:00 Dojč – Šajdíkove Humence, Borský Sv. Jur – Jablonica, 14:00 Moravský Sv. Ján – Čáry, 14:30 Cerová – Slovan Šaštín, Borský Mikuláš – Spartak Stráže.

PRÍPRAVKA

ZSFZ – prípravka U11+U10+U9 Liga A Sk. A, 6. kolo: 22. 10. 10:00 a 11:15 Trenčín – Senica, Myjava – Horná Nitra, Púchov má voľno.

ZSFZ – prípravka U11+U10+U9 Liga B Sk. B, 6. kolo: 22. 10. 10:00 a 11:15 ČFK Nitra B – Skalica, Hlohovec – Krakovany.

3. liga ObFZ Senica U11 Sk.A, 13. kolo: 22.10 12:00 Petrova Ves – Holíč, Kopčany majú voľno,14:00 Oreské – Kúty, Gbely – Kúty B,14:30 Letničie – Dubovce.

3. liga ObFZ Senica U11 Sk.B, 13. kolo: 22.10 13:00 Kunov má voľno, Borský Mikuláš – Lakšárska N. Ves, Cerová – Slovan Šaštín, 15:00 Koválov – Hlboké, 16:00 Moravský Sv. Ján – Čáry.

BFZ-prípravka Sk.A-MA, 9. kolo: 22.10 9:30 Stupava – Lozorno, Studienka má voľno, 12:30 Zohor – Závod, 9:30 Láb – Veľké Leváre, 10:00 Rohožník – Borinka, Vysoká p. Morave – Kostolište, 10:30 Jakubov – Sološnica.

BFZ-prípravka Sk.A2+B2, 8. kolo: 22.10 9:00 Akadémia Lafranconi – Karlova Ves, FA Bratislava – Ivanka p. Dunaji, Záhorská Bystrica – Vajnory, 10:00 Nová Dedinka – Dúbravka, Malacky majú voľno, 13:00 Domino B – Petržalka.

ŽENY

1. liga ŽENY (juniorky), 8. kolo: 29.10 12:00 Nové Zámky – Nitra, Žilina – Trenčianske Teplice, Bratislava – Myjava, Michalovce – Šaľa, 14:00 Bardejov – Banská Bystrica.

2. liga SFZ ženy Sk.A, 9. kolo: 22.10. 10:30 Kopčany – Čaka, 12:30 Dunajská Lužná – Svätý Jur,NMŠK má voľno, 15:00 Dunajská Streda – Dúbravka,Vrakuňa – Trnava 14:00 Trnava B – Bodíky.

1. liga ZSFZ žiačky Sk.A, 9. kolo: 22.10. 9:30 Nitra – nové Zámky, 12:30 Kopčany – Čaka, Šaľa má voľno, 13:00 Myjava – Trnava, 13:30 Dunajská Streda – Senica.⋌VM+KI

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 327
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 147
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 505
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 106
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 691
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 541
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 543
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 457
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 379
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Futbal

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

21m
Testovanie Bojnice.

Personál do odberných pracovísk zabezpečilo mesto.

48m

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

20 h
Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

21 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?