Sobota, 21. apríl, 2018 | Meniny má Ervín
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Opäť je pred nami víkend a bohatá futbalová ponuka od mužov až po prípravky a ženy.

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

Fortuna liga, 12. kolo: 15. 10. 17:00 Myjava – Zlaté Moravce, Prešov – Ružomberok, Trnava – Podbrezová, Michalovce – Trenčín, 20:30 Dunajská Streda – Žilina, 16. 10. 17:30 Slovan – Senica.

II. liga Západ, 13. kolo: 15. 10. 15:00 Martin – Svätý Jur, 16:00 Nitra – Šamorín, 16. 10. 10:30 Slovan B – Nové Mesto, Trnava B – Sereď, Žilina B – Banská Bystrica, 15:00 Pohronie – Skalica.

3. liga BFZ, 12. kolo: 15. 10. 15:00 Báhoň – Ivanka p./Dun., Inter – Rovinka, Devínska Nová Ves – Rohožník, 16. 10 10:30 Rača – Vajnory, 15:00 Kráľova p./Senci – Most p./B., Tomášov – Lozorno, Dunajská Lužná – Pezinok, Malacky – Bernolákovo.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. liga ZsFZ, 11. kolo: 15. 10. 14:00 Bánovce nad Bebravou – Domaniža, Partizánske – Jaslovské Bohunice, Vrbové – Šimonovany, 16. 10. 14:00 Boleráz – Trenčianske Stankovce, Malženice – Trenčiasnke Teplice, Myjava B – Borčice, Hlohovec – Nová Dubnica, Častkovce – Holíč, Prečín má voľno.

5. liga ZsFZ Západ, 9. kolo: 16. 10. 10:00 Spartak Stráže – Drahovce, 14:00 Oreské – Mokrý Háj, Gbely – Veľké Kostoľany, Križovany nad Dudváhom – Trebatice, Krakovany – Horné Orešany.

4. liga BFZ, 12. kolo: 15. 10. 15:00 Lamač – Limbach, 16. 10. 10:30 Petržalka – Veľké Leváre, 15:00 Borinka – Kalinkovo, Slovenský Grob – Jakubov, Závod – Vrakuňa, Jablonové – Čunovo, Rusovce – Viničné, Šenkvice – Domino.

5. liga ObFZ BA-vidiek, 10. kolo: 15. 10. 11:00 Záhorská Ves – Zohor, 15:00 Plavecký Mikuláš – Plavecký Štvrtok, 16.10. 15:00 Dubová – Gajary, Pezinok-Cajla – Modra, Svätý Jur B – Griňava, Kostolište – Budmerice, Višťuk – Jablonec.

6. liga ObFZ BA-vidiek, 8. kolo: 15. 10. 15:00 Suchohrad – Studienka, Vysoká pri Morave – Malacky B, 16.10. 15:00 Rohožník B – Častá, Malé Leváre – Pernek, Doľany – Láb, Vinosady majú voľno.

6. liga ObFZ Senica, 11. kolo: 16. 10. 10:00 Rohov –Hlboké, 15:00 Borský Sv. Jur – Jablonica, Slovan Šaštín – Brodské, Cerová – Rybky, Radošovce – Dubovce, Šajdíkove Humence – Koválov, Kopčany – Borský Mikuláš, Kúty – Radimov.

6. liga ObFZ Trenčín, 11. kolo: 15.1 0. 14:00 Zamarovce – Bošáca, 16. 10. 14:00 Nová V. n. Váhom – Trenčianska Teplá, Čachtice – Dolná Súča, Kľúčové – Veľká Hradná, Ľuborča – Opatovce, Horná Súča – Dubodiel, Očkov – Kočovce, Brestovec – Trenčianske Jastrabie.

7. liga ObFZ Senica, 11. kolo: 16. 10. 10:00 Hradište p. Vrátnom – Sekule, 15:00 Chropov – Rovensko, Štefanov – Popudinské Močidľany, Unín – Čáry, Sobotište – Letničie, Lakšárska N. Ves – Kunov, Smolinské – Petrova Ves.

7. liga ObFZ Trenčín JUH, 11. kolo: 15. 10. 14:00 Brezová p. Bradlom – Krajné, 16.10. 14:00 Zemianske Podhradie – Polianka, Hrádok – Dolné Srnie, Stará Turá B – Lúka, Bzince p. Javorinou – Turá Lúka, Kálnica – Pobedim, Trenčianske Bohuslavice – Horná Streda.

8. liga ObFZ Senica, 11. kolo: 15. 10. 15:00 Prietrž – Smrdáky, Dojč – Vrádište, Podbranč – Trno-vec, Osuské má voľno.

8. liga ObFZ Trenčín Sk. MY, 9. kolo: 15. 10. 14:30 Vrbovce – Chvojnica, 16. 10. 14:00 Hrašné – Priepasné, Jablonka – Košariská, Bukovec má voľno.

DORAST

1. LSD U19, 8. kolo: 14. 10. 14:00 Nitra – Žilina, 15. 10. 11:00 Senica – Michalovce, Slovan – Banská Bystrica, Ružomberok – VSS Košice, Prešov – Podbrezová, Dunasjká Streda – Bardejov, 16. 10. 13:00 Trenčín – Trnava.

1. LMD U17, U16, 8. kolo: 15. 10. 11:00 Banská Bystrica – Senica, Žilina – Nitra, Podbrezová – Ružomberok, Michalovce – Trenčín, Trnava – Slovan, Košice – Dunajská Streda, Bardejov – Prešov.

2. LSDZ a LMDZ, 11. kolo: 15. 10. 10:00 Komárno – Zlaté Moravce, Topoľčany – Petržalka, Pov. Bystrica – Nové Zámky, Skalica – Lokomotíva Trnava, Inter – Karlova Ves, Púchov – Myjava, Domino – Malacky, 16. 10. Handlová – Gabčíkovo, Dubnica n.Váhom – Levice.

3. liga SD BFZ, 12. kolo: 15. 10. 9:00 NMŠK 1922 – Kráľova p./Senci, 10:30 Iskra – Dunajská Lužná, 15:00 Jablonové – Rohožník, Dubová – Senec, 16. 10. 9:30 Ružinov – Pezinok, 12:30 Šenkvice – Devínska N. Ves, 14:00 Šamorín – Rača.

3. liga MD BFZ, 10. kolo: 15. 10. 15:00 Šamorín – Pezinok, 16. 10. 10:00 NMŠK 1922 – Zohor, 10:30 Svätý Jur – Domino B, 10:45 Lamač – Devínska Nová Ves, 11:30 Ružinov – Iskra, 12:30 Tomášov – Posté Úľany, Rača – Senec.

4. liga SZ: 15. 10. 12.30 Beluša – Bošany, 14.30 Mokrý Háj – N. Dubnica, Tr. Stankovce – D. Vestenice, Tr. Turná – Dolná Súča, Borčice – Led. Rovne, 16. 10. 10.00 Nemšová – Holíč, 11.30 Kúty – N. Rudno, Kanianka má voľno.

4. liga dorast BA-vidiek, 12. kolo: 15. 10. 10:00 Most p/Bratislave – Záhorská Ves, 15:00 Doľany – Láb, Borinka – Veľké Leváre, 16. 10. 10:00 Bernolákovo – Závod, 12:30 Pezinok-Cajla – Rovinka,Nová Dedinka – Ivanka p/Dun., Zohor má voľno.

5. liga ZÁPAD: 15. 10. 10.30 H. Orešany – Suchá nad Parnou, 13.00 Kopánka – Mor. Sv. Ján, 14.30 Šaštín – Rohov, Kopčany – Kátlovce, 16. 10. 11.30 Boleráz – Smolenice, Gbely – Jablonica.

6. liga ObFZ Senica, 11. kolo: 15. 10. 15:00 Unín – Spartak Stráže, Šajdíkove Humence – Rybky, Smrdáky – Rovensko, 16. 10. 12:30 Smolinské – Borský Sv. Jur, Radošovce – Borský Mikuláš, Sobotište a Štefanov majú voľno.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 8. kolo: 15. 10. 10:00 Zlaté Moravce – Púchov, Petržalka – Levice, Slovan – Dunajská Streda, Senica – Nitra, Trenčín – Karlova Ves, Handlová – Myjava, Trnava – Inter.

1. LMŽ U13, U12, 8. kolo: 15. 10. 10:00 Karlova Ves – Senica, Inter – Trnava, Myjava – Petržalka, Dunajská Lužná – Trenčín, 16. 10. Púchov – Handlová, Levice – Zlaté Moravce, 12:30 Nitra – Slovan.

2. LSŽ a LMŽ, 11. kolo: 15. 10. 10:00 ČFK Nitra – Partizánske, Šaľa – Komárno, Trenčín B – Hlohovec, Nové Zámky – Sereď, Piešťany – Trebatice, Dubnica nad Váhom – Gabčíkovo, 16. 10. Galanta – Topoľčany, Lokomotíva – Bánovce nad Bebravou, Skalica – Považská Bystrica.

3. LSŽ a LMŽ ZÁPAD: 15. 10. o 10.00 a 12.00 h Kúty – Moravany, Senica B – Gbely (v Čáčove), 12.00 a 14.00 Holíč – Vrbové.

4. liga ObFZ Senica Sk. B, 12. kolo: 13. 10. 15:00 Kopčany – Ores-ké, 15. 10. 10:00 Sobotište – Unín, 12:30 Brodské – Mokrý Háj, Smrdáky – Rybky, 14:00 Štefanov – Smolinské.

4. liga ObFZ Senica Sk. A, 12. kolo: 15. 10. 10:00 Borský Sv. Jur – Dojč, Slovan Šaštín – Moravský Sv. Ján, 12:30 Spartak Stráže – Cerová, 13:00 Šajdíkove Humence – Borský Mikuláš, 15:00 Jablonica – Čáry.

Starší žiaci U 15 BA-vidiek: 15. 10. 9:00 Šenkvice – Bernolákovo, Ružinov – Pezinok, 10:00 Dunajská Lužná – NMŠK 1922, 14:30 Domino – Rača, 16. 10. 9:00 Devínska Nová Ves- Svätý Jur, Vrakuňa – Iskra, 9:30 Žolík Malacky – Senec.

Mladší žiaci BA vidiek, 12. kolo: 15. 10. 11:00 Šenkvice – Bernolákovo, 11:30 Ružinov – Pezinok, Dunajská Lužná – NMŠK 1922, 16:30 Domino – Rača, 16. 10. 11:00 Devínska Nová Ves – Svätý Jur, 11:30 Vrakuňa – Iskra, Žolík Malacky – Senec.

PRÍPRAVKA

ZSFZ – prípravka U11+U10 Liga B Sk. B, 5.kolo: 15. 10. 10:00, 11:15 Hlohovec – Skalica.

BFZ – prípravka Sk. A-MA, 8. kolo: 15. 10. 10:30 Kostolište – Rohožník, 11:00 Borinka B – Stupava, 11:30 Veľké Leváre – Vysoká p. Morave, 12:30 Závod – Jakubov, 14:00 Sološnica – Láb, 16. 10. 12:30 Lozorno – Studienka, Zohor má voľno.

BFZ – prípravka Sk. A2+B2, 7. kolo: 16. 10. 9:00 a 10:30 Záhorská Bystrica – Malacky B.

3. liga ObFZ Senica Sk. A , 12. kolo: 15. 10. 10:00 Kunov – Koválov, 12:00 Slovan Šaštín – Moravský Sv. Ján, Lakšárska N. Ves – Cerová, 12:30 Hlboké – Borský Mikuláš, Čáry majú voľno.

3. liga ObFZ Senica Sk. B, 12. kolo: 15. 10. 10:00 Kopčany – Ores-ké, 12:00 Dubovce – Petrova Ves, 13:30 Kúty B – Holíč, 15:00 Kúty – Letničie, Gbely majú voľno.

ŽENY

1. liga ŽENY (juniorky): 15. 10. 12.30 (14.30) Tr. Teplice – FC Nitra, Michalovce – N. Zámky, 16. 10. 12.30 Myjava – Bardejov, 13.30 (15.30) Šaľa – Slovan.

2. liga ŽENY sk. A, 8. kolo: 15. 10. 15:00 Svätý Jur – Trnava B, NMŠK 1922 – Dúbravka, Bodíky – Vrakuňa, 16. 10. 11:00 Čaka – Dunajská Lužná, 16:00 Trnava B – Dunajská Streda, Kopčany majú voľno.

1. liga ŽIAČKY sk. A, 8. kolo: 15. 10. 14:00 Senica – Šaľa, 16. 10. 13:30 Čaka – Nitra, 14:00 Trnava – Dunajská Streda.

Slovenský pohár – 3. kolo: 12. 10. 14.30 Horná Nitra – Myjava, Šaľa – Tr. Teplice.

Ďalšie články z témy Futbal

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

  1. Z eura spravil rozprávkovú sumu, šťastný tipér pochádza zo Záhoria 2 428
  2. Skalica: V banke si vybral stovky eur na cudzí občiansky preukaz, hľadá ho polícia 93
  3. Krasokorčuliarka Laura by sa chcela podobať Medvedevovej + FOTO 91
  4. Nelegálna skládka na ceste k útulku v Senici. Mesto podá podnet na okresný úrad 80
  5. V centre Skalice pribudnú jednosmerné ulice 41
  6. V Skalici sa uskutoční prekážkový beh, zahrnie i využitie modernej technológie 37
  7. Železnice hľadajú dodávateľa na modernizáciu trate Malacky - Kúty + FOTO 37
  8. Pri hypermarkete v Malackách pribudla rýchlonabíjacia stanica pre elektromobily 30
  9. Unín: Alpy, Rakúsko, Karpaty, Bradlo či Záhorskú nížinu majú ako na dlani 30
  10. Záhorácka baráž o hádzanársku extraligu zrejme nebude 27

Najčítanejšie správy

Záhorie

Z eura spravil rozprávkovú sumu, šťastný tipér pochádza zo Záhoria

Štastie sa usmialo na tipéra zo Záhoria, ten dokázal za jedno euro natipovať až trinásť správnych tipov.

Skalica: V banke si vybral stovky eur na cudzí občiansky preukaz, hľadá ho polícia

Obvodné oddelenie PZ v Skalici vykonáva trestné stíhanie vo veci prečinu podvodu.

Krasokorčuliarka Laura by sa chcela podobať Medvedevovej + FOTO

Laura Hečková zo Senice má len sedem rokov a už takmer rok sa zúčastňuje na krasokorčuliarskych súťažiach. Sezóna súťaží sa nedávno skončila a ona sa môže pochváliť viacerými oceneniami, ktoré si z nich priniesla.

Nelegálna skládka na ceste k útulku v Senici. Mesto podá podnet na okresný úrad

Na portáli odkazprestarostu.sk sa objavili fotografie, ktoré zachytávajú cestu smerom k útulku v Senici. Na jednom zo súkromných pozemkov sa začala vytvárať nelegálna skládka.

V centre Skalice pribudnú jednosmerné ulice

Mesto Skalica pristúpilo k úprave prejazdnosti niektorých komunikácií v centre a rozšírenom centre.

Blízke regióny

Nová rektorka neovláda angličtinu. Pred voľbou to spôsobilo rozruch

Na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite zvíťazila najmladšia kandidátka. Školu po prvý raz v jej histórii povedie žena.

Peter Sagan príde do Nitry! (+VIDEO)

Máte doma mladého cyklistu, alebo fandíte nášmu majstrovi sveta? Zbystrite pozornosť!

Dedinu pokutovali za vylievanie žumpy do polí

Orgánom trvalo mesiace, kým prípad doriešili.

Do divadla prišla NAKA. Dôvodom je oznámenie bývalého falošného policajta

Riaditeľ Dóczy podozrenie z rasizmu odmieta. Hovorí, že kulisár odišiel v skúšobnej dobe.

Netschová prvou Slovenkou v anglickej Premier League. Sníva o reprezentačnom drese

Dominika Netschová oblieka v Anglicku dres tímu QPR Ladies, pôsobenie v Spartaku Trnava jej dalo po futbalovej stránke veľa.

Všetky správy

Zomrel švédsky hudobník Tim Bergling, známy ako DJ Avicii

Hudobník zomrel v Ománe vo veku 28 rokov.

Maxim ako číslo vo vražednej štatistike

Maxim Borodin ako prvý potvrdil smrť stoviek Rusov pri útoku amerických vojsk v Sýrii.

Utiahnutý chlapec na pódiách trpel. Avicii nebol stvorený pre slávu

Po spolupráci s Madonnou mal dojem, že ju sklamal.

Copperfielda donútili na súde odhaliť slávny trik

Pri jednej zo šou slávneho iluzionistu sa zranil vybraný divák. Už roky sa s ním ťahá po súdoch.

Trenčín odmietol dať titul Banskej Bystrici na domácom ľade

Dukla nastrieľala v piatom zápase finálovej série obhajcovi titulu šesť gólov.