MUŽI
Fortuna liga, 8. kolo: 10.9. 17.00 Trenčín – Trnava, 19.00 Senica – Ružomberok, Slovan – Myjava, Prešov – Podbrezová, Michalovce – Žilina, Zl. Moravce – Dun. Streda.
DOXXbet liga, 8. kolo: 10.9. 16.00 Skalica – Nové Mesto n/V., Šamorín – Trnava B, Svätý Jur – Banská Bystrica, 11.9. 10.30 Žilina B – Sereď, 16.00 Pohronie – Martin, 17.00 Nitra – Slovan B.
3. liga BFZ, 7. kolo: 10.9. 16.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/Sen., 11.9. 10.30 Rača – Inter, 16.30 Ivanka p/Dun. – Rohožník, Lozorno – Most p/B., Malacky – Báhoň, Dunajská Lužná – Tomášov, Bernolákovo – Devínska Nová Ves, Vajnory – Rovinka.
4. liga ZsFZ, 6. kolo: 10.9. 11.00 Jaslovské Bohunice – Bánovce n/B., 16.00 Partizánske – Malženice, Tenčianske Teplice – Častkovce, 11.9. 16:00 Holíč – Prečín, Dubnica – Myjava B, Hlohovec – Boleráz, Borčice – Domaniža, Trenčianske Stankovce – Šimonovany, Vrbové má voľno.
4. liga BFZ, 7. kolo: 10.9. 16.30 Lamač – Jablonové, Vrakuňa – Kalinkovo, Domino – Slovenský Grob, 11.9. 16.30 Veľké Leváre – Jakubov, Rusovce – Borinka, Viničné – Závod, Šenkvice – Petržalka, Limbach – Čunovo.
5. liga, 4. kolo: 10.9. 16.00 Zvončín – Veľké Kostolany, 11.9. 16.00 Trebatice – Mokrý Háj, Krakovany – Oreské, Horné Orešany – Stráže, Drahovce – Moravský Svätý Ján, Križovany n/Dud. – Gbely.
5. liga BA-vidiek, 5. kolo: 10.9. 16.30 Gajary – Griňava, Kostolište – Dubová, 11.9. 16.30 Modra – Zohor, Plavecký Mikuláš – Svätý Jur B, Plavecký Štvrtok – Záhorská Ves, Pezinok-Cajla – Vištuk, Budmerice – Jablonec.
6. SPORTIKA LIGA ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 16.30 Hlboké – Kopčany, 11.9. 10.00 Rohov – Šajdíkové Humence, 16.30 Borský Svätý Jur – Radošovce, Jablonica – Kúty, Rybky – Šaštín, Dubovce – Radimov, Brodské – Cerová, Koválov – Borský Mikuláš.
6. liga BA-vidiek, 3. kolo: 10.9. 16.30 Doľany – Suchohrad, Pernek – Malacky B, 11.9. 16.30 Vysoká p/M. – Vinosady, Malé Leváre – Rohožník B, Láb – Častá, Studienka má voľno.
6. liga ObFZ Trenčín, 6. kolo: 11.9. 16.00 Brestovec – Kľúčové, Očkov – Čachtice, Kočovce – Horná Súča, Trenčianske Jastrabie – Ľuborča, Bošáca – Nová Ves n/V., Veľká Hradná – Veľké Bierovce, Dolná Súča – Dubodiel, Trenčianska Teplá – Zamarovce.
7. liga ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 16.30 Sekule – Letničie, 11.9. 16.30 Rovensko – Lakšárska Nová Ves, Chropov – Sobotište, Čáry – Kunov, Popudinské Močidľany – Smolinské, Štefanov – Hradište p/Vr., Petrova Ves – Unín.
7. liga ObFZ Trenčín, 6. kolo: 11.9. 16.00 Polianka – Pobedim, Turá Lúka – Brezová p/Br., Lúka – Kálnica, Dolné Srnie – Horná Streda, Stará Turá B – Trenčianske Bohuslavice, Bzince p/Jav. – Hrádok, Krajné – Zemianske Podhradie.
8. liga ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 16.30 Podbranč – Dojč, Vrádište – Osuské, 11.9. 10.00 Trnovec – Prietrž.
8. liga Myjava, 4. kolo: 11.9. 16.00 Košariská – Bukovec, Vrbovce – Jablonka, Chvojnica – Hrašné, Priepasné má voľno.
DORAST
1. LMD U19: 10.9. 11:00 Nitra – Senica, Slovan – Trenčín, Dunajská Streda – Trnava, VSS Košice – Banská Bystrica, Bardejov – Žilina, Ružomberok – Podbrezová, 15:00 Prešov – Michalovce.
1. LMD U17, U16: 10. 9. 11.00 a 13.15 Senica – Ružomberok, Trnava – Dun. Streda, Trenčín – FC Nitra. Dohrávka: 6. 9. 14.00 a 16.15 Senica – Dun. Streda.
2. LSDZ a LMDZ: 10. 9. 10.00 a 12.30 Levice – Skalica, Malacky – Trnava, Gabčíkovo – Dubnica, Petržalka – Inter, P. Bystrica – Domino, Nové Zámky – Púchov, PFA ViOn – Horná Nitra, 11. 9. 10.00 a 12.30 Myjava – Karlova Ves, Topoľčany – Komárno.
3. liga SD BFZ, dohrávka 1. kola: 6.9. 17.00 NMŠK 1922 Bratislava – Rohožník, Ružinov – Jablonové, Šenkvice – Pezinok, Devínska – MŠK Senec, Inter B – Kráľová p/Sen., Dubová – Dunajská Lužná, Šamorín – Iskra Petržalka, Rača má voľno, 7. kolo: 10.9. 9:00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka, 11:00 Kráľová p/Sen. – Dunajská Lužná, 13:30 PŠC Pezinok – Rača, 14:00 Devínska Nová Ves – Šamorín, 11.9. 10:30 Inter B – Jablonové, 14:00 Senec – Rohožník, Šenkvice – Ružinov, Dubová má voľno.
3. liga MD BFZ, 5. kolo: 10.9. 9.30 PŠC Pezinok – Pusté Uľany, 11.9. 10.00 Devínska Nová Ves – NMŠK 1922, 10.30 Svätý Jur – Šamorín, 10.45 Lamač – Tomášov, 12.00 MŠK Senec – Zohor, 13.00 Rača – Ružinov, 14.00 Domino B – Iskra Petržalka.
4. liga ZsFZ SZ: 10. 9. 13.30 Dolné Vestenice – Holíč , 16.00 Kúty – Trenčianska Turná, Mokrý Háj – Trenčianske Stankovce, Lednické Rovne – Kanianka , Nová Dubnica – Nemšová, Nitrianske Rudno – Beluša, Vrbové – Borčice, 11. 9. 13.30 Dolná Súča – Bošany.
4. liga dorast BA-vidiek, 7. kolo: 10.9. 10:00 Most p/Br. – Borinka, 16.30 Záhorská Ves – Nová Dedinka, Vištuk – Doľany, 11.9. 9.30 Rovinka – Závod, 14.00 Láb – Zohor, Veľké Leváre – Ivanka p/Dun., Pezinok-Cajla – Bernolákovo, Slavia Ekonóm má voľno.
5. liga ZsFZ ZÁPAD: 10. 9. 14.00 Horné Orešany – Šaštín, 16.00 Rohov – Gbely, Jablonica – Kopánka, Kopčany – Boleráz, Kátlovce – Suchá n/P., 11. 9. 13.30 Mor. Sv. Ján – Smolenice.
6. liga ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 13.00 Rybky – Borský Mikuláš, 16.30 Borský Svätý Jur – Unín, Rovensko – Sobotište, Smrdáky – Radošovce, 11.9. 13.30 Štefanov – Šajdíkové Humence, Stráže a Smolinské majú voľno.
ŽIACI
1. LSŽZ U15, U14: 10. 9. 10.00 a 12.00 Petržalka – Myjava (ZŠ Pankúchova), PFA ViOn – Dunajská Streda, 11. 9. 10.00 a 12.00 Trnava – Senica, Horná Nitra – Nitra, Trenčín – Slovan, Púchov – Inter, Levice – Karlova Ves.
1. LMŽ U13, U12, 1. kolo: 10. 9. 10.00 a 12.00 Myjava – Púchov, Karlova Ves – Trenčín, Inter – Levice, 11. 9. 10.00 a 12.00 Senica – Petržalka, Slovan – Trnava, FC Nitra – Horná Nitra, Dun. Streda – PFA ViOn.⋌
2. LSŽ a LMŽ: 10. 9. 10.00 a 12.00 Skalica – Trenčín B (v Petrovej Vsi), Dubnica – Piešťany, Gabčíkovo – Galanta, Trebatice – Nové Zámky, 11. 9. 10.00 a 12.00 Sereď – Lok. Trnava, Považská Bystrica – Šaľa, Bánovce – ČFK Nitra, Hlohovec – Partizánske, Komárno – Topoľčany.
2. liga SŽ+MŽ BFZ, 7. kolo: 11.9. 9.30 a 11.30 Vrakuňa – Žolík Malacky.
3. LSŽ a LMŽ ZÁPAD: 10. 9. 10.00 a 12.00 Moravany – Kúty, Vrbové – Holíč, Gbely – Senica B.
4. liga žiaci sk. A ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 10.00 Šaštín – Dojč, 14.00 Stráže – Borský Svätý Jur, Jablonica – Šajdíkové Humence, Moravský Svätý Ján – Cerová, 15.00 Čáry – Borský Mikuláš.
4. liga žiaci sk. B ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 10.00 Mokrý Háj – Smolinské, 11.00 Rybky – Oreské, 14.00 Brodské – Unín, Štefanov – Sobotište, Smrdáky – Kopčany.
Starší žiaci BFZ, 3. kolo: 10.9. 10.00 Lozorno – Žolík Malacky B, 13.30 Veľké Leváre – Dubová, 11.9. 11.00 Láb – Častá, 11.30 Modra – Báhoň, 12.00 Rohožník – Studienka, 14.30 Budmerice – Záhorská Ves.
Mladší žiaci BFZ, 3. kolo: 10.9. 11.00 Pezinok-Cajla – Jakubov, 12.00 Lozorno – FC Malacky, 11.9. 10.00 Slovenský Grob – Závod, 14.30 Jablonové – Modra, Viničné – Rohožník, Limbach má voľno.
PRÍPRAVKA
3. liga U11 sk. A, ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 12.00 Lakšárska Nová Ves – Kunov, Šaštín – Koválov, 13.30 Čáry – Borský Mikuláš, 16.00 Moravský Svätý ján – Cerová, Hlboké má voľno.
3. liga U11 sk. B, ObFZ Senica, 6. kolo: 10.9. 10.00 Holíč – Oreské, 14.00 Kúty B – Kopčany, 16.00 Petrova Ves – Letničie, Kúty – Gbely, Dubovce majú voľno.
Prípravka BFZ sk. A-MA, predohrávané 3. kolo: 10.9. Kostolište – Sološnica, 11.00 Borinka B – Závod, 11.30 Veľké Leváre – Lozorno, 11.9. 9.30 Láb – Jakubov, 10.00 Vysoká p/Mor. – Zohor, Rohožník – Studienka, FKM Stupava má voľno.
Prípravka BFZ A2+B2, 2. kolo: 10.9. 9.30 FC Malacky – Nová Dedinka.
ŽENY
1. liga ŽENY (juniorky), 3. kolo: 10. 9. 13.00 a 15.00 Myjava – Banská Bystrica, Michalovce – FC Nitra, 15.00 a 17.00 Bardejov – Nové Zámky, 11. 9. 14.00 a 16.00 Šaľa – Trenčianske Teplice.
2. liga ŽENY sk. A, 3. kolo: 10. 9. 14.00 Dunajská Streda – Dunajská Lužná, 15.00 NMŠK 1922 – Kopčany, 11. 9. 11.00 Čaka – Dúbravka, 15.00 Vrakuňa – Trnava B, 16.00 Trnava – Svätý Jur, Bodíky – voľno.
1. liga ŽIAČKY sk. A, 3. kolo: 10. 9. 13.00 Senica – Čaka, 13.30 Dunajská Streda – FC Nitra, 14.00 Šaľa – Kopčany, 11. 9. 14.00 Trnava – Nové Zámky, Myjava – voľno.