MUŽI
II. liga západ, 12. kolo : 8. 10. 15:00 Svätý Jur – Skalica, Martin – Slovan B, Nové Mesto n/V. – Sereď, Šamorín – Pohronie, Banská Bystrica – Nitra, Trnava B – Žilina B.
3. liga BFZ, 11. kolo: 8. 10. 15:30 Pezinok – Malacky, 9. 10. 15:30 Most p. Bratislave – Devínska N. Ves, Rohožník – Rovinka, Ivanka p. Dunaji – Tomášov, Lozorno – Kráľová p. Senci, Bernolákovo – Rača, Vajnory – Báhoň, Dunajská Lužná – Inter.
4. liga SZ ZsFZ, 10. kolo: 8. 10. 14.30 J. Bohunice – Prečín, Borčice – Bánovce, Tr. Teplice – Boleráz, 9. 10. 14.30 Holíč – Hlohovec, Tr. Stankovce – Myjava B, N. Dubnica – Partizánske, Šimonovany – Častkovce, Domaniža – Vrbové, Malženice – voľno.
4. liga BFZ,11. kolo: 8. 10. 15:30 Vrakuňa – Čunovo, Domino – Rusovce, 9. 10. 15:30 Jakubov – Závod, Veľké Leváre – Slovenský Grob, Kalinkovo – Petržalka, Limbach – Borinka, Viničné – Lamač, Šenkvice – Jabloňové.
5. liga západ ZsFZ, 8. kolo: 8. 10. 14.30 Trebatice – Mor. Sv. Ján, Zvončín – Gbely, 9. 10. 14.30 Drahovce – Krakovany, H. Orešany – Križovany, V. Kostoľany – Oreské, Mokrý Háj –Stráže..
5. liga BFZ-vidiek, 9. kolo: 8. 10. 15:30 Modra – Dubová, Griňava – Záhorská Ves, 9. 10. 15:30 Budmerice – Pezinok-Cajla, Plavecký Mikuláš – Vištuk, Plavecký Štvrtok – Kostolište, Zohor – Jablonec, Gajary – Svätý Jur B.
6. liga BFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 15:30 Vinosady – Suchohrad, Pernek – Doľany, 9. 10. 15:30 Častá – Vysoká p. Morave, Láb – Rohožník B, Malacky B – Studienka, Malé Leváre majú voľno.
6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8. 10. 15:00 Rybky – Rohov, Hlboké – Borský Sv. Jur. 9. 10.15:00 Brodské – Radošovce, Dubovce – Šajdíkove Humence, Jablonica – Slovan Šaštín, Radimov – Cerová, Borský Mikuláš – Kúty, Koválov – Kopčany.
6. liga ObFZ Trenčín, 10. kolo: 9. 10. 15:00 Bošáca – Kľúčové, Veľká Hradná – Čachtice, Kočovce – Brestovec, Trenčianske Jastrabie – Zamarovce, Opatovce – Nová V. n. Váhom, Dolná Súča – Horná Súča, Dubodiel – Ľuborča, Trenčianska Teplá – Očkov.
7. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 9. 10. 10:00 Kunov – Smolinské, 15:00 Letničie – Lakšárska N. Ves, Sekule – Sobotište, Čáry – Hradište p. Vrátnom, Popudinské Močidľany – Unín, Rovensko – Štefanov, Petrova Ves – Chropov.
7. liga ObFZ Trenčín, 10. kolo: 9. 10. 15:00 Krajné – Stará Turá B, Lúka – Bzince p. Javorinou, Dolné Srnie – Trenčianske Bohuslavice, Horná Streda – Kálnica, Turá Lúka – Zemianske Podhradie, Polianka – Hrádok, Pobedim – Brezová p. Bradlom
8. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8. 10. 15:00 Vrádište – Podbranč, 9. 10. 15:00 Osuské – Prietrž, Smrdáky – Dojč, Trnovec má voľno
8. liga ObFZ Trenčín Sk. MY, 8. kolo: 9.10. 15:00 Košariská – Vrbovce, Priepasné – Jablonka, Hrašné – Bukovec, Chvojnica má voľno
DORAST
1. liga U19, 7. kolo : 8. 10. 11:00 Michalovce – Trenčín, Bardejov – Košice, Banská Bystrica – Nitra, Trnava – Slovan, Podbrezová – Dunajská Streda, Žilina – Prešov. Senica – Ružomberok odložené na november.
1. LMD U17, U16, 7. kolo: 8. 10. 11.00 a 13.15 Trenčín – Senica (v Nemšovej), FC Nitra – Trnava, Dun. Streda – Bardejov.
2. LSDZ a LMDZ, 10. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.30 Malacky – Púchov, Lok. Trnava – Horná Nitra, PFA ViOn – Domino, Levice – Komárno, Nové Zámky – Topoľčany, Gabčíkovo – P. Bystrica, Petržalka – Dubnica, 9. 10. 10.00 a 12.30 Myjava – Inter, Karlova Ves – Skalica.
3. liga BFZ U19, 11. kolo: 8. 10. 13:00 Rohožník – Dunajská Lužná, 15:30 Kráľová p. Senci – Dubová, 9.10. 10:30 Inter B – NMŠK 1922, Rača – Jabloňové, 13:00 Senec – Ružinov, Šenkvice – Iskra Petržalka, Pezinok – Šamorín, Devínska N. Ves má voľno.
3. liga BFZ U17, 9. kolo: 8. 10. 9:30 Pezinok – Tomášov, 15:30 Pusté Úľany – NMŠK 1922, Zohor – Iskra Petržalka, 9.10. 10:00 Devínska N. Ves – Svätý Jur, 10:45 Lamač – Ružinov, 11:00 Senec – Šamorín, 13:30 Domino B – Rača.
4. liga SZ ZsFZ, 10. kolo: 8. 10. 12.00 D. Vestenice – Tr. Turná, o 13.30 h Bošany – Nemšová, 14.30 N. Rudno – Mokrý Háj, Led. Rovne – Tr. Stankovce, N. Dubnica – Borčice, 9. 10. 12.00 Holíč – Kanianka, Dolná Súča – Beluša, Kúty majú voľno. Dohrávka: 5. 10. 15.30 Malženice – Vrbové.
4. liga BFZ-vidiek, 11. kolo: 8.10. 10:00 Most p. Bratislave, 9.10. 9:30 Rovinka – Doľany, 13:00 Zohor – Závod, Veľké Leváre – Nová Dedinka, Láb – Borinka, Ekonóm Bratislava – Pezinok-Cajla, Ivanka p. Dunaji a Záhorská Ves majú voľno
5. liga ZSFZ U19 Západ, 8. kolo: 8.10. 14:30 Suchá n. Parnou – Gbely, Smolenice – Horné Orešany, Rohov – Kopčany, Kátlovce – Kopánka, Jablonica – Slovan Šaštín, Moravský Sv. Ján – Boleráz
6. liga ObFZ Senica, 10. kolo: 8.10. 15:00 Spartak Stráže – Šajdíkove Humence, Borský Sv. Jur – Smrdáky, Rovensko – Štefanov, 9.10. 12:00 Rybky – Radošovce, 12:30 Borský Mikuláš – Sobotište, Smolinské a Unín majú voľno
ŽIACI
1. LSŽZ U15, U14, 7. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.00 Senica – Petržalka, Myjava – PFA ViOn (v Turej Lúke), Karlova Ves – Trnava, Inter – Horná Nitra, 9. 10. 10.00 a 12.00 FC Nitra – Slovan, Dun. Streda – Trenčín, Púchov – Levice.
1. LMŽ U13, U12, 7. kolo: 8. 10. 10.00 a 11.30 Slovan – Senica, Petržalka – Inter, 9. 10. 10.00 a 11.30 Horná Nitra – Myjava , PFA ViOn – Púchov, Trenčín – FC Nitra, Levice – Karlova Ves, Trnava – Dun. Streda.
2. LSŽ a LMŽ, 10. kolo: 8. 10. 10.00 a 12.00 Topoľčany – ČFK Nitra, Partizánske – Nové Zámky, Gabčíkovo – Lok. Trnava, 9. 10. 10.00 a 12.00 Komárno – Galanta, Hlohovec – Šaľa, Trebatice – Trenčín B, Bánovce – Piešťany, P. Bystrica – Dubnica, Sereď – Skalica, dohrávka: 5. 10. 15.00 a 16.30 Trebatice – Galanta.
2. liga BFZ SŽ+MŽ, 11. kolo: 8. 10. 10:00 a 12:00 Bernolákovo – Malacky.
3. liga ZSFZ SŽ + MŽ, 7. kolo: 8. 10. 9:00 a 11:00 Moravany n. Váhom – Senica B, 10:00 a 12:00 Vrbové – Kúty, Gbely – Holíč.
Starší žiaciBFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 12:30 Záhorská Ves – Studienka, 9. 10. 11:00 Láb – Malacky B, 11:30 Modra – Dubová, 12:00 Rohožník – Lozorno, 13:30 Budmerice – Veľké Leváre, Častá – Báhoň.
Mladší žiaci BFZ-vidiek, 7. kolo: 8. 10. 10:00 Rohožník – Limbach, 11:00 Pezinok-Cajla – Malacky, 14:00 Jakubov – Závod, 9. 10. 10:00 Slovenský Grob – Modra, 13:30 Viničné – Jabloňové, Lozorno má voľno.
4. liga ObFZ Senica Sk. A, 11. kolo: 8. 10. 10:00 Dojč – Jablonica, 13:00 Šajdíkove Humence – Cerová, 14:00 Moravský Sv. Ján – Spartak Stráže, 15:00 Čáry – Slovan Šaštín, Borský Mikuláš – Borský Sv. Jur.
4. liga ObFZ Senica Sk. B, 11. kolo: 8. 10 10:00 Oreské – Sobotište, Mokrý Háj – Štefanov, 11:00 Rybky – Brodské, 12:30 Unín – Smrdáky, 15:00 Smolinské – Kopčany.
PRÍPRAVKA
3. liga ObFZ Senica Sk. A, 11. kolo: 8. 10. 13:30 Borský Mikuláš – Kunov, Cerová – Hlboké, Čáry – Slovan Šaštín, Moravský Sv. Ján – Lakšárska N. Ves, Koválov má voľno.
3. liga ObFZ Senica Sk. B, 11. kolo: 8. 10. 10:00 Holíč – Dubovce, 12:00 Petrova Ves – Kúty, 15:00 Letničie – Kopčany, 16:00 Oreské – Gbely, Kúty B majú voľno.
BFZ- prípravka Sk. A-MA, 7.kolo: 8. 10. 9:30 Stupava – Kostolište, 11:00 Borinka B – Lozorno, 13:30 Zohor – Studienka, 9. 10. 9:30 Láb – Závod, 10:00 Rohožník – Veľké Leváre, Vysoká p. Morave – Sološnica, Jakubov má voľno.
BFZ prípravka Sk. A2+B2, 6. kolo: 8. 10. 9:30 Malacky – Karlova Ves .
ŽENY
1. liga ženy (juniorky): 8. 10. 12.30 (14.30) Žilina – Myjava, FC Nitra – B. Bystrica, Nové Zámky – Tr. Teplice, 14.00 (16.00) Bardejov – Šaľa.
2. liga SFZ ženy Sk. A, 7. kolo : 8. 10. 15:00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava, Dunajská Streda – Bodíky, Dunajská Lužná – Kopčany, 9. 10. 14:00 Spartak Trnava B – Čaka, 15:00 Vrakuňa – Svätý Jur, Dúbravka má voľno.
1. liga ZSFZ žiačky Sk. A, 7. kolo: 8.10. 9:00 Nitra – Kopčany, 9. 10. 13:00 Šaľa – Spartak Trnava, 14:30 Myjava – Nové Zámky, Čaka, Senica a Dunajská Streda majú voľno