Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Kam za futbalom na Záhorí

Jeseň postupuje a aj futbalové súťaže sa zväčša prehupnú do druhej polovice jesennej časti. Vyberte práve ten váš zápas z bohatej ponuky v regióne.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

Fortuna liga, 11. kolo: 1. 10. 17:00 Myjava – Senica, Slovan – Michalovce, Trnava – Zlaté Moravce, Žilina – Podbrezová, Ružomberok – Dunajská Streda, 2. 10. 17:30 Trenčín – Prešov.

DOXXbet liga, 11. kolo: 1. 10. 15:00 Šamorín – Skalica, Martin – Sereď, Banská Bystrica – Pohronie, 2. 10. 10:30 Slovan B – Svätý Jur, Trnava B – Nitra, 15:00 Nové Mesto – Žilina B.

3. liga BFZ, 10. kolo: 1. 10. 15:30 Devínska N. Ves – Lozorno, Báhoň – Bernolákovo, Inter – Rohožník, 2. 10. 10:30 Rača – Pezinok, 15:30 Kráľová p. Senci – Ivanka p. Dunaji, Tomášov – Vajnory, Rovinka – Most p. Bratislave, Malacky – Dunajská Lužná.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. liga SZ ZsFZ, 9. kolo: 1. 10. 14.30 Partizánske – Hlohovec, Vrbové – Borčice, Bánovce – Tr. Stankovce, 2. 10. 14.30 Šimonovany – Holíč, Myjava B – Tr. Teplice, Prečín – N. Dubnica, J. Bohunice – Malženice, Častkovce – Domaniža, Boleráz – voľno.

4. liga BFZ, 10. kolo: 1. 10. 15:30 Závod – Veľké Leváre, Lamač – Domino, 2. 10. 10:30 Petržalka – Limbach, 15:30 Borinka – Viničné, Slovenský Grob – Kalinkovo, Jabloňové – Vrakuňa, Čunovo – Jakubov, Rusovce – Šenkvice .

5. liga ZÁPAD ZsFZ, 7. kolo: 1. 10. 14.30 Mor. Sv. Ján – H. Orešany, 2. 10. 10.00 Spartak Stráže – V. Kostoľany, 14.30 Oreské – Zvončín, Gbely – Trebatice, Križovany – Krakovany, Mokrý Háj – Drahovce.

5. liga ObFZ BA- vidiek, 8. kolo: 1. 10. 11:00 Záhorská Ves – Gajary, 15:30 Jablonec – Griňava, 2. 10. 15:30 Vištuk – Zohor, Kostolište – Plavecký Mikuláš, Pezinok-Cajla – Plavecký Štvrtok, Dubová – Budmerice, Svätý Jur B – Modra.

6. liga ObFZ BA- vidiek, 6. kolo: 1. 10. 15:30 Suchohrad – Malacky B, Vysoká p. Morave – Láb, 2. 10. 15:30 Studienka – Častá, Rohožník B – Pernek, Malé Leváre – Vinosady, Doľany majú voľno.

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 9. kolo: 2. 10. 15:00 Borský Sv. Jur – Rohov, Radošovce – Jablonica, Slovan Šaštín – Hlboké, Radimov – Rybky, Kopčany – Dubovce, Šajdíkove Humence – Brodské, Cerová – Borský Mikuláš, Kúty – Koválov.

6. liga ObFZ Trenčín, 9. kolo: 1. 10 15:00 Zamarovce – Kočovce, 2. 10. 15:00 Veľké Bierovce – Trenčianska Teplá, Čachtice – Bošáca, Horná Súča – Veľká Hradná, Ľuborča – Dolná Súča, Nová Ves n. Váhom – Dubodiel, Brestovec – Očkov, Kľúčové – Trenčianske Jastrabie.

7. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 2. 10. 10:00 Hradište p. Vrátnom – Popudinské Močidľany, Kunov – Petrova Ves, 15:00 Sobotište – Čáry, Smolinské – Letničie, Lakšárska Nová Ves – Sekule, Štefanov – Chropov, Unín – Rovensko.

7. liga ObFZ Trenčín – Juh, 9. kolo: 1. 10. 15:00 Brezová p. Bradlom – Horná Streda, 2. 10. 15:00 Trenčianske Bohuslavice – Polianka, Hrádok – Turá Lúka, Kálnica – Dolné Srnie, Zemianske Podhradie – Lúka, Bzince p. Javorinou – Stará Turá B, Pobedim – Krajné.

8. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 1. 10. 15:00 Podbranč – Smrdáky, Dojč – Osuské, 2. 10. 10:00 Trnovec – Vrádište, Prietrž má voľno.

8. liga Myjava, 7. kolo: 2.10. 15:00 Bukovec – Jablonka, Priepasné – Vrbovce, Košariská – Chvojnica, Hrašné má voľno

DORAST

1. LSD U19, 6. kolo: 1. 10. 11:00 Slovan – Michalovce, Prešov – Banská Bystrica, Nitra – Trnava, VSS Košice – Podbrezová, Dunajská Streda – Žilina, Ružomberok – Bardejov, 2. 10. 11:00 Trenčín – Senica.

1. LMD U17, U16, 6. kolo: 30. 9. 13:30 a 15:45 Banská Bystrica – Trenčín, 1. 10. 11.00 a 13. 15 Senica – Slovan, Trnava – Ružomberok, Michalovce – Nitra, Podbrezová – Dunajská Streda, Bardejov – VSS Košice, Žilina – Prešov.

2. LSDZ a LMDZ, 9. kolo: 1. 10. 10.00 a 12.30 Skalica – Myjava, Inter – Žolík Malacky, Horná Nitra – Karlova Ves, Lok. Trnava – Gabčíkovo, Komárno – Petržalka, Púchov – PFA ViOn, Domino – Levice, 2. 10. 10.00 a 12.30 Topoľčany – P. Bystrica, Dubnica – Nové Zámky.

3. liga SD BFZ, 10. kolo: 1. 10. 9:00 NMŠK 1922 – Devínska N. Ves, 13:30 Iskra Petržalka – Rohožník, 15:30 Jablonové – Pezinok, Dubová – Inter B, 2. 10. 9:30 Ružinov – Kráľová p. Senci, 10:30 Dunajská Lužná – Rača, 14:00 Šamorín – Senec, Šenkvice majú voľno.

3. liga MD BFZ, 8. kolo: 1.10. 15:00 Šamorín – Domino B, 2.10. 10:00 NMŠK 1922 – Pezinok, 10:30 Iskra Petržalka – Pusté Úľany, Svätý Jur – Lamač, 11:30 Ružinov – Zohor, 13:00 Tomášov – Senec, Rača – Devínska N. Ves.

4. liga SZ ZsFZ, 9. kolo: 1. 10. 12.30 Beluša – D. Vestenice, 14.30 Tr. Turná – Led. Rovne, Tr. Stankovce – N. Dubnica, Borčice – N. Rudno, 2. 10. 10.00 Nemšová – Dolná Súča, 12.00 Holíč – Vrbové, Mokrý Háj – Kúty, Kanianka – Bošany.

4. liga dorast BA – vidiek, 10. kolo: 1. 10 15:30 Závod – Ivanka p. Dunaji, Doľany – Ekonóm Bratislava, Borinka – Rovinka, 2. 10. 10:00 Bernolákovo – Zohor, 13:00 Nová Dedinka – Láb, Pezinok-Cajla – Záhorská Ves, Veľké Leváre a Most p. Bratislave majú voľno.

5. liga ZÁPAD ZsFZ, 7. kolo: 1. 10. 10.30 H. Orešany – Mor. Sv. Ján, 13.00 Kopánka – Rohov, 14.30 Suchá n/P. – Jablonica, Kopčany – Šaštín, 2. 10. 12.00 Gbely – Smolenice, Boleráz – Kátlovce.

6. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 1. 10 15:00 Unín – Rovensko, 2. 10. 12:00 Štefanov – Smrdáky, 12:30 Radošovce – Spartak Stráže, Smolinské – Borský Mikuláš, Sobotište – Rybky, Šajdíkove Humence a Borský Sv. Jur majú voľno.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 6. kolo: 1. 10. 10.00 a 12.00 Slovan – Senica, Trenčín – FC Nitra, PFA ViOn – Inter, Horná Nitra – Karlova Ves, Petržalka – Púchov, 2. 10. 10.00 a 12.00 Levice – Myjava, Trnava – Dun. Streda.

1. LMŽ U13, U12, 6. kolo: 1. 10. 10.00 a 11.30 Myjava – PFA ViOn, Karlova Ves – Slovan, Inter – Horná Nitra, 2. 10. 10.00 a 11.30 Senica – Trenčín, Dun. Streda – Petržalka, Púchov – Levice, FC Nitra – Trnava hrajú 19. 10. o 14.00 a 15.30 h.

2. LSŽ a LMŽ – 1. 10. 10.00 a 12.00 Dubnica – Skalica, Trenčín B – Bánovce, ČFK Nitra – Komárno, Nové Zámky – Topoľčany, Partizánske – Sereď, 2. 10. 10.00 a 12.00 Piešťany – Gabčíkovo, Šaľa – Trebatice, Galanta – Hlohovec, Lok. Trnava – P. Bystrica.

2. liga SŽ a MŽ BFZ, 10. kolo: 1. 10 9:00 a 11:00 Šenkvice – NMŠK 1922, 9:30 a 11:30 Ružinov – Bernolákovo, 10:00 a 12:00 Dúbravka – Svätý Jur, 14:30 a 16:30 Domino – Senec, 2.10. 9:00 a 11:00 Devínska N. Ves – Pezinok, 9:30 a 11:30 Vrakuňa – Dunajská Lužná, Malacky – Iskra Petržalka, Rača má voľno.

3. liga SŽ a MŽ Západ ZsFZ, 6. kolo: 1. 10. 10:00 a 12:00 Kúty – Senica B, Gbely – Vrbové, 12:00 a 14:00 Holíč – Moravany n. Váhom.

4. liga SŽ BA – vidiek, 6. kolo: 1. 10. 9:30 Malacky B – Budmerice, 10:00 Lozorno – Modra, 13:30 Veľké Leváre – Rohožník, 2. 10. 10:30 Báhoň – Láb, 13:00 Dubová – Záhorská Ves, 13:30 Studienka – Častá.

4. liga MŽ BA – vidiek, 6.kolo: 1. 10. 10:00 Modra – Rohožník, 10:30 Limbach – Jakubov, 11:30 Malacky – Viničné, 12:00 Lozorno – Slovenský Grob, 12:30 Závod – Pezinok-Cajla.

4. liga ObFZ Senica Sk. A, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Dojč –Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur – Cerová, 12:30 Spartak Stráže – Čáry, 13:00 Šajdíkove Humence – Moravský Sv. Ján, 15:00 Jablonica – Slovan Šaštín.

4. liga ObFZ Senica Sk. B, 10. kolo: 1. 10 10:00 Sobotište – Smolinské, 12:00 Kopčany – Mokrý Háj, 12:30 Smrdáky – Brodské, Unín – Oreské, 14:00 Štefanov – Rybky.

PRÍPRAVKA

ZSFZ U11 Liga A, 4. kolo: 29. 9. 16:45 Púchov – Myjava, 1.10. 11:15 Senica – Prievidza.

ZSFZ U11 Liga B, 4 kolo: 1. 10. 11:15 Skalica – Krakovany, Vrbové – Hlohovec.

ZSFZ U10 Liga A, 4. kolo: 1.10. 10:00 Senica – Prievidza, Púchov – Myjava.

ZSFZ U9 Liga A, 4. kolo: 1. 10. 10:00 Púchov – Myjava, Senica – Prievidza.
 
ZSFZ U9 Liga B, 4. kolo: 1. 10. 10:00 Skalica – Krakovany.

3. liga ObFZ Senica Sk. A, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Kunov – Cerová, 12:00 Lakšárska Nová Ves – Čáry, 12:30 Hlboké – Moravský Sv. Ján, 15:00 Koválov – Borský Mikuláš, Slovan Šaštín má voľno.

3. liga ObFZ Senica Sk. B, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Kopčany – Petrova Ves, 13:30 Kúty B – Dubovce, 15:00 Kúty – Holíč, 16:00 Gbely – Letničie, Oreské má voľno.

Prípravka BFZ Sk. A – MA, 6. kolo: 1. 10. 10:30 Kostolište – Borinka B, 11:30 Veľké Leváre – Stupava, 14:00 Jakubov – Studienka, Sološnica – Rohožník, 2.10. 13:00 Lozorno – Zohor, Závod – Vysoká p. Morave, Láb má voľno.

Prípravka BFZ Sk. A2 + B2, 5. kolo: 2. 10. 15:30 Domino B – Malacky.

ŽENY

1. liga ženy (juniorky) – 1. 10. 12.30 (14.30) Myjava – FC Nitra, Slovan – N. Zámky, 2. 10. 12.30 (14.30) B. Bystrica – Tr. Teplice, 13.30 (15.30) Šaľa – Žilina.

2. liga ženy Sk. A, 6. kolo: 1. 10. 15:00 Bodíky – NMŠK 1922, 15:30 Svätý Jur – Dunajská Streda, 2. 10. 11:00 Čaka – Vrakuňa, 12:00 Kopčany – Spartak Trnava B, 16:00 Spartak Trnava – Dúbravka.

1. liga žiačky Sk. A, 6. kolo: 29. 9. 17:00 Čaka – Myjava, 2.10. 14:00 Trnava – Senica, Nové Zámky – Dunajská Streda, Nitra, Kopčany a Šaľa majú voľno.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  2. Katarína pomáha ľuďom svojimi mydlami
  3. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  4. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  5. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  6. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  7. Deti jedia málo ovocia a zeleniny. Multivitamíny ich nenahradia
  8. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  9. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  10. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  1. Zdravotné stoličky Adaptic sú v predaji tiež na Slovensku
  2. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  3. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  4. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  5. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  6. Deti jedia málo ovocia a zeleniny. Multivitamíny ich nenahradia
  7. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  8. Katarína pomáha ľuďom svojimi mydlami
  9. Levanduľa pre zamestnancov
  10. Zamestnanci sú pre BILLA dôležitým pilierom, pridaj sa k nim
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 17 805
  2. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 12 545
  3. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 9 581
  4. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 9 072
  5. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov 8 210
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 7 356
  7. Prečo Lukáš chodí po tridsiatke ešte stále na strednú školu 5 752
  8. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 5 692
  9. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 5 538
  10. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 5 260

Téma: Spartak Myjava


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal, FK Senica, MFK Skalica

Hlavné správy z SME | MY Záhorie - aktuálne správy

Jablonica sa chce vrátiť do šiestej ligy

Dobré výsledky do mužstva priniesli aj postupové ambície.

Čo robiť, ak zomrie niekto blízky

Ak nám zomrie blízky človek, je pochopiteľné, že smútime. No nevyhneme sa ani množstvu praktických povinností – od vybavenia, pohrebu cez vyriešenie rôznych záväzkov, ktoré mal zomrelý voči iným inštitúciám až po riešenie pozostalosti. Pomôže vám náš manuál v aktuálnom vydaní týždenníkov MY.

Skalica plánuje postaviť parkovisko a objekt karantény

Mesto vypísalo dve výzvy, pri ktorých predpokladá náklady vo výške 46.408,31 eura.

Ilustračný obrázok

Trnovec bude zimovať na čele ôsmej ligy

Jesenný majster má v súťaži tie najvyššie ambície.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Policajti skonfiškovali v okolí Terchovej motorky a štvorkolky

V boji s jazdcami majú strážcovia prírody už slušné kompetencie.

AKTUALIZOVANÉ: Kysučania dnes protestujú v Bratislave: riešiť chcú dopravnú situáciu

Od desiatej majú aktivisti a zástupcovia dotknutých obcí stretnutia postupne na českej, poľskej, nemeckej aj kórejskej ambasáde, od ktorých očakávajú súčinnosť.

Nitra zrušila silvestrovský ohňostroj. Zmeny budú aj vo vianočnom mestečku

Definitívny vzhľad námestia počas vianočných trhov ešte dolaďujú na útvare hlavného architekta.

Dnes je to práve 45 rokov, čo Bystricu zaliala veľká voda

22. októbra 1974 bolo mesto pod Urpínom pod vodou.

Vybrali SME

Už ste čítali?