Utorok, 22. máj, 2018 | Meniny má Júlia, Juliána
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Jeseň postupuje a aj futbalové súťaže sa zväčša prehupnú do druhej polovice jesennej časti. Vyberte práve ten váš zápas z bohatej ponuky v regióne.

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

Fortuna liga, 11. kolo: 1. 10. 17:00 Myjava – Senica, Slovan – Michalovce, Trnava – Zlaté Moravce, Žilina – Podbrezová, Ružomberok – Dunajská Streda, 2. 10. 17:30 Trenčín – Prešov.

DOXXbet liga, 11. kolo: 1. 10. 15:00 Šamorín – Skalica, Martin – Sereď, Banská Bystrica – Pohronie, 2. 10. 10:30 Slovan B – Svätý Jur, Trnava B – Nitra, 15:00 Nové Mesto – Žilina B.

3. liga BFZ, 10. kolo: 1. 10. 15:30 Devínska N. Ves – Lozorno, Báhoň – Bernolákovo, Inter – Rohožník, 2. 10. 10:30 Rača – Pezinok, 15:30 Kráľová p. Senci – Ivanka p. Dunaji, Tomášov – Vajnory, Rovinka – Most p. Bratislave, Malacky – Dunajská Lužná.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. liga SZ ZsFZ, 9. kolo: 1. 10. 14.30 Partizánske – Hlohovec, Vrbové – Borčice, Bánovce – Tr. Stankovce, 2. 10. 14.30 Šimonovany – Holíč, Myjava B – Tr. Teplice, Prečín – N. Dubnica, J. Bohunice – Malženice, Častkovce – Domaniža, Boleráz – voľno.

4. liga BFZ, 10. kolo: 1. 10. 15:30 Závod – Veľké Leváre, Lamač – Domino, 2. 10. 10:30 Petržalka – Limbach, 15:30 Borinka – Viničné, Slovenský Grob – Kalinkovo, Jabloňové – Vrakuňa, Čunovo – Jakubov, Rusovce – Šenkvice .

5. liga ZÁPAD ZsFZ, 7. kolo: 1. 10. 14.30 Mor. Sv. Ján – H. Orešany, 2. 10. 10.00 Spartak Stráže – V. Kostoľany, 14.30 Oreské – Zvončín, Gbely – Trebatice, Križovany – Krakovany, Mokrý Háj – Drahovce.

5. liga ObFZ BA- vidiek, 8. kolo: 1. 10. 11:00 Záhorská Ves – Gajary, 15:30 Jablonec – Griňava, 2. 10. 15:30 Vištuk – Zohor, Kostolište – Plavecký Mikuláš, Pezinok-Cajla – Plavecký Štvrtok, Dubová – Budmerice, Svätý Jur B – Modra.

6. liga ObFZ BA- vidiek, 6. kolo: 1. 10. 15:30 Suchohrad – Malacky B, Vysoká p. Morave – Láb, 2. 10. 15:30 Studienka – Častá, Rohožník B – Pernek, Malé Leváre – Vinosady, Doľany majú voľno.

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 9. kolo: 2. 10. 15:00 Borský Sv. Jur – Rohov, Radošovce – Jablonica, Slovan Šaštín – Hlboké, Radimov – Rybky, Kopčany – Dubovce, Šajdíkove Humence – Brodské, Cerová – Borský Mikuláš, Kúty – Koválov.

6. liga ObFZ Trenčín, 9. kolo: 1. 10 15:00 Zamarovce – Kočovce, 2. 10. 15:00 Veľké Bierovce – Trenčianska Teplá, Čachtice – Bošáca, Horná Súča – Veľká Hradná, Ľuborča – Dolná Súča, Nová Ves n. Váhom – Dubodiel, Brestovec – Očkov, Kľúčové – Trenčianske Jastrabie.

7. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 2. 10. 10:00 Hradište p. Vrátnom – Popudinské Močidľany, Kunov – Petrova Ves, 15:00 Sobotište – Čáry, Smolinské – Letničie, Lakšárska Nová Ves – Sekule, Štefanov – Chropov, Unín – Rovensko.

7. liga ObFZ Trenčín – Juh, 9. kolo: 1. 10. 15:00 Brezová p. Bradlom – Horná Streda, 2. 10. 15:00 Trenčianske Bohuslavice – Polianka, Hrádok – Turá Lúka, Kálnica – Dolné Srnie, Zemianske Podhradie – Lúka, Bzince p. Javorinou – Stará Turá B, Pobedim – Krajné.

8. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 1. 10. 15:00 Podbranč – Smrdáky, Dojč – Osuské, 2. 10. 10:00 Trnovec – Vrádište, Prietrž má voľno.

8. liga Myjava, 7. kolo: 2.10. 15:00 Bukovec – Jablonka, Priepasné – Vrbovce, Košariská – Chvojnica, Hrašné má voľno

DORAST

1. LSD U19, 6. kolo: 1. 10. 11:00 Slovan – Michalovce, Prešov – Banská Bystrica, Nitra – Trnava, VSS Košice – Podbrezová, Dunajská Streda – Žilina, Ružomberok – Bardejov, 2. 10. 11:00 Trenčín – Senica.

1. LMD U17, U16, 6. kolo: 30. 9. 13:30 a 15:45 Banská Bystrica – Trenčín, 1. 10. 11.00 a 13. 15 Senica – Slovan, Trnava – Ružomberok, Michalovce – Nitra, Podbrezová – Dunajská Streda, Bardejov – VSS Košice, Žilina – Prešov.

2. LSDZ a LMDZ, 9. kolo: 1. 10. 10.00 a 12.30 Skalica – Myjava, Inter – Žolík Malacky, Horná Nitra – Karlova Ves, Lok. Trnava – Gabčíkovo, Komárno – Petržalka, Púchov – PFA ViOn, Domino – Levice, 2. 10. 10.00 a 12.30 Topoľčany – P. Bystrica, Dubnica – Nové Zámky.

3. liga SD BFZ, 10. kolo: 1. 10. 9:00 NMŠK 1922 – Devínska N. Ves, 13:30 Iskra Petržalka – Rohožník, 15:30 Jablonové – Pezinok, Dubová – Inter B, 2. 10. 9:30 Ružinov – Kráľová p. Senci, 10:30 Dunajská Lužná – Rača, 14:00 Šamorín – Senec, Šenkvice majú voľno.

3. liga MD BFZ, 8. kolo: 1.10. 15:00 Šamorín – Domino B, 2.10. 10:00 NMŠK 1922 – Pezinok, 10:30 Iskra Petržalka – Pusté Úľany, Svätý Jur – Lamač, 11:30 Ružinov – Zohor, 13:00 Tomášov – Senec, Rača – Devínska N. Ves.

4. liga SZ ZsFZ, 9. kolo: 1. 10. 12.30 Beluša – D. Vestenice, 14.30 Tr. Turná – Led. Rovne, Tr. Stankovce – N. Dubnica, Borčice – N. Rudno, 2. 10. 10.00 Nemšová – Dolná Súča, 12.00 Holíč – Vrbové, Mokrý Háj – Kúty, Kanianka – Bošany.

4. liga dorast BA – vidiek, 10. kolo: 1. 10 15:30 Závod – Ivanka p. Dunaji, Doľany – Ekonóm Bratislava, Borinka – Rovinka, 2. 10. 10:00 Bernolákovo – Zohor, 13:00 Nová Dedinka – Láb, Pezinok-Cajla – Záhorská Ves, Veľké Leváre a Most p. Bratislave majú voľno.

5. liga ZÁPAD ZsFZ, 7. kolo: 1. 10. 10.30 H. Orešany – Mor. Sv. Ján, 13.00 Kopánka – Rohov, 14.30 Suchá n/P. – Jablonica, Kopčany – Šaštín, 2. 10. 12.00 Gbely – Smolenice, Boleráz – Kátlovce.

6. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 1. 10 15:00 Unín – Rovensko, 2. 10. 12:00 Štefanov – Smrdáky, 12:30 Radošovce – Spartak Stráže, Smolinské – Borský Mikuláš, Sobotište – Rybky, Šajdíkove Humence a Borský Sv. Jur majú voľno.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 6. kolo: 1. 10. 10.00 a 12.00 Slovan – Senica, Trenčín – FC Nitra, PFA ViOn – Inter, Horná Nitra – Karlova Ves, Petržalka – Púchov, 2. 10. 10.00 a 12.00 Levice – Myjava, Trnava – Dun. Streda.

1. LMŽ U13, U12, 6. kolo: 1. 10. 10.00 a 11.30 Myjava – PFA ViOn, Karlova Ves – Slovan, Inter – Horná Nitra, 2. 10. 10.00 a 11.30 Senica – Trenčín, Dun. Streda – Petržalka, Púchov – Levice, FC Nitra – Trnava hrajú 19. 10. o 14.00 a 15.30 h.

2. LSŽ a LMŽ – 1. 10. 10.00 a 12.00 Dubnica – Skalica, Trenčín B – Bánovce, ČFK Nitra – Komárno, Nové Zámky – Topoľčany, Partizánske – Sereď, 2. 10. 10.00 a 12.00 Piešťany – Gabčíkovo, Šaľa – Trebatice, Galanta – Hlohovec, Lok. Trnava – P. Bystrica.

2. liga SŽ a MŽ BFZ, 10. kolo: 1. 10 9:00 a 11:00 Šenkvice – NMŠK 1922, 9:30 a 11:30 Ružinov – Bernolákovo, 10:00 a 12:00 Dúbravka – Svätý Jur, 14:30 a 16:30 Domino – Senec, 2.10. 9:00 a 11:00 Devínska N. Ves – Pezinok, 9:30 a 11:30 Vrakuňa – Dunajská Lužná, Malacky – Iskra Petržalka, Rača má voľno.

3. liga SŽ a MŽ Západ ZsFZ, 6. kolo: 1. 10. 10:00 a 12:00 Kúty – Senica B, Gbely – Vrbové, 12:00 a 14:00 Holíč – Moravany n. Váhom.

4. liga SŽ BA – vidiek, 6. kolo: 1. 10. 9:30 Malacky B – Budmerice, 10:00 Lozorno – Modra, 13:30 Veľké Leváre – Rohožník, 2. 10. 10:30 Báhoň – Láb, 13:00 Dubová – Záhorská Ves, 13:30 Studienka – Častá.

4. liga MŽ BA – vidiek, 6.kolo: 1. 10. 10:00 Modra – Rohožník, 10:30 Limbach – Jakubov, 11:30 Malacky – Viničné, 12:00 Lozorno – Slovenský Grob, 12:30 Závod – Pezinok-Cajla.

4. liga ObFZ Senica Sk. A, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Dojč –Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur – Cerová, 12:30 Spartak Stráže – Čáry, 13:00 Šajdíkove Humence – Moravský Sv. Ján, 15:00 Jablonica – Slovan Šaštín.

4. liga ObFZ Senica Sk. B, 10. kolo: 1. 10 10:00 Sobotište – Smolinské, 12:00 Kopčany – Mokrý Háj, 12:30 Smrdáky – Brodské, Unín – Oreské, 14:00 Štefanov – Rybky.

PRÍPRAVKA

ZSFZ U11 Liga A, 4. kolo: 29. 9. 16:45 Púchov – Myjava, 1.10. 11:15 Senica – Prievidza.

ZSFZ U11 Liga B, 4 kolo: 1. 10. 11:15 Skalica – Krakovany, Vrbové – Hlohovec.

ZSFZ U10 Liga A, 4. kolo: 1.10. 10:00 Senica – Prievidza, Púchov – Myjava.

ZSFZ U9 Liga A, 4. kolo: 1. 10. 10:00 Púchov – Myjava, Senica – Prievidza.
 
ZSFZ U9 Liga B, 4. kolo: 1. 10. 10:00 Skalica – Krakovany.

3. liga ObFZ Senica Sk. A, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Kunov – Cerová, 12:00 Lakšárska Nová Ves – Čáry, 12:30 Hlboké – Moravský Sv. Ján, 15:00 Koválov – Borský Mikuláš, Slovan Šaštín má voľno.

3. liga ObFZ Senica Sk. B, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Kopčany – Petrova Ves, 13:30 Kúty B – Dubovce, 15:00 Kúty – Holíč, 16:00 Gbely – Letničie, Oreské má voľno.

Prípravka BFZ Sk. A – MA, 6. kolo: 1. 10. 10:30 Kostolište – Borinka B, 11:30 Veľké Leváre – Stupava, 14:00 Jakubov – Studienka, Sološnica – Rohožník, 2.10. 13:00 Lozorno – Zohor, Závod – Vysoká p. Morave, Láb má voľno.

Prípravka BFZ Sk. A2 + B2, 5. kolo: 2. 10. 15:30 Domino B – Malacky.

ŽENY

1. liga ženy (juniorky) – 1. 10. 12.30 (14.30) Myjava – FC Nitra, Slovan – N. Zámky, 2. 10. 12.30 (14.30) B. Bystrica – Tr. Teplice, 13.30 (15.30) Šaľa – Žilina.

2. liga ženy Sk. A, 6. kolo: 1. 10. 15:00 Bodíky – NMŠK 1922, 15:30 Svätý Jur – Dunajská Streda, 2. 10. 11:00 Čaka – Vrakuňa, 12:00 Kopčany – Spartak Trnava B, 16:00 Spartak Trnava – Dúbravka.

1. liga žiačky Sk. A, 6. kolo: 29. 9. 17:00 Čaka – Myjava, 2.10. 14:00 Trnava – Senica, Nové Zámky – Dunajská Streda, Nitra, Kopčany a Šaľa majú voľno.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Ďalšie články z témy Spartak Myjava

Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal, Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, MFK Skalica, FK Senica, Futbal

  1. V Štefanove zasahovali hasiči, odstraňovali uniknuté látky 465
  2. Senica bojovala s prívalovým dažďom, mesto rieši vodu a blato v uliciach 311
  3. Skalica otočila duel so Senicou, momentálne je bližšie k postupu 276
  4. Na Kráľovskej ulici v Skalici sa údajne narodil kráľ 90
  5. FOTO: Trdlofest opäť nesklamal, lákala vôňa trdelníka, hudba aj súťaže 60
  6. Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti 52
  7. FOTO: Záhorím jazdili historické vozidlá spred roku 1960 49
  8. Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart 21
  9. REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy 21
  10. Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili 18

Najčítanejšie správy

Záhorie

V Štefanove zasahovali hasiči, odstraňovali uniknuté látky

Včera (21. mája) krátko po 21.30 hodine bola ohlásená dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla na št. ceste č. II/500 v katastri obce Štefanov, okres Senica.

Senica bojovala s prívalovým dažďom, mesto rieši vodu a blato v uliciach

V sobotu 12. mája sa v Senici strhla búrka, ktorá zaplavila viaceré ulice, no naviac si to odniesol areál ZŠ na Komenského ulici. Vzniknuté škody sa pohybujú v stovkách, možno až tisíckach eur.

Skalica otočila duel so Senicou, momentálne je bližšie k postupu

Futbalisti Skalice zvíťazili v prvom barážovom zápase doma nad Senicou 2:1.

Na Kráľovskej ulici v Skalici sa údajne narodil kráľ

V Skalici sa od hlavného námestia k hradbám tiahne ulica, ktorá sa nazýva Kráľovská. Toto meno nesie od konca 18. storočia, predtým sa volala Františkánska podľa kostola, ktorý na nej stojí.

FOTO: Trdlofest opäť nesklamal, lákala vôňa trdelníka, hudba aj súťaže

V sobotu 19. mája sa konal v Skalici už 14. ročník obľúbeného tradičného festivalu Trdlofest. Návštevníkov lákal bohatý kultúrny program, no najmä vôňa tradičného skalického trdelníka, na ktorý si vystáli aj dlhé rady.

Blízke regióny

Nestor El Maestro v Trnave končí. Potrebujem spraviť ďalší krok, tvrdí

Nestor El Maestro skončil pri kormidle Spartaka Trnava. Hoci ma ešte rok platnú zmluvu, chce spraviť v kariére ďalší krok.

Cestu, ktorú opravila po výstavbe R1 Granvia, teraz ničí Jaguar

Župan označil jamy v cestách za kráter väčší ako v Hirošime.

SÚŤAŽ: Hlasujte a vyberte hráča víkendu

Vyberte hráča, ktorý počas minulého víkendu najviac zaujal. Na víťaza čaká kartón plechovkového piva Urpiner.

V úrade samosprávneho kraja končí pre nadbytočnosť štrnásť ľudí

Vedenie úradu sa s nimi dohodlo na skončení pracovného pomeru, dostanú aj odstupné.

Všetky správy

Keď slovenská liga nedáva logiku. Žilina zdolala Trnavu 12:1

Vybrali sme sedem momentov, ktoré ukázala uplynulá sezóna.

Hokejisti budú na domácom šampionáte hrať v Košiciach

Súpermi sú Kanada, USA, Fínsko, Nemecko, Dánsko, Francúzsko a Veľká Británia.

Na východe je veselo. Len dokedy

Kalkulačka rozhodla. V Košiciach prídu o slovenské zápasy tisíce fanúšikov.

Kiska vymenoval sedem nových rektorov vysokých škôl

Prezident vymenoval aj 19 nových profesorov.