Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom na Záhorí

Je tu víkend a s ním ďalšia porcia atraktívnych futbalových stretnutí od mužov až po prípravku a ženy.

Futbalová lopta - ilustračka.Futbalová lopta - ilustračka. (Zdroj: Vlado Miček)

MUŽI

3. liga BFZ, 6. kolo: 3.9. 16:30 Inter – Lozorno, Devínska Nová Ves – Pezinok, Báhoň – Rača, 4.9. 16:30 Rohožník – Vajnory, Tomášov – Malacky, Most p/B. – Ivanka p/Dun., Kráľova p/Sen. – Dunajská Lužná, Rovinka – Bernolákovo.

4. liga ZsFZ, 5. kolo: 3. 9. 16:00 Borčice - Holíč, Bánovce - N. Dubnica, 4. 9. 14:00 Myjava B - Hlohovec, Domaniža - Tr. Stankovce, Malženice - Prečín, Šimonovany - Tr. Teplice, Boleráz - Partizánske, 16:00 h Vrbové - J. Bohunice, Častkovce - voľno.

5. liga ZsFZ ZÁPAD, 3. kolo: 3. 9. 16:00 Zvončín - Drahovce, V. Kostoľany - Trebatice, Oreské - Križovany, 4. 9. 10:00 Stráže - Krakovany, 14:00 Gbely - Mor. Sv. Ján, Mokrý Háj - H. Orešany.

Skryť Vypnúť reklamu

4. liga BFZ, 6. kolo: 3.9. 16:30 Vrakuňa – Limbach, Slovenský Grob – Šenkvice, 4.9. 10:30 Petržalka – Rusovce, 16:30 Jablonové – Veľké Leváre, Jakubov – Kalinkovo, Závod – Domino, Borinka – Lamač, Čunovo – Viničné.

5. liga ObFZ BA-vidiek, 4. kolo: 3.9. 11:00 Záhorská Ves – Plavecký Mikuláš, 16:30 Vištuk – Gajary, Jablonec – Plavecký Štvrtok, 4.9. 14:00 Zohor – Budmerice, Svätý Jur B – Kostolište, Griňava – Modra, Dubová – Pezinok-Cajla.

6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 5. kolo: 4.9. 14:30 Šajdíkové Humence – Borský Sv. Jur, Radošovce – Šaštín, Borský Mikuláš – Dubovce, Radimov – Brodské, Cerová – Jablonica, Kúty – Hlboké, Koválov – Rybky, 15:00 Kopčany – Rohov.

6. liga ObFZ Trenčín, 5. kolo: 4.9. 16:00 Čachtice – Brestovec, Dolná Súča – Trenčianska Teplá, Veľké Bierovce – Bošáca, Dubodiel – Veľká Hradná, Ľuborča – Kočovce, Nová Ves n/V. – Trenčianske Jastrabie, horná Súča – Očkov, Kľúčové – Zamarovce.

Skryť Vypnúť reklamu

6. liga ObFZ BA-vidiek, 2. kolo: 3.9. 16:30 Vysoká p/Mor. – Malé Leváre, 4.9. 14:00 Studienka – Vinosady, Častá – Pernek, Suchohrad – Láb, Rohožník B – Doľany, voľno majú Malacky B.

7. liga ObFZ Senica, 5. kolo: 3.9. 16:30 Sekule – Petrova Ves, Hradište pod Vrátnom – Unín, 4.9. 10:00 Kunov – Popudinské Močidľany, 14:30 Sobotište – Štefanov, Letničie – Čáry, Lakšárska Nová Ves – Chropov, Smolinské – Rovensko.

7. liga ObFZ Trenčín JUH, 5. kolo: 3.9. 13:00 Brezová p/Br. – Lúka, 4.9. 13:00 Horná Streda – Polianka, Hrádok – Zemianske Podhradie, Trenčianske Bohuslavice – Bzince p/Jav., Kálnica – Stará Turá B, Dolné Srnie – Krajné, Pobedim – Turani hrajú 15.9.

8. liga ObFZ Senica, 5. kolo: 4.9. 14:30 Osuské – Smrdáky, Dojč – Trnovec, Prietrž – Vrádište, Podbranč má voľno

Skryť Vypnúť reklamu

8. liga Myjava, 3. kolo: 4.9. 16:00 Jablonka – Chvojnica, Bukovec – Priepasné, Hrašné – Košariská, voľno majú Vrbovce.

DORAST

I. LMD U17, U16, 3. kolo: 3. 9. 11.00 a 13.15 Prešov - Senica, Ružomberok - Trenčín, FC Nitra - Slovan, VSS Košice - Trnava, Dun. Streda - Michalovce. Dohrávka: 30. 8. 15.00 a 17.15 Trnava - Bardejov.

II. LSDZ a LMDZ, 5. kolo: 3. 9. 10.00 a 12.30 Domino - Topoľčany, Púchov - P. Bystrica, Inter - Nové Zámky, Skalica - Petržalka, Horná Nitra - Levice, 4. 9. 10.00 a 12.30 Komárno - Dubnica, Lok. Trnava - PFA ViOn, Myjava - Gabčíkovo, Karlova Ves - Malacky.

3. liga SD BFZ, 6. kolo: 3.9. 14:00 Rohožník – Kráľová p/Sen., 16:30 Jablonové – Devínska Nová Ves.

3. liga MD BFZ, 4. kolo: 3.9. 15:00 Zohor – Domino B.

4. liga SZ, 5. kolo: 3. 9. 12.30 Beluša - Kúty, 16.00 Tr. Turná - Mokrý Háj, Bošany - D. Vestenice, 4. 9. 10.00 Nemšová - N. Rudno, o 11.30 h Kanianka - N. Dubnica, Holíč - Led. Rovne, Dolná Súča - Vrbové, 14.00 Tr. Stankovce - Borčice.

4. liga dorast BA-vidiek, 6. kolo: 3.9. 14:15 Ivanka p/Dun. – Láb, 16:30 Závod – Ekonóm Bratislava, 16:30 Borinka – Vištuk, Doľany – Pezinok-Cajla, 4.9. 10:00 Bernolákovo – Veľké Leváre, 11:30 Zohor – Rovinka, Nová Dedinka – Most p/Br., Záhorská Ves má voľno.

5. liga ZÁPAD - 3. kolo - 3. 9. 10.30 H. Orešany - Kopčany, 13.00 Suchá n/P. - Rohov, o 16.00 h Smolenice - Kátlovce, 4. 9. 11.30 Boleráz - Kopánka, Gbely - Šaštín, Mor. Sv. Ján - Jablonica. Dohrávka: 1. 9. 16.00 Kopánka – H. Orešany.

6. liga ObFZ Senica, 5. kolo: 3.9. 16:30 Šajdíkové Humence – Unín, 4.9. 12:00 Sobotište – Smrdáky, Smolinské – Rovensko, Radošovce – Štefanov, Borský Mikuláš – Stráže, 13:00 Rybky – Borský Sv. Jur

ŽIACI

1. LSŽZ U15, U14, 3. kolo: 3. 9. 10.00 a 12.00 Senica - Horná Nitra, Inter - Myjava, Dun. Streda - Levice, Karlova Ves - Púchov, Slovan - Trnava, 4. 9. 10.00 a 12.00 FC Nitra - PFA ViOn, Trenčín - Petržalka, Dohrávka: 31. 8. 14.00 a 16.00 Trnava - Trenčín.

1. LMŽ U13, U12, 3. kolo: 3. 9. 10.00 a 11.30 Horná Nitra - Senica, Myjava - Karlova Ves, Levice - Dun. Streda, Petržalka - Slovan, 4. 9. 10.00 a 11.30 Púchov - Inter, PFA ViOn - FC Nitra, Trnava - Trenčín.

2. LSŽ a LMŽ, 5. kolo - 3. 9. 10.00 a 12.00 ČFK Nitra - Gabčíkovo, Galanta - P. Bystrica, Trenčín B - Dubnica, Komárno - Sereď, Topoľčany - Hlohovec, Partizánske - Trebatice, 4. 9. 10.00 a 12.00 Nové Zámky - Bánovce, Piešťany - Trnava, Šaľa - Skalica.

3. LSŽ a LMŽ ZÁPAD - 3. 9. 10.00 a 12.00 Senica B - Moravany (v Čáčove), Kúty - Vrbové, 12.00 a 14.00 Holíč - Gbely.

2. liga SŽ+MŽ BFZ, 6. kolo: 4.9. 9:30 a 11:30 Žolík Malacky – Šenkvice.

Starší žiaci U15 BA-vidiek, 2. kolo: 3.9. 9:30 Žolík Malacky B – Veľké Leváre, 14:15 Záhorská Ves – Rohožník, 4.9. 10:30 Báhoň – Lozorno, 11:30 Dubová – Láb, 12:00 Studienka – Modra, Častá – Budmerice.

Mladší žiaci BA vidiek, 2. kolo: 3.9. 10:00 Modra – Pezinok-Cajla, 10:30 Limbach – Slovenský Grob, 11:30 FC Malacky – Jablonové, 13:30 Závod – Lozorno, 14:00 Jakubov – Viničné, Rohožník má voľno.

4. liga U15 skupina A ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 10:00 Šaštín – Cerová, 14:30 Šajdíkové Humence – Dojč, Stráže – Borský Mikuláš, 15:00 Čáry – Moravský Sv. Ján, 16:30 Jablonica – Borský Sv. Jur.

4. liga U15 skupina B ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 10:00 Mokrý Háj – Rybky, 12:00 Kopčany – Unín, 14:00 Smrdáky – Sobotište, Brodské – Smolinské, Štefanov – Oreské.

PRÍPRAVKA

3. liga U11 skupina A ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 12:00 Lakšárska Nová Ves – Borský Mikuláš, Šaštín – Cerová, 13:30 Čáry – Moravský Sv. Ján, 14:00 Hlboké - Koválov

3. liga U11 skupina B ObFZ Senica, 4. kolo: 3.9. 10:00 Holíč – Petrova Ves, 12:00 Dubovce – Letničie, 14:00 Kúty A – Oreské, zápas Kúty B – Gbely predohrali 24.8., Kopčany majú voľno.

Prípravka BFZ sk. A – MA, 2. kolo: 3.9. 10:00 Sološnica – Veľké Leváre, 14:00 Závod – Kostolište, 14:30 Zohor – Rohožník, 16:30 Studienka – Stupava, 4.9. 12:00 Jakubov – Vysoká p/Mor., 14:00 Lozorno – Láb, Borinka B má voľno.

Prípravka BFZ sk. A2+B2, 1. kolo: 3.9. 9:00 a 10:30 FA Bratislava – FC Malacky.

ŽENY

I. liga ženy (juniorky), 2. kolo: 2. 9. 11.00 a 13.00 FC Nitra - Slovan, 3. 9. 13.00 a 15.00 Tr. Teplice - Michalovce, Nové Zámky - Myjava, B. Bystrica - Šaľa.

II. liga Ženy sk. A, 2. kolo: 3. 9. 14.00 Dun. Lužná - NMŠK 1922, 15.00 Kopčany - Dúbravka, 16.30 Svätý Jur - Bodíky, 4. 9. 11.00 Čaka - Trnava, 14.00 Trnava B - Dun. Streda, voľno - Vrakuňa.

I. liga žiačky sk. A, 2. kolo: 3. 9. 9.30 FC Nitra - Šaľa, 13.00 Čaka - Trnava, Kopčany - Senica, Dun. Streda, Myjava a N. Zámky majú voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 516
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 130
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 224
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 338
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 995
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 7 766
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 340
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 962
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 692
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 593
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Senica

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Článok je zaradený aj do ďalších tém
Skalica, Malacky, Futbal

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Polícia zadržala muža krátko po krádeži.

1 h

Načas otvorili všetkých osem testovacích miest.

3 h

V Nemocnici Malacky vznikne onedlho vakcinačné centrum pre región Záhorie.

4 h

Rezervačný systém platí pre tri mobilné odberné miesta.

22 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

17 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

15 h

Už ste čítali?