Pondelok, 18. február, 2019 | Meniny má Jaromír

Kam za futbalom na Záhorí

Bohatý futbalový program čaká opäť na fanúšikov tohto športu na Záhorí.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

Fortuna liga, 10. kolo: 24. 9. 17:00 Trenčín – Slovan, 19:00 Senica – Trnava, Michalovce – Myjava, Podbrezová – Ružomberok, Zlaté Moravce – Žilina, Prešov – Dunajská Streda.
DOXXbet liga, 10. kolo: 24. 9. 15:30 Skalica – Banská Bystrica, Svätý Jur – Šamorín, Nitra – Nové Mesto n/V., Žilina B – Martin, Pohronie – Trnava B, Sereď – Slovan B.
3.liga BFZ, 9. kolo: 24. 9. 16:00 Pezinok – Báhoň, 25. 9. 16:00 Most p/B. – Rohožník, Lozorno – Rovinka, Malacky – Inter, Bernolákovo – Tomášov, Ivanka p/Dun. – Devínská Nová Ves, Vajnory – Kráľova p/Sen., Dunajská Lužná – Rača.
4. liga ZsFZ, 8. kolo: 24. 9. 15:30 Holíč – Partizánske, J. Bohunice – Boleráz, Trenčianske Teplice – Bánovce, 25. 9. 15:30 Hlohovec – Prečín, Dubnica – Malženice, Trenčianske Stankovce – Vrbové, Borčice – Častkovce, Domaniža – Šimonovany.
4. liga BFZ, 9. kolo: 24. 9. 16:00 Domino – Borinka, 25. 9. 16:00 Veľké Leváre – Čunovo, Jakubov – Vrakuňa, Limbach – Slovenský Grob, Kalinkovo – Závod, Viničné – Petržalka, Rusovce – Jablonové, Šenkvice – Lamač.
5. liga ZsFZ ZÁPAD, 6. kolo: 24. 9. 15:30 Zvončín – Stráže, 25. 9. 15:30 Trebatice – Oreské, Horné Orešany – Gbely, Krakovany – Moravský Svätý Ján, Drahovce – Križovany, Veľké Kostoľany – Mokrý Háj.
5. Liga ObFZ BA-vidiek, 4. kolo: 24. 9. 16:00 Modra – Záhorská Ves, 25. 9. 16:00 Zohor – Griňava, Plavecký Mikuláš – Pezinok-Cajla, Kostolište – Vištuk, Gajary – Jablonec, Budmerice – Svätý Jur B, Plavecký Štvrtok – Dubová.
6. SPORTIKA Liga ObFZ Senica: 24. 9. o 16:00 Hlboké – Radošovce, Rybky – Borský sv. Jur, 25. 9. o 10:00 Rohov – Šaštín, 16:00 Brodské – Kopčany, Jablonica – Šajdíkove Humence, Borský Mikuláš – Radimov, Dubovce – Kúty, Koválov – Cerová.
6. liga ObFZ BA-vidiek, 5. kolo: 24. 9. 16:00 Častá – Malacky B, Pernek – Vysoká p/Mor., 25. 9. 16:00 Láb – Studienka, Vinosady – Doľany, Malé Leváre – Suchohrad.
6. liga ObFZ Trenčín, 8. kolo: 24. 9. 15:30 Trenčianska Teplá – Brestovec, 25. 9. 15:30 Bošáca – Horná Súča, Trenčianske Jastrabie – Čachtice, Kočovce – Kľúčové, Očkov – Zamarovce, Dubodiel – Veľké Bierovce, Dolná Súča – Nová Ves n/V., Veľká Hradná – Ľuborča.
7. liga ObFZ Senica: 24. 9. o 16:00 Sekule – Smolinské, 25. 9. o 16:00 Letničie – Kunov, Čáry – Lakšárska Nová Ves, Rovensko – Hradište p. Vrátnom, Popudinské Močidľany – Sobotište, Petrova Ves – Štefanov, Chropov – Unín.
7. liga ObFZ Trenčín – juh, 8. kolo: 25. 9. 15:30 Turá Lúka – Trenčianske Bohuslavice, Dolné Srnie – Brezová p/Br., Polianka – Kálnica, Lúka – Hrádok, Stará Turá B – Zemianske Podhradie, Krajné – Bzince p/Jav., Horná Streda – Pobedim.
8. liga ObFZ Senica: 24. 9. o 16:00 Dojč – Prietrž, 25. 9. o 16:00 Osuské – Podbranč, Smrdáky – Trnovec, Vrádište má voľno.
8. liga Myjava, 6. kolo: 25. 9. 15:30 Vrbovce – Bukovec, Jablonka – Hrašné, Chvojnica – Priepasné.

DORAST

2. LSDZ a LMDZ, predohrávané 17. kolo: 21. 9. 10.00 a 12.30 Nové Zámky – Myjava, 14.00 a 16.00 Levice – PFA ViOn, 14.00 a 16.30 Komárno – Skalica, 22. 9. 14.00 a 16.00 Topoľčany – Lok. Trnava, Dubnica – Horná Nitra, Púchov – Gabčíkovo, P. Bystrica – Karlova Ves hrajú 19. 10, 8. kolo: 24. 9. 10:00 a 12:30 Zlaté Moravce – Inter, Levice – Púchov, Petržalka – Domino, Nové Zámky – Komárno, Považská Bystrica – Dubnica, Gabčíkovo – Topoľčany, 25. 9. 10:00 a 12:30 Karlova Ves – Lok. Trnava, Myjava – Horná Nitra, Malacky – Skalica.
3. liga SD BFZ, 9. kolo: 24. 9. 14:00 Devínska Nová Ves – Dubová, 16:00 Kráľova p/Senci – Komárno, 25. 9. 10:30 Inter – Ružinov, Rača – Rohožník, 13:30 Senec – Jablonové, Pezinok – Dunajská Lužná, Šenkvice – NMŠK Bratislava.
3. liga MD BFZ, 7. kolo: 24. 9. 9:30 Pezinok – Iskra, 16:00 Zohor – Pusté Úľany, 25. 9. 10:00 Devínska Nová Ves – Šamorín, 10:30 Svätý Jur – Ružinov, 10:45 Lamač – Rača, 11:30 Senec – NMŠK Bratislava, 13:30 Domino B – Tomášov.
4. liga SZ – 8. kolo: 24. 9. 13:00 Dolné Vestenice – Nemšová, 14:00 Vrbové – Mokrý Háj, 15:30 Bošany – Holíč, Nová Dubnica – Turčianska Turná, Led. Rovné – Beluša, Kúty – Borčice, Nitrianske Rudno – Trenčianske Stankovce, 25. 9. 13:00 Dolná Súča – Kanianka.
4. liga dorast BA-vidiek, 9. kolo: 24. 9. 10:00 Most p/Bratislave – Pezinok-Cajla, 16:00 Záhorská Ves – Doľany, 25. 9. 9:30 Rovinka – Nová Dedinka, 13:30 Zohor – Ivanka p/Dunaji, Veľké Leváre – Závod, Ekonóm Bratislava – Borinka.
5. Liga ZÁPAD – 6.kolo: 24. 9. 15:30 Kátlovce – Horné Orešany, Smolenice – Suchá n/P, Jablonica – Kopčany, Rohov – Boleráz, Šaštín – Kopánka, 25. 9. 13:00 Moravský Svätý Ján – Gbely.
6. Liga ObFZ Senica: 24. 9. o 16:00 Rovensko – Šajdíkove Humence, Borský sv. Jur – Štefanov, Smrdáky – Unín, Sparatk Stráže – Sobotište, 25. 9. o 13:00 Rybky – Smolinské, Radošovce a Borský Mikuláš majú voľno.

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 5. kolo: 24. 9. 10:00 a 12:00 Senica – Trenčín, Myjava – Púchov (Turá Lúka), Slovan – Petržalka, Nitra – Trnava, Inter – Levice, Karlova Ves – Zlaté Moravce, 25. 9. 10.00 a 12.00 Dunajská Streda – Horná Nitra.
1. LMŽ U13, U12, 5. kolo: 24. 9. 10:00 a 11:30 Petržalka – Nitra, Trenčín – Slovan, 25. 9. 10.00 a 11.30 Trnava – Senica, Levice – Myjava, Horná Nitra – Dunajská Streda, Zlaté Moravce – Inter, Púchov – Karlova Ves.
2. LSŽ a LMŽ, 8. kolo: 24. 9. 10:00 a 12:00 Skalica – Lok. Trnava (Mokrý Háj), Topoľčany – Partizánske, Trebatice – Galanta, Gabčíkovo – Trenčín B, Sereď – Dubnica, 25. 9. o 10.00 a 12.00 Hlohovec – ČFK Nitra, Komárno – Nové Zámky, Bánovce nad Bebravou – Šaľa, Považská Bystrica – Piešťany.
2. liga SŽ+MŽ BFZ, 9. kolo: 25. 9. 10:00 a 12:00 NMŠK 1922 – Malacky.
3. LSŽ a LMŽ ZÁPAD, 5. kolo: 24. 9. o 10.00 a 12.00 h Vrbové – Moravany, Gbely – Kúty, Holíč – Senica B.
Starší žiaci U15 BA-vidiek, 5. kolo: 24. 9. 10:00 Lozorno – Dubová, 25. 9. 11:00 Láb – Studienka, 11:30 Modra – Veľké Leváre, 12:00 Rohožník – Malacky B, 14:00 Častá – Záhorská Ves, Budmerice – Bahoň.
Mladší žiaci BA-vidiek, 5. kolo: 24. 9. 10:00 Modra – Lozorno, 11:00 Pezinok-Cajla – Limbach, 14:30 Jakubov – Rohožník, 25. 9. 10:00 Slovenský Grob – Jablonové, 14:00 Viničné – Závod.
4. liga ObFZ Senica, Sk. A, 9. kolo: 24. 9. o 10:00 Dojč – Cerová, Borský sv. Jur – Moravský sv. Ján, o 13:00 Jablonica – Borský Mikuláš, o 13:30 Spartak Stráže – Šaštín, o 14:00 Šajdíkove Humence – Čáry.
4. liga ObFZ Senica, Sk. B, 9. kolo: 10:00 Oreské – Smrdáky, Sobotište – Mokrý Háj, o 12:00 Kopčany – Rybky, o 13:30 Unín – Smolinské, o 14:00 Štefanov – Brodské.

PRÍPRAVKA

3. Liga ObFZ Senica, sk. A, 9. kolo: 24. 9. 10:00 Kunov – Moravský sv. Ján, 12:00 Lakšárska Nová Ves – Šaštín, 13:30 Hlboké – Čáry, 15:00 Koválov – Cerová.
3. Liga ObFZ Senica, sk. B, 9. kolo: 24. 9. 10:00 Kopčany – Holíč, 13:30 Kúty – Dubovce, 14:00 Oreské – Kúty B, Gbely – Petrova Ves, Letničie má voľno.
Prípravka BFZ, sk. A – MA, 5. kolo: 24. 9. 9:30 Stupava – Sološnica, 10:30 Kostolište – Lozorno, 11:00 Borinka B – Veľké Leváre, 25. 9. 9:30 Láb – Studienka, 10:00 Rohožník – Závod, 11:30 Jakubov – Zohor.
Prípravka BFZ sk. A2+B2: 24. 9. 9:30 FC Malacky – Ivanka p/Dun.

ŽENY

2. liga ženy sk. A, 5. kolo: 24. 9. 15:00 Dunajská Streda – Čaka, NMŠK 1922 – Svätý Jur, Bodíky – Dúbravka, 25. 9. 14:00 Trnava B – Dunajská Lužná, 15:00 Vrakuňa – Kopčany. 1. liga žiačky sk. A, 5. kolo: 24. 9. 13:00 Myjava – Kopčany, Dunajská Streda – Čaka, Šaľa – Nové Zámky.⋌VM/KI

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  3. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  4. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  5. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  6. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  7. Slovensko má historicky najvyšší počet ľudí bankujúcich online
  8. ZSE ako jediné prináša Virtuálnu batériu pre fotovoltiku
  9. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie
  10. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma
  1. Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019
  2. Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií
  3. eKasa prichádza na Slovensko
  4. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  5. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.
  6. Konferencia - EU support for research
  7. A dynamic year in the industrial and logistics sector
  8. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici
  9. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  10. Zápis do Registra partnerov vo verejnom sektore
  1. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 18 933
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 13 387
  3. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 11 761
  4. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 8 406
  5. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici 4 939
  6. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie 4 656
  7. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 4 394
  8. Esin Group: Líder Iniciatívy poľnohospodárov vydiera 4 129
  9. Zbrojársky líder z Považia pomáha ľuďom 4 023
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 3 777

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk

Hlavné správy z MY Záhorie

Chrípková epidémia: Zavreté školy a zákaz návštev v nemocniciach

Regionálne úrady verejného zdravotníctva vydali zákaz návštev pacientov na lôžkových oddeleniach nemocníc v Trnave, Piešťanoch a v Skalici. Zatvorených ostalo aj 36 školských zariadení.

Návštevy sú od včera zakázané.

Kandidáti na prezidenta budú diskutovať vo vlaku. Pýtajte sa

Vydavateľstvo Petit Press a divízia najčítanejších regionálnych novín na Slovensku – týždenníkov MY pripravili unikátnu diskusiu s vybranými kandidátmi na post prezidenta.

Senica podľahla Trenčínu rozdielom triedy

V prvom jarnom kole Záhoráci videli aj červenú kartu.

Box je vnímaný ako surový šport, môžu za to predsudky

Alpha Boxing Club Malacky ponúka tréningy aj širokej verejnosti a teší sa rastúcemu záujmu o box.

Alpha Boxing Club Malacky

Sobotište vzniklo ako osada, dnes má vlastnú planétku a hvezdáreň + FOTO

Pôvodná trhová osada vznikla na obchodnej ceste, ktorá spájala Moravu s Podunajskom a patrí k najstarším obciam Myjavskej pahorkatiny.

Hvezdáreň v Sobotišti.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Liptovská Mara dala najväčšej priehrade meno i symbol

Ako minca má dve strany, tak ich má aj Liptovská Mara.

Móda v kaštieli: Predviedli spoločenské a svadobné šaty (+FOTO)

Módna prehliadka opäť pritiahla návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Kysučanka neprežila pád z okna nemocnice

Včera večer došlo vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline k obrovskej tragédii. Z okna vypadla 31-ročná Kysučanka.

Vybrali SME

Už ste čítali?