Utorok, 14. august, 2018 | Meniny má Mojmír

Kam za futbalom na Záhorí

Fortuna liga má prestávku a Skalica hrá u súpera, ale aj tak je na Záhorí množstvo atraktívnych stretnutí.

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

II. liga západ, 12. kolo: 8. 10. 15:00 Svätý Jur – Skalica, Martin – Slovan B, Nové Mesto n/V. – Sereď, Šamorín – Pohronie, Banská BystricaNitra, Trnava B – Žilina B.

3. liga BFZ, 11. kolo: 8. 10. 15:30 Pezinok – Malacky, 9. 10. 15:30 Most p. Bratislave – Devínska N. Ves, Rohožník – Rovinka, Ivanka p. Dunaji – Tomášov, Lozorno – Kráľová p. Senci, Bernolákovo – Rača, Vajnory – Báhoň, Dunajská Lužná – Inter.

4. liga SZ ZsFZ, 10. kolo: 8. 10. 14.30 J. Bohunice – Prečín, Borčice – Bánovce, Tr. Teplice – Boleráz, 9. 10. 14.30 Holíč – Hlohovec, Tr. Stankovce – Myjava B, N. Dubnica – Partizánske, Šimonovany – Častkovce, Domaniža – Vrbové, Malženice – voľno.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. liga BFZ,11. kolo: 8. 10. 15:30 Vrakuňa – Čunovo, Domino – Rusovce, 9. 10. 15:30 Jakubov – Závod, Veľké Leváre – Slovenský Grob, Kalinkovo – Petržalka, Limbach – Borinka, Viničné – Lamač, Šenkvice – Jabloňové.

5. liga západ ZsFZ, 8. kolo: 8. 10. 14.30 Trebatice – Mor. Sv. Ján, Zvončín – Gbely, 9. 10. 14.30 Drahovce – Krakovany, H. Orešany – Križovany, V. Kostoľany – Oreské, Mokrý Háj –Stráže..

5. liga BFZ-vidiek, 9. kolo: 8. 10. 15:30 Modra – Dubová, Griňava – Záhorská Ves, 9. 10. 15:30 Budmerice – Pezinok-Cajla, Plavecký Mikuláš – Vištuk, Plavecký Štvrtok – Kostolište, Zohor – Jablonec, Gajary – Svätý Jur B.

6. liga BFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 15:30 Vinosady – Suchohrad, Pernek – Doľany, 9. 10. 15:30 Častá – Vysoká p. Morave, Láb – Rohožník B, Malacky B – Studienka, Malé Leváre majú voľno.

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8. 10. 15:00 Rybky – Rohov, Hlboké – Borský Sv. Jur. 9. 10.15:00 Brodské – Radošovce, Dubovce – Šajdíkove Humence, Jablonica – Slovan Šaštín, Radimov – Cerová, Borský Mikuláš – Kúty, Koválov – Kopčany.

6. liga ObFZ Trenčín, 10. kolo: 9. 10. 15:00 Bošáca – Kľúčové, Veľká Hradná – Čachtice, Kočovce – Brestovec, Trenčianske Jastrabie – Zamarovce, Opatovce – Nová V. n. Váhom, Dolná Súča – Horná Súča, Dubodiel – Ľuborča, Trenčianska Teplá – Očkov.

7. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 9. 10. 10:00 Kunov – Smolinské, 15:00 Letničie – Lakšárska N. Ves, Sekule – Sobotište, Čáry – Hradište p. Vrátnom, Popudinské Močidľany – Unín, Rovensko – Štefanov, Petrova Ves – Chropov.

7. liga ObFZ Trenčín, 10. kolo: 9. 10. 15:00 Krajné – Stará Turá B, Lúka – Bzince p. Javorinou, Dolné Srnie – Trenčianske Bohuslavice, Horná Streda – Kálnica, Turá Lúka – Zemianske Podhradie, Polianka – Hrádok, Pobedim – Brezová p. Bradlom

8. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8. 10. 15:00 Vrádište – Podbranč, 9. 10. 15:00 Osuské – Prietrž, Smrdáky – Dojč, Trnovec má voľno

8. liga ObFZ Trenčín Sk. MY, 8. kolo: 9.10. 15:00 Košariská – Vrbovce, Priepasné – Jablonka, Hrašné – Bukovec, Chvojnica má voľno

DORAST

1. liga U19, 7. kolo: 8. 10. 11:00 Michalovce – Trenčín, Bardejov – Košice, Banská Bystrica – Nitra, Trnava – Slovan, Podbrezová – Dunajská Streda, Žilina – Prešov. Senica – Ružomberok odložené na november. 

1. LMD U17, U16, 7. kolo: 8. 10. 11.00 a 13.15 Trenčín – Senica (v Nemšovej), FC Nitra – Trnava, Dun. Streda – Bardejov.

2. LSDZ a LMDZ, 10. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.30 Malacky – Púchov, Lok. Trnava – Horná Nitra, PFA ViOn – Domino, Levice – Komárno, Nové Zámky – Topoľčany, Gabčíkovo – P. Bystrica, Petržalka – Dubnica, 9. 10. 10.00 a 12.30 Myjava – Inter, Karlova Ves – Skalica.

3. liga BFZ U19, 11. kolo: 8. 10. 13:00 Rohožník – Dunajská Lužná, 15:30 Kráľová p. Senci – Dubová, 9.10. 10:30 Inter B – NMŠK 1922, Rača – Jabloňové, 13:00 Senec – Ružinov, Šenkvice – Iskra Petržalka, Pezinok – Šamorín, Devínska N. Ves má voľno.

3. liga BFZ U17, 9. kolo: 8. 10. 9:30 Pezinok – Tomášov, 15:30 Pusté Úľany – NMŠK 1922, Zohor – Iskra Petržalka, 9.10. 10:00 Devínska N. Ves – Svätý Jur, 10:45 Lamač – Ružinov, 11:00 Senec – Šamorín, 13:30 Domino B – Rača.

4. liga SZ ZsFZ, 10. kolo: 8. 10. 12.00 D. Vestenice – Tr. Turná, o 13.30 h Bošany – Nemšová, 14.30 N. Rudno – Mokrý Háj, Led. Rovne – Tr. Stankovce, N. Dubnica – Borčice, 9. 10. 12.00 Holíč – Kanianka, Dolná Súča – Beluša, Kúty majú voľno. Dohrávka: 5. 10. 15.30 Malženice – Vrbové.

4. liga BFZ-vidiek, 11. kolo: 8.10. 10:00 Most p. Bratislave, 9.10. 9:30 Rovinka – Doľany, 13:00 Zohor – Závod, Veľké Leváre – Nová Dedinka, Láb – Borinka, Ekonóm Bratislava – Pezinok-Cajla, Ivanka p. Dunaji a Záhorská Ves majú voľno

5. liga ZSFZ U19 Západ, 8. kolo: 8.10. 14:30 Suchá n. Parnou – Gbely, Smolenice – Horné Orešany, Rohov – Kopčany, Kátlovce – Kopánka, Jablonica – Slovan Šaštín, Moravský Sv. Ján – Boleráz

6. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8.10. 15:00 Spartak Stráže – Šajdíkove Humence, Borský Sv. Jur – Smrdáky, Rovensko – Štefanov, 9.10. 12:00 Rybky – Radošovce, 12:30 Borský Mikuláš – Sobotište, Smolinské a Unín majú voľno

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 7. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.00 Senica – Petržalka, Myjava – PFA ViOn (v Turej Lúke), Karlova Ves – Trnava, Inter – Horná Nitra, 9. 10. 10.00 a 12.00 FC Nitra – Slovan, Dun. Streda – Trenčín, Púchov – Levice.

1. LMŽ U13, U12, 7. kolo: 8. 10. 10.00 a 11.30 Slovan – Senica, Petržalka – Inter, 9. 10. 10.00 a 11.30 Horná Nitra – Myjava , PFA ViOn – Púchov, Trenčín – FC Nitra, Levice – Karlova Ves, Trnava – Dun. Streda.

2. LSŽ a LMŽ, 10. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.00 Topoľčany – ČFK Nitra, Partizánske – Nové Zámky, Gabčíkovo – Lok. Trnava, 9. 10. 10.00 a 12.00 Komárno – Galanta, Hlohovec – Šaľa, Trebatice – Trenčín B, Bánovce – Piešťany, P. Bystrica – Dubnica, Sereď – Skalica, dohrávka: 5. 10. 15.00 a 16.30 Trebatice – Galanta.

2. liga BFZ SŽ+MŽ, 11. kolo: 8. 10. 10:00 a 12:00 Bernolákovo – Malacky.

3. liga ZSFZ SŽ + MŽ, 7. kolo: 8. 10. 9:00 a 11:00 Moravany n. Váhom – Senica B, 10:00 a 12:00 Vrbové – Kúty, Gbely – Holíč.

Starší žiaciBFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 12:30 Záhorská Ves – Studienka, 9. 10. 11:00 Láb – Malacky B, 11:30 Modra – Dubová, 12:00 Rohožník – Lozorno, 13:30 Budmerice – Veľké Leváre, Častá – Báhoň.

Mladší žiaci BFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 10:00 Rohožník – Limbach, 11:00 Pezinok-Cajla – Malacky, 14:00 Jakubov – Závod, 9. 10. 10:00 Slovenský Grob – Modra, 13:30 Viničné – Jabloňové, Lozorno má voľno.

4. liga ObFZ Senica Sk. A, 11. kolo: 8. 10. 10:00 Dojč – Jablonica, 13:00 Šajdíkove Humence – Cerová, 14:00 Moravský Sv. Ján – Spartak Stráže, 15:00 Čáry – Slovan Šaštín, Borský Mikuláš – Borský Sv. Jur.

4. liga ObFZ Senica Sk. B, 11. kolo: 8. 10 10:00 Oreské – Sobotište, Mokrý Háj – Štefanov, 11:00 Rybky – Brodské, 12:30 Unín – Smrdáky, 15:00 Smolinské – Kopčany.

PRÍPRAVKA

3. liga ObFZ Senica Sk. A, 11. kolo: 8. 10. 13:30 Borský Mikuláš – Kunov, Cerová – Hlboké, Čáry – Slovan Šaštín, Moravský Sv. Ján – Lakšárska N. Ves, Koválov má voľno.

3. liga ObFZ Senica Sk. B, 11. kolo: 8. 10. 10:00 Holíč – Dubovce, 12:00 Petrova Ves – Kúty, 15:00 Letničie – Kopčany, 16:00 Oreské – Gbely, Kúty B majú voľno.

BFZ- prípravka Sk. A-MA, 7.kolo: 8. 10. 9:30 Stupava – Kostolište, 11:00 Borinka B – Lozorno, 13:30 Zohor – Studienka, 9. 10. 9:30 Láb – Závod, 10:00 Rohožník – Veľké Leváre, Vysoká p. Morave – Sološnica, Jakubov má voľno.

BFZ prípravka Sk. A2+B2, 6. kolo: 8. 10. 9:30 Malacky – Karlova Ves .

ŽENY

1. liga ženy (juniorky): 8. 10. 12.30 (14.30) Žilina – Myjava, FC Nitra – B. Bystrica, Nové Zámky – Tr. Teplice, 14.00 (16.00) Bardejov – Šaľa.

2. liga SFZ ženy Sk. A, 7. kolo: 8. 10. 15:00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava, Dunajská Streda – Bodíky, Dunajská Lužná – Kopčany, 9. 10. 14:00 Spartak Trnava B – Čaka, 15:00 Vrakuňa – Svätý Jur, Dúbravka má voľno.

1. liga ZSFZ žiačky Sk. A, 7. kolo: 8.10. 9:00 Nitra – Kopčany, 9. 10. 13:00 Šaľa – Spartak Trnava, 14:30 Myjava – Nové Zámky, Čaka, Senica a Dunajská Streda majú voľno

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ochrana pred tropickou horúčavou
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  5. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  6. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. HB Reavis rozširuje svoje portfólio v Londýne už o piaty projekt
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Ochrana pred tropickou horúčavou
  4. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  5. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  6. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  7. Škôlka od srdca
  8. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  9. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  10. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 15 862
  2. Vizuálny smog je problém 9 818
  3. Reportáž: Hranolky z McDonald’s sú zložené z 5 ingrediencií 7 919
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 6 547
  5. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 4 605
  6. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 4 069
  7. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 3 799
  8. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 444
  9. Historickým vláčikom sa prichádza previezť stále viac turistov 3 273
  10. Dovolenka pri Mŕtvom mori a tipy na overené hotely 3 079

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Hlavné správy z MY Záhorie

Pes v Gbeloch zaútočil na ženu, túlavé zvieratá musia riešiť obce

Za posledné dva týždne prišlo na Slovensku k minimálne trom útokom psa na človeka. V Trnavskom kraji zaútočil na ženu pitbull, keď kráčala po ulici v Gbeloch.

Turistický vlak už previezol tisíce ľudí

Turistický vlak Záhoráčik funguje druhý rok.

Nezabudli ani deti, počas festivalu na ne čaká zaujímavý ľudový program

Trnavská brána myslí aj na rodiny s deťmi, je pre ne pripravený zaujímavý program. Môžu sa naučiť tancovať i vypočuť si rovesníkov.

V amfiteátri a na pešej. Brána opäť roztancuje celé mesto

Približne 800 účinkujúcich, 21 folklórnych súborov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska. Trnavská brána sa tento rok rozdelí medzi pešiu zónu a mestský amfiteáter.

Policajti zverejnili detaily sobotnej tragickej nehody

Mladá vodička narazila do stromu, zomrela priamo na mieste.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Čelná zrážka kamiónov zablokovala hlavný ťah Oravou

Dopravné nehody sa tam stávajú často.

Spor o čiernu stavbu v Nitre graduje, stavebník dal rozpíliť zábradlie

Nariadenie o odstránení stavby je už právoplatné. Koná aj polícia.

Ostrá Lúka znova vyhlásila súťaž na predaj kaštieľa

Pôvodnú cenu, ktorá vychádzala zo znaleckého posudka, znížili o takmer 90-tisíc eur.

Vybrali SME

Už ste čítali?