Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Fortuna liga má prestávku a Skalica hrá u súpera, ale aj tak je na Záhorí množstvo atraktívnych stretnutí.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka. (Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

II. liga západ, 12. kolo : 8. 10. 15:00 Svätý Jur – Skalica, Martin – Slovan B, Nové Mesto n/V. – Sereď, Šamorín – Pohronie, Banská Bystrica Nitra, Trnava B – Žilina B.

3. liga BFZ, 11. kolo: 8. 10. 15:30 Pezinok – Malacky, 9. 10. 15:30 Most p. Bratislave – Devínska N. Ves, Rohožník – Rovinka, Ivanka p. Dunaji – Tomášov, Lozorno – Kráľová p. Senci, Bernolákovo – Rača, Vajnory – Báhoň, Dunajská Lužná – Inter.

4. liga SZ ZsFZ, 10. kolo: 8. 10. 14.30 J. Bohunice – Prečín, Borčice – Bánovce, Tr. Teplice – Boleráz, 9. 10. 14.30 Holíč – Hlohovec, Tr. Stankovce – Myjava B, N. Dubnica – Partizánske, Šimonovany – Častkovce, Domaniža – Vrbové, Malženice – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

4. liga BFZ,11. kolo: 8. 10. 15:30 Vrakuňa – Čunovo, Domino – Rusovce, 9. 10. 15:30 Jakubov – Závod, Veľké Leváre – Slovenský Grob, Kalinkovo – Petržalka, Limbach – Borinka, Viničné – Lamač, Šenkvice – Jabloňové.

5. liga západ ZsFZ, 8. kolo: 8. 10. 14.30 Trebatice – Mor. Sv. Ján, Zvončín – Gbely, 9. 10. 14.30 Drahovce – Krakovany, H. Orešany – Križovany, V. Kostoľany – Oreské, Mokrý Háj –Stráže..

5. liga BFZ-vidiek, 9. kolo: 8. 10. 15:30 Modra – Dubová, Griňava – Záhorská Ves, 9. 10. 15:30 Budmerice – Pezinok-Cajla, Plavecký Mikuláš – Vištuk, Plavecký Štvrtok – Kostolište, Zohor – Jablonec, Gajary – Svätý Jur B.

6. liga BFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 15:30 Vinosady – Suchohrad, Pernek – Doľany, 9. 10. 15:30 Častá – Vysoká p. Morave, Láb – Rohožník B, Malacky B – Studienka, Malé Leváre majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8. 10. 15:00 Rybky – Rohov, Hlboké – Borský Sv. Jur. 9. 10.15:00 Brodské – Radošovce, Dubovce – Šajdíkove Humence, Jablonica – Slovan Šaštín, Radimov – Cerová, Borský Mikuláš – Kúty, Koválov – Kopčany.

6. liga ObFZ Trenčín, 10. kolo: 9. 10. 15:00 Bošáca – Kľúčové, Veľká Hradná – Čachtice, Kočovce – Brestovec, Trenčianske Jastrabie – Zamarovce, Opatovce – Nová V. n. Váhom, Dolná Súča – Horná Súča, Dubodiel – Ľuborča, Trenčianska Teplá – Očkov.

7. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 9. 10. 10:00 Kunov – Smolinské, 15:00 Letničie – Lakšárska N. Ves, Sekule – Sobotište, Čáry – Hradište p. Vrátnom, Popudinské Močidľany – Unín, Rovensko – Štefanov, Petrova Ves – Chropov.

7. liga ObFZ Trenčín, 10. kolo: 9. 10. 15:00 Krajné – Stará Turá B, Lúka – Bzince p. Javorinou, Dolné Srnie – Trenčianske Bohuslavice, Horná Streda – Kálnica, Turá Lúka – Zemianske Podhradie, Polianka – Hrádok, Pobedim – Brezová p. Bradlom

Skryť Vypnúť reklamu

8. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8. 10. 15:00 Vrádište – Podbranč, 9. 10. 15:00 Osuské – Prietrž, Smrdáky – Dojč, Trnovec má voľno

8. liga ObFZ Trenčín Sk. MY, 8. kolo: 9.10. 15:00 Košariská – Vrbovce, Priepasné – Jablonka, Hrašné – Bukovec, Chvojnica má voľno

DORAST

1. liga U19, 7. kolo : 8. 10. 11:00 Michalovce – Trenčín, Bardejov – Košice, Banská Bystrica – Nitra, Trnava – Slovan, Podbrezová – Dunajská Streda, Žilina – Prešov. Senica – Ružomberok odložené na november. 

1. LMD U17, U16, 7. kolo: 8. 10. 11.00 a 13.15 Trenčín – Senica (v Nemšovej), FC Nitra – Trnava, Dun. Streda – Bardejov.

2. LSDZ a LMDZ, 10. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.30 Malacky – Púchov, Lok. Trnava – Horná Nitra, PFA ViOn – Domino, Levice – Komárno, Nové Zámky – Topoľčany, Gabčíkovo – P. Bystrica, Petržalka – Dubnica, 9. 10. 10.00 a 12.30 Myjava – Inter, Karlova Ves – Skalica.

3. liga BFZ U19, 11. kolo: 8. 10. 13:00 Rohožník – Dunajská Lužná, 15:30 Kráľová p. Senci – Dubová, 9.10. 10:30 Inter B – NMŠK 1922, Rača – Jabloňové, 13:00 Senec – Ružinov, Šenkvice – Iskra Petržalka, Pezinok – Šamorín, Devínska N. Ves má voľno.

3. liga BFZ U17, 9. kolo: 8. 10. 9:30 Pezinok – Tomášov, 15:30 Pusté Úľany – NMŠK 1922, Zohor – Iskra Petržalka, 9.10. 10:00 Devínska N. Ves – Svätý Jur, 10:45 Lamač – Ružinov, 11:00 Senec – Šamorín, 13:30 Domino B – Rača.

4. liga SZ ZsFZ, 10. kolo: 8. 10. 12.00 D. Vestenice – Tr. Turná, o 13.30 h Bošany – Nemšová, 14.30 N. Rudno – Mokrý Háj, Led. Rovne – Tr. Stankovce, N. Dubnica – Borčice, 9. 10. 12.00 Holíč – Kanianka, Dolná Súča – Beluša, Kúty majú voľno. Dohrávka: 5. 10. 15.30 Malženice – Vrbové.

4. liga BFZ-vidiek, 11. kolo: 8.10. 10:00 Most p. Bratislave, 9.10. 9:30 Rovinka – Doľany, 13:00 Zohor – Závod, Veľké Leváre – Nová Dedinka, Láb – Borinka, Ekonóm Bratislava – Pezinok-Cajla, Ivanka p. Dunaji a Záhorská Ves majú voľno

5. liga ZSFZ U19 Západ, 8. kolo: 8.10. 14:30 Suchá n. Parnou – Gbely, Smolenice – Horné Orešany, Rohov – Kopčany, Kátlovce – Kopánka, Jablonica – Slovan Šaštín, Moravský Sv. Ján – Boleráz

6. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8.10. 15:00 Spartak Stráže – Šajdíkove Humence, Borský Sv. Jur – Smrdáky, Rovensko – Štefanov, 9.10. 12:00 Rybky – Radošovce, 12:30 Borský Mikuláš – Sobotište, Smolinské a Unín majú voľno

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 7. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.00 Senica – Petržalka, Myjava – PFA ViOn (v Turej Lúke), Karlova Ves – Trnava, Inter – Horná Nitra, 9. 10. 10.00 a 12.00 FC Nitra – Slovan, Dun. Streda – Trenčín, Púchov – Levice.

1. LMŽ U13, U12, 7. kolo: 8. 10. 10.00 a 11.30 Slovan – Senica, Petržalka – Inter, 9. 10. 10.00 a 11.30 Horná Nitra – Myjava , PFA ViOn – Púchov, Trenčín – FC Nitra, Levice – Karlova Ves, Trnava – Dun. Streda.

2. LSŽ a LMŽ, 10. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.00 Topoľčany – ČFK Nitra, Partizánske – Nové Zámky, Gabčíkovo – Lok. Trnava, 9. 10. 10.00 a 12.00 Komárno – Galanta, Hlohovec – Šaľa, Trebatice – Trenčín B, Bánovce – Piešťany, P. Bystrica – Dubnica, Sereď – Skalica, dohrávka: 5. 10. 15.00 a 16.30 Trebatice – Galanta.

2. liga BFZ SŽ+MŽ, 11. kolo: 8. 10. 10:00 a 12:00 Bernolákovo – Malacky.

3. liga ZSFZ SŽ + MŽ, 7. kolo: 8. 10. 9:00 a 11:00 Moravany n. Váhom – Senica B, 10:00 a 12:00 Vrbové – Kúty, Gbely – Holíč.

Starší žiaciBFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 12:30 Záhorská Ves – Studienka, 9. 10. 11:00 Láb – Malacky B, 11:30 Modra – Dubová, 12:00 Rohožník – Lozorno, 13:30 Budmerice – Veľké Leváre, Častá – Báhoň.

Mladší žiaci BFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 10:00 Rohožník – Limbach, 11:00 Pezinok-Cajla – Malacky, 14:00 Jakubov – Závod, 9. 10. 10:00 Slovenský Grob – Modra, 13:30 Viničné – Jabloňové, Lozorno má voľno.

4. liga ObFZ Senica Sk. A, 11. kolo: 8. 10. 10:00 Dojč – Jablonica, 13:00 Šajdíkove Humence – Cerová, 14:00 Moravský Sv. Ján – Spartak Stráže, 15:00 Čáry – Slovan Šaštín, Borský Mikuláš – Borský Sv. Jur.

4. liga ObFZ Senica Sk. B, 11. kolo: 8. 10 10:00 Oreské – Sobotište, Mokrý Háj – Štefanov, 11:00 Rybky – Brodské, 12:30 Unín – Smrdáky, 15:00 Smolinské – Kopčany.

PRÍPRAVKA

3. liga ObFZ Senica Sk. A, 11. kolo: 8. 10. 13:30 Borský Mikuláš – Kunov, Cerová – Hlboké, Čáry – Slovan Šaštín, Moravský Sv. Ján – Lakšárska N. Ves, Koválov má voľno.

3. liga ObFZ Senica Sk. B, 11. kolo: 8. 10. 10:00 Holíč – Dubovce, 12:00 Petrova Ves – Kúty, 15:00 Letničie – Kopčany, 16:00 Oreské – Gbely, Kúty B majú voľno.

BFZ- prípravka Sk. A-MA, 7.kolo: 8. 10. 9:30 Stupava – Kostolište, 11:00 Borinka B – Lozorno, 13:30 Zohor – Studienka, 9. 10. 9:30 Láb – Závod, 10:00 Rohožník – Veľké Leváre, Vysoká p. Morave – Sološnica, Jakubov má voľno.

BFZ prípravka Sk. A2+B2, 6. kolo: 8. 10. 9:30 Malacky – Karlova Ves .

ŽENY

1. liga ženy (juniorky): 8. 10. 12.30 (14.30) Žilina – Myjava, FC Nitra – B. Bystrica, Nové Zámky – Tr. Teplice, 14.00 (16.00) Bardejov – Šaľa.

2. liga SFZ ženy Sk. A, 7. kolo : 8. 10. 15:00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava, Dunajská Streda – Bodíky, Dunajská Lužná – Kopčany, 9. 10. 14:00 Spartak Trnava B – Čaka, 15:00 Vrakuňa – Svätý Jur, Dúbravka má voľno.

1. liga ZSFZ žiačky Sk. A, 7. kolo: 8.10. 9:00 Nitra – Kopčany, 9. 10. 13:00 Šaľa – Spartak Trnava, 14:30 Myjava – Nové Zámky, Čaka, Senica a Dunajská Streda majú voľno

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hygge ako životný štýl
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 032
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 550
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 013
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 654
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 289
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 996
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 531
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 395
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 268
  10. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 6 778
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Futbal

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

V Skalici malo pozitívny test 76 ľudí z 11.903 otestovaných občanov.

1m
Ilustračné foto

Môžu tak urobiť nielen cez registračný formulár, ale aj cez infolinku rezortu zdravotníctva.

13 h
Ilustračné foto.

Na úseku Trnava - Bratislava-Nové Mesto nebude premávať 27 osobných vlakov.

13 h
Ilustračné foto

V súvislosti so septembrovým zásahom na Okresnom dopravnom inšpektoráte (ODI) v Malackách vedie policajná inšpekcia trestné stíhanie pre podozrenie zo spáchania trestného činu.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

18 h

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

15 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

15 h

Už ste čítali?