Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Jeseň postupuje a aj futbalové súťaže sa zväčša prehupnú do druhej polovice jesennej časti. Vyberte práve ten váš zápas z bohatej ponuky v regióne.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka. (Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

Fortuna liga, 11. kolo: 1. 10. 17:00 Myjava – Senica , Slovan – Michalovce, Trnava – Zlaté Moravce, Žilina – Podbrezová, Ružomberok – Dunajská Streda, 2. 10. 17:30 Trenčín – Prešov.

DOXXbet liga, 11. kolo: 1. 10. 15:00 Šamorín – Skalica , Martin – Sereď, Banská Bystrica – Pohronie, 2. 10. 10:30 Slovan B – Svätý Jur, Trnava B – Nitra, 15:00 Nové Mesto – Žilina B.

3. liga BFZ, 10. kolo: 1. 10. 15:30 Devínska N. Ves – Lozorno, Báhoň – Bernolákovo, Inter – Rohožník, 2. 10. 10:30 Rača – Pezinok, 15:30 Kráľová p. Senci – Ivanka p. Dunaji, Tomášov – Vajnory, Rovinka – Most p. Bratislave, Malacky – Dunajská Lužná.

Skryť Vypnúť reklamu

4. liga SZ ZsFZ, 9. kolo: 1. 10. 14.30 Partizánske – Hlohovec, Vrbové – Borčice, Bánovce – Tr. Stankovce, 2. 10. 14.30 Šimonovany – Holíč, Myjava B – Tr. Teplice, Prečín – N. Dubnica, J. Bohunice – Malženice, Častkovce – Domaniža, Boleráz – voľno.

4. liga BFZ, 10. kolo: 1. 10. 15:30 Závod – Veľké Leváre, Lamač – Domino, 2. 10. 10:30 Petržalka – Limbach, 15:30 Borinka – Viničné, Slovenský Grob – Kalinkovo, Jabloňové – Vrakuňa, Čunovo – Jakubov, Rusovce – Šenkvice .

5. liga ZÁPAD ZsFZ, 7. kolo: 1. 10. 14.30 Mor. Sv. Ján – H. Orešany, 2. 10. 10.00 Spartak Stráže – V. Kostoľany, 14.30 Oreské – Zvončín, Gbely – Trebatice, Križovany – Krakovany, Mokrý Háj – Drahovce.

5. liga ObFZ BA- vidiek, 8. kolo: 1. 10. 11:00 Záhorská Ves – Gajary, 15:30 Jablonec – Griňava, 2. 10. 15:30 Vištuk – Zohor, Kostolište – Plavecký Mikuláš, Pezinok-Cajla – Plavecký Štvrtok, Dubová – Budmerice, Svätý Jur B – Modra.

Skryť Vypnúť reklamu

6. liga ObFZ BA- vidiek, 6. kolo: 1. 10. 15:30 Suchohrad – Malacky B, Vysoká p. Morave – Láb, 2. 10. 15:30 Studienka – Častá, Rohožník B – Pernek, Malé Leváre – Vinosady, Doľany majú voľno.

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 9. kolo: 2. 10. 15:00 Borský Sv. Jur – Rohov, Radošovce – Jablonica, Slovan Šaštín – Hlboké, Radimov – Rybky, Kopčany – Dubovce, Šajdíkove Humence – Brodské, Cerová – Borský Mikuláš, Kúty – Koválov.

6. liga ObFZ Trenčín, 9. kolo: 1. 10 15:00 Zamarovce – Kočovce, 2. 10. 15:00 Veľké Bierovce – Trenčianska Teplá, Čachtice – Bošáca, Horná Súča – Veľká Hradná, Ľuborča – Dolná Súča, Nová Ves n. Váhom – Dubodiel, Brestovec – Očkov, Kľúčové – Trenčianske Jastrabie.

7. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 2. 10. 10:00 Hradište p. Vrátnom – Popudinské Močidľany, Kunov – Petrova Ves, 15:00 Sobotište – Čáry, Smolinské – Letničie, Lakšárska Nová Ves – Sekule, Štefanov – Chropov, Unín – Rovensko.

Skryť Vypnúť reklamu

7. liga ObFZ Trenčín – Juh, 9. kolo: 1. 10. 15:00 Brezová p. Bradlom – Horná Streda, 2. 10. 15:00 Trenčianske Bohuslavice – Polianka, Hrádok – Turá Lúka, Kálnica – Dolné Srnie, Zemianske Podhradie – Lúka, Bzince p. Javorinou – Stará Turá B, Pobedim – Krajné.

8. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 1. 10. 15:00 Podbranč – Smrdáky, Dojč – Osuské, 2. 10. 10:00 Trnovec – Vrádište, Prietrž má voľno.

8. liga Myjava, 7. kolo: 2.10. 15:00 Bukovec – Jablonka, Priepasné – Vrbovce, Košariská – Chvojnica, Hrašné má voľno

DORAST

1. LSD U19, 6. kolo: 1. 10. 11:00 Slovan – Michalovce, Prešov – Banská Bystrica, Nitra – Trnava, VSS Košice – Podbrezová, Dunajská Streda – Žilina, Ružomberok – Bardejov, 2. 10. 11:00 Trenčín – Senica.

1. LMD U17, U16, 6. kolo: 30. 9. 13:30 a 15:45 Banská Bystrica – Trenčín, 1. 10. 11.00 a 13. 15 Senica – Slovan, Trnava – Ružomberok, Michalovce – Nitra, Podbrezová – Dunajská Streda, Bardejov – VSS Košice, Žilina – Prešov.

2. LSDZ a LMDZ, 9. kolo: 1. 10. 10.00 a 12.30 Skalica – Myjava, Inter – Žolík Malacky, Horná Nitra – Karlova Ves, Lok. Trnava – Gabčíkovo, Komárno – Petržalka, Púchov – PFA ViOn, Domino – Levice, 2. 10. 10.00 a 12.30 Topoľčany – P. Bystrica, Dubnica – Nové Zámky.

3. liga SD BFZ, 10. kolo: 1. 10. 9:00 NMŠK 1922 – Devínska N. Ves, 13:30 Iskra Petržalka – Rohožník, 15:30 Jablonové – Pezinok, Dubová – Inter B, 2. 10. 9:30 Ružinov – Kráľová p. Senci, 10:30 Dunajská Lužná – Rača, 14:00 Šamorín – Senec, Šenkvice majú voľno.

3. liga MD BFZ, 8. kolo: 1.10. 15:00 Šamorín – Domino B, 2.10. 10:00 NMŠK 1922 – Pezinok, 10:30 Iskra Petržalka – Pusté Úľany, Svätý Jur – Lamač, 11:30 Ružinov – Zohor, 13:00 Tomášov – Senec, Rača – Devínska N. Ves.

4. liga SZ ZsFZ, 9. kolo: 1. 10. 12.30 Beluša – D. Vestenice, 14.30 Tr. Turná – Led. Rovne, Tr. Stankovce – N. Dubnica, Borčice – N. Rudno, 2. 10. 10.00 Nemšová – Dolná Súča, 12.00 Holíč – Vrbové, Mokrý Háj – Kúty, Kanianka – Bošany.

4. liga dorast BA – vidiek, 10. kolo: 1. 10 15:30 Závod – Ivanka p. Dunaji, Doľany – Ekonóm Bratislava, Borinka – Rovinka, 2. 10. 10:00 Bernolákovo – Zohor, 13:00 Nová Dedinka – Láb, Pezinok-Cajla – Záhorská Ves, Veľké Leváre a Most p. Bratislave majú voľno.

5. liga ZÁPAD ZsFZ, 7. kolo: 1. 10. 10.30 H. Orešany – Mor. Sv. Ján, 13.00 Kopánka – Rohov, 14.30 Suchá n/P. – Jablonica, Kopčany – Šaštín, 2. 10. 12.00 Gbely – Smolenice, Boleráz – Kátlovce.

6. liga ObFZ Senica, 9. kolo: 1. 10 15:00 Unín – Rovensko, 2. 10. 12:00 Štefanov – Smrdáky, 12:30 Radošovce – Spartak Stráže, Smolinské – Borský Mikuláš, Sobotište – Rybky, Šajdíkove Humence a Borský Sv. Jur majú voľno.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 6. kolo: 1. 10. 10.00 a 12.00 Slovan – Senica, Trenčín – FC Nitra, PFA ViOn – Inter, Horná Nitra – Karlova Ves, Petržalka – Púchov, 2. 10. 10.00 a 12.00 Levice – Myjava, Trnava – Dun. Streda.

1. LMŽ U13, U12, 6. kolo: 1. 10. 10.00 a 11.30 Myjava – PFA ViOn, Karlova Ves – Slovan, Inter – Horná Nitra, 2. 10. 10.00 a 11.30 Senica – Trenčín, Dun. Streda – Petržalka, Púchov – Levice, FC Nitra – Trnava hrajú 19. 10. o 14.00 a 15.30 h.

2. LSŽ a LMŽ – 1. 10. 10.00 a 12.00 Dubnica – Skalica, Trenčín B – Bánovce, ČFK Nitra – Komárno, Nové Zámky – Topoľčany, Partizánske – Sereď, 2. 10. 10.00 a 12.00 Piešťany – Gabčíkovo, Šaľa – Trebatice, Galanta – Hlohovec, Lok. Trnava – P. Bystrica.

2. liga SŽ a MŽ BFZ, 10. kolo: 1. 10 9:00 a 11:00 Šenkvice – NMŠK 1922, 9:30 a 11:30 Ružinov – Bernolákovo, 10:00 a 12:00 Dúbravka – Svätý Jur, 14:30 a 16:30 Domino – Senec, 2.10. 9:00 a 11:00 Devínska N. Ves – Pezinok, 9:30 a 11:30 Vrakuňa – Dunajská Lužná, Malacky – Iskra Petržalka, Rača má voľno.

3. liga SŽ a MŽ Západ ZsFZ, 6. kolo: 1. 10. 10:00 a 12:00 Kúty – Senica B, Gbely – Vrbové, 12:00 a 14:00 Holíč – Moravany n. Váhom.

4. liga SŽ BA – vidiek, 6. kolo: 1. 10. 9:30 Malacky B – Budmerice, 10:00 Lozorno – Modra, 13:30 Veľké Leváre – Rohožník, 2. 10. 10:30 Báhoň – Láb, 13:00 Dubová – Záhorská Ves, 13:30 Studienka – Častá.

4. liga MŽ BA – vidiek, 6.kolo: 1. 10. 10:00 Modra – Rohožník, 10:30 Limbach – Jakubov, 11:30 Malacky – Viničné, 12:00 Lozorno – Slovenský Grob, 12:30 Závod – Pezinok-Cajla.

4. liga ObFZ Senica Sk. A, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Dojč –Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur – Cerová, 12:30 Spartak Stráže – Čáry, 13:00 Šajdíkove Humence – Moravský Sv. Ján, 15:00 Jablonica – Slovan Šaštín.

4. liga ObFZ Senica Sk. B, 10. kolo: 1. 10 10:00 Sobotište – Smolinské, 12:00 Kopčany – Mokrý Háj, 12:30 Smrdáky – Brodské, Unín – Oreské, 14:00 Štefanov – Rybky.

PRÍPRAVKA

ZSFZ U11 Liga A, 4. kolo: 29. 9. 16:45 Púchov – Myjava, 1.10. 11:15 Senica – Prievidza.

ZSFZ U11 Liga B, 4 kolo: 1. 10. 11:15 Skalica – Krakovany, Vrbové – Hlohovec.

ZSFZ U10 Liga A, 4. kolo: 1.10. 10:00 Senica – Prievidza, Púchov – Myjava.

ZSFZ U9 Liga A, 4. kolo: 1. 10. 10:00 Púchov – Myjava, Senica – Prievidza.
 
ZSFZ U9 Liga B, 4. kolo: 1. 10. 10:00 Skalica – Krakovany.

3. liga ObFZ Senica Sk. A, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Kunov – Cerová, 12:00 Lakšárska Nová Ves – Čáry, 12:30 Hlboké – Moravský Sv. Ján, 15:00 Koválov – Borský Mikuláš, Slovan Šaštín má voľno.

3. liga ObFZ Senica Sk. B, 10. kolo: 1. 10. 10:00 Kopčany – Petrova Ves, 13:30 Kúty B – Dubovce, 15:00 Kúty – Holíč, 16:00 Gbely – Letničie, Oreské má voľno.

Prípravka BFZ Sk. A – MA, 6. kolo: 1. 10. 10:30 Kostolište – Borinka B, 11:30 Veľké Leváre – Stupava, 14:00 Jakubov – Studienka, Sološnica – Rohožník, 2.10. 13:00 Lozorno – Zohor, Závod – Vysoká p. Morave, Láb má voľno.

Prípravka BFZ Sk. A2 + B2, 5. kolo: 2. 10. 15:30 Domino B – Malacky.

ŽENY

1. liga ženy (juniorky) – 1. 10. 12.30 (14.30) Myjava – FC Nitra, Slovan – N. Zámky, 2. 10. 12.30 (14.30) B. Bystrica – Tr. Teplice, 13.30 (15.30) Šaľa – Žilina.

2. liga ženy Sk. A, 6. kolo: 1. 10. 15:00 Bodíky – NMŠK 1922, 15:30 Svätý Jur – Dunajská Streda, 2. 10. 11:00 Čaka – Vrakuňa, 12:00 Kopčany – Spartak Trnava B , 16:00 Spartak Trnava – Dúbravka.

1. liga žiačky Sk. A, 6. kolo: 29. 9. 17:00 Čaka – Myjava, 2.10. 14:00 Trnava – Senica, Nové Zámky – Dunajská Streda, Nitra, Kopčany a Šaľa majú voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 19 886
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 217
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 021
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 670
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 861
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 927
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 604
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 516
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 297
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 286
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Spartak Myjava

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Článok je zaradený aj do ďalších tém
FK Senica, MFK Skalica, Futbal

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

V Holíči má vzniknúť prekladisko kontajnerov za milióny eur

Prácu by v areáli po jeho dobudovaní malo nájsť až 500 ľudí.

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

Zrekonštruovaný Dom smútku v Senici už tento týždeň obnoví obrady

Za sedem mesiacov dostal objekt novú strechu, okná, dvere, vynovený bol aj interiér a jeho vybavenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?