Pondelok, 21. máj, 2018 | Meniny má Zina
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom na Záhorí

Je tu víkend a s ním ďalšia porcia atraktívnych futbalových stretnutí od mužov až po prípravku a ženy.

Futbalová lopta - ilustračka.(Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

3. liga BFZ, 6. kolo: 3.9. 16:30 Inter – Lozorno, Devínska Nová Ves – Pezinok, Báhoň – Rača, 4.9. 16:30 Rohožník – Vajnory, Tomášov – Malacky, Most p/B. – Ivanka p/Dun., Kráľova p/Sen. – Dunajská Lužná, Rovinka – Bernolákovo.

4. liga ZsFZ, 5. kolo: 3. 9. 16:00 Borčice - Holíč, Bánovce - N. Dubnica, 4. 9. 14:00 Myjava B - Hlohovec, Domaniža - Tr. Stankovce, Malženice - Prečín, Šimonovany - Tr. Teplice, Boleráz - Partizánske, 16:00 h Vrbové - J. Bohunice, Častkovce - voľno.

5. liga ZsFZ ZÁPAD, 3. kolo: 3. 9. 16:00 Zvončín - Drahovce, V. Kostoľany - Trebatice, Oreské - Križovany, 4. 9. 10:00 Stráže - Krakovany, 14:00 Gbely - Mor. Sv. Ján, Mokrý Háj - H. Orešany.

Článok pokračuje pod video reklamou

4. liga BFZ, 6. kolo: 3.9. 16:30 Vrakuňa – Limbach, Slovenský Grob – Šenkvice, 4.9. 10:30 Petržalka – Rusovce, 16:30 Jablonové – Veľké Leváre, Jakubov – Kalinkovo, Závod – Domino, Borinka – Lamač, Čunovo – Viničné.

5. liga ObFZ BA-vidiek, 4. kolo: 3.9. 11:00 Záhorská Ves – Plavecký Mikuláš, 16:30 Vištuk – Gajary, Jablonec – Plavecký Štvrtok, 4.9. 14:00 Zohor – Budmerice, Svätý Jur B – Kostolište, Griňava – Modra, Dubová – Pezinok-Cajla.

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 5. kolo: 4.9. 14:30 Šajdíkové Humence – Borský Sv. Jur, Radošovce – Šaštín, Borský Mikuláš – Dubovce, Radimov – Brodské, Cerová – Jablonica, Kúty – Hlboké, Koválov – Rybky, 15:00 Kopčany – Rohov.

6. liga ObFZ Trenčín, 5. kolo: 4.9. 16:00 Čachtice – Brestovec, Dolná Súča – Trenčianska Teplá, Veľké Bierovce – Bošáca, Dubodiel – Veľká Hradná, Ľuborča – Kočovce, Nová Ves n/V. – Trenčianske Jastrabie, horná Súča – Očkov, Kľúčové – Zamarovce.

6. liga ObFZ BA-vidiek, 2. kolo: 3.9. 16:30 Vysoká p/Mor. – Malé Leváre, 4.9. 14:00 Studienka – Vinosady, Častá – Pernek, Suchohrad – Láb, Rohožník B – Doľany, voľno majú Malacky B.

7. liga ObFZ Senica, 5. kolo: 3.9. 16:30 Sekule – Petrova Ves, Hradište pod Vrátnom – Unín, 4.9. 10:00 Kunov – Popudinské Močidľany, 14:30 Sobotište – Štefanov, Letničie – Čáry, Lakšárska Nová Ves – Chropov, Smolinské – Rovensko.

7. liga ObFZ Trenčín JUH, 5. kolo: 3.9. 13:00 Brezová p/Br. – Lúka, 4.9. 13:00 Horná Streda – Polianka, Hrádok – Zemianske Podhradie, Trenčianske Bohuslavice – Bzince p/Jav., Kálnica – Stará Turá B, Dolné Srnie – Krajné, Pobedim – Turani hrajú 15.9.

8. liga ObFZ Senica, 5. kolo: 4.9. 14:30 Osuské – Smrdáky, Dojč – Trnovec, Prietrž – Vrádište, Podbranč má voľno

8. liga Myjava, 3. kolo: 4.9. 16:00 Jablonka – Chvojnica, Bukovec – Priepasné, Hrašné – Košariská, voľno majú Vrbovce.

DORAST

I. LMD U17, U16, 3. kolo: 3. 9. 11.00 a 13.15 Prešov - Senica, Ružomberok - Trenčín, FC Nitra - Slovan, VSS Košice - Trnava, Dun. Streda - Michalovce. Dohrávka: 30. 8. 15.00 a 17.15 Trnava - Bardejov.

II. LSDZ a LMDZ, 5. kolo: 3. 9. 10.00 a 12.30 Domino - Topoľčany, Púchov - P. Bystrica, Inter - Nové Zámky, Skalica - Petržalka, Horná Nitra - Levice, 4. 9. 10.00 a 12.30 Komárno - Dubnica, Lok. Trnava - PFA ViOn, Myjava - Gabčíkovo, Karlova Ves - Malacky.

3. liga SD BFZ, 6. kolo: 3.9. 14:00 Rohožník – Kráľová p/Sen., 16:30 Jablonové – Devínska Nová Ves.

3. liga MD BFZ, 4. kolo: 3.9. 15:00 Zohor – Domino B.

4. liga SZ, 5. kolo: 3. 9. 12.30 Beluša - Kúty, 16.00 Tr. Turná - Mokrý Háj, Bošany - D. Vestenice, 4. 9. 10.00 Nemšová - N. Rudno, o 11.30 h Kanianka - N. Dubnica, Holíč - Led. Rovne, Dolná Súča - Vrbové, 14.00 Tr. Stankovce - Borčice.

4. liga dorast BA-vidiek, 6. kolo: 3.9. 14:15 Ivanka p/Dun. – Láb, 16:30 Závod – Ekonóm Bratislava, 16:30 Borinka – Vištuk, Doľany – Pezinok-Cajla, 4.9. 10:00 Bernolákovo – Veľké Leváre, 11:30 Zohor – Rovinka, Nová Dedinka – Most p/Br., Záhorská Ves má voľno.

5. liga ZÁPAD - 3. kolo - 3. 9. 10.30 H. Orešany - Kopčany, 13.00 Suchá n/P. - Rohov, o 16.00 h Smolenice - Kátlovce, 4. 9. 11.30 Boleráz - Kopánka, Gbely - Šaštín, Mor. Sv. Ján - Jablonica. Dohrávka: 1. 9. 16.00 Kopánka – H. Orešany.

6. liga ObFZ Senica, 5. kolo: 3.9. 16:30 Šajdíkové Humence – Unín, 4.9. 12:00 Sobotište – Smrdáky, Smolinské – Rovensko, Radošovce – Štefanov, Borský Mikuláš – Stráže, 13:00 Rybky – Borský Sv. Jur

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 3. kolo: 3. 9. 10.00 a 12.00 Senica - Horná Nitra, Inter - Myjava, Dun. Streda - Levice, Karlova Ves - Púchov, Slovan - Trnava, 4. 9. 10.00 a 12.00 FC Nitra - PFA ViOn, Trenčín - Petržalka, Dohrávka: 31. 8. 14.00 a 16.00 Trnava - Trenčín.

1. LMŽ U13, U12, 3. kolo: 3. 9. 10.00 a 11.30 Horná Nitra - Senica, Myjava - Karlova Ves, Levice - Dun. Streda, Petržalka - Slovan, 4. 9. 10.00 a 11.30 Púchov - Inter, PFA ViOn - FC Nitra, Trnava - Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ, 5. kolo - 3. 9. 10.00 a 12.00 ČFK Nitra - Gabčíkovo, Galanta - P. Bystrica, Trenčín B - Dubnica, Komárno - Sereď, Topoľčany - Hlohovec, Partizánske - Trebatice, 4. 9. 10.00 a 12.00 Nové Zámky - Bánovce, Piešťany - Trnava, Šaľa - Skalica.

3. LSŽ a LMŽ ZÁPAD - 3. 9. 10.00 a 12.00 Senica B - Moravany (v Čáčove), Kúty - Vrbové, 12.00 a 14.00 Holíč - Gbely.

2. liga SŽ+MŽ BFZ, 6. kolo: 4.9. 9:30 a 11:30 Žolík Malacky – Šenkvice.

Starší žiaci U15 BA-vidiek, 2. kolo: 3.9. 9:30 Žolík Malacky B – Veľké Leváre, 14:15 Záhorská Ves – Rohožník, 4.9. 10:30 Báhoň – Lozorno, 11:30 Dubová – Láb, 12:00 Studienka – Modra, Častá – Budmerice.

Mladší žiaci BA vidiek, 2. kolo: 3.9. 10:00 Modra – Pezinok-Cajla, 10:30 Limbach – Slovenský Grob, 11:30 FC Malacky – Jablonové, 13:30 Závod – Lozorno, 14:00 Jakubov – Viničné, Rohožník má voľno.

4. liga U15 skupina A ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 10:00 Šaštín – Cerová, 14:30 Šajdíkové Humence – Dojč, Stráže – Borský Mikuláš, 15:00 Čáry – Moravský Sv. Ján, 16:30 Jablonica – Borský Sv. Jur.

4. liga U15 skupina B ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 10:00 Mokrý Háj – Rybky, 12:00 Kopčany – Unín, 14:00 Smrdáky – Sobotište, Brodské – Smolinské, Štefanov – Oreské.

PRÍPRAVKA

3. liga U11 skupina A ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 12:00 Lakšárska Nová Ves – Borský Mikuláš, Šaštín – Cerová, 13:30 Čáry – Moravský Sv. Ján, 14:00 Hlboké - Koválov

3. liga U11 skupina B ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 10:00 Holíč – Petrova Ves, 12:00 Dubovce – Letničie, 14:00 Kúty A – Oreské, zápas Kúty B – Gbely predohrali 24.8., Kopčany majú voľno.

Prípravka BFZ sk. A – MA, 2. kolo: 3.9. 10:00 Sološnica – Veľké Leváre, 14:00 Závod – Kostolište, 14:30 Zohor – Rohožník, 16:30 Studienka – Stupava, 4.9. 12:00 Jakubov – Vysoká p/Mor., 14:00 Lozorno – Láb, Borinka B má voľno.

Prípravka BFZ sk. A2+B2, 1. kolo: 3.9. 9:00 a 10:30 FA Bratislava – FC Malacky.

ŽENY

I. liga ženy (juniorky), 2. kolo: 2. 9. 11.00 a 13.00 FC Nitra - Slovan, 3. 9. 13.00 a 15.00 Tr. Teplice - Michalovce, Nové Zámky - Myjava, B. Bystrica - Šaľa.

II. liga Ženy sk. A, 2. kolo: 3. 9. 14.00 Dun. Lužná - NMŠK 1922, 15.00 Kopčany - Dúbravka, 16.30 Svätý Jur - Bodíky, 4. 9. 11.00 Čaka - Trnava, 14.00 Trnava B - Dun. Streda, voľno - Vrakuňa.

I. liga žiačky sk. A, 2. kolo: 3. 9. 9.30 FC Nitra - Šaľa, 13.00 Čaka - Trnava, Kopčany - Senica, Dun. Streda, Myjava a N. Zámky majú voľno.

Ďalšie články z témy Futbal

Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Malacky, Skalica, Senica, Futbal

  1. Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti 1 336
  2. Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili 186
  3. Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart 97
  4. REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy 90
  5. V Šaštíne bude cez víkend Svätodušná púť 50
  6. Góly v Lige majstrov, tituly a pôsobenie v Taliansku. Teraz ich čaká baráž o Fortuna ligu. 49
  7. Výstavbu parkoviska na Hurbanovej prerušili 48
  8. Z Petrovej Vsi vyštartujú historické vozidlá už po tridsiatykrát + VIDEO 48
  9. V Senici pracujú na budúcnosti klubu, Fortuna ligu si chcú udržať 42
  10. Seničania ukončili Fortunaligu prehrou proti Nitre. Čaká ich baráž 36

Najčítanejšie správy

Záhorie

Hasiči zasahujú pri nehode pri Stupave, zranené sú aj deti

Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode dvoch áut medzi Stupavou a Lozornom (okres Malacky). Medzi zranenými osobami sa nachádzajú aj deti.

Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády v Zohore slávnostne odhalili

Zrekonštruovaný Pamätník Červenej armády venovaný jej 16 príslušníkom v sobotu slávnostne odhalili v obci Zohor, okres Malacky.

Posledný májový víkend zavíta do Stupavy Cirkuľart

Posledný májový víkend zavíta do Stupavy medzinárodný festival nového cirkusu Cirkul'art, ktorý po siedmich rokoch opúšťa hlavné mesto.

REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VIII. ligy

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VIII. futbalové ligy.

V Šaštíne bude cez víkend Svätodušná púť

Cez víkend sa uskutoční v národnej Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne tradičná Svätodušná púť. Program sa začína v sobotu o 20:30 Vigíliou Turíc.

Blízke regióny

V sobotu slávnostne otvorili zrekonštruované Mierové námestie. Stálo vyše tri milióny eur

Na vynovenom námestí je nová fontána, bronzový model mesta, nový je aj povrch chodníkov a všetky rozvody.

V piatok otvoria v Trenčianskom kraji prvú časť stokilometrovej cyklotrasy

Cyklotrasa spojí juh Trenčianskeho kraja s jeho severom.

Tragická noc na okresných cestách. Pri nehodách zahynuli dvaja ľudia

Zahynul 38-ročný Trenčan a 67-ročný vodič z trenčianskeho okresu.

Všetky správy

Peter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné

Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu.

Nové autá musia byť bezpečnejšie už o tri roky

Európska komisia zverejnila kompletný zoznam novej povinnej výbavy, ktorá má zlepšiť bezpečnosť na cestách.