Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
SENICA - TRNAVA 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)

V krajskom derby sa zrodila remíza

V krajskom derby boli miernym favoritom hostia, ako účastník extraligy. Do vedenia však išli domáci zásluhou Borisa Záhumenského, ktorý na začiatku druhej tretiny pridal aj druhý gól na 2:0. Hosťom vyšiel záver tretiny, keď v priebehu minúty dokázali vyro

Góly: 13. a 22. Záhumensky - 39. Brňák, 40. Krčula.
Vylúčení 6:7 na 2 min., presilovky 1:1, oslabenia 0:0. Pred 250 div. rozh. Baluška (Čavojský, Mészáros).
Senica: T. Kubík - Rusňák, J. Šimek, Sobol, Daniel, Očkovič, Paliatka, Macenauer - E. Šimek, Čobrda, Výleta - Hrnčirík, Záhumenský, Bročko - Vandélia, Sentéši, Kolenič - Konečný, Nádaský, Lukáč, tréner S. Chlebec, Trnava: Čaládi - Krajčík, Brňák, Reho, Turánek, Vaculík, Poláček, Klčovanský - Rumpel, Krčula, Stupka - Baran, Lužák, Richtárik - Kropáč, Krajčovič, Ďuriš - Vaši, tréner D. Saliji.
vnať, druhý gól dali 13 sekúnd pred sirénou. V záverečnej tretine už gól nepadol, trošku bližšie mali k nemu hostia, keď Rumpel trafil tyč a nevyužili ani 42 sekúnd presilovky 5 na 3.
JUNIORI - play off
Štvrťfinále 14.3. Trenčín - L. Mikuláš, Košice - Zvolen, Slovan - Skalica, Poprad - Dubnica. 16.3. sú na programe odvety, hrať budú v opačnom poradí. Prípadné tretie zápasy sa budú hrať 19.3. v tom istom poradí ako 14.3.
JUNIORI - skupina o extraligu
Žilina - Senica 4:2 (1:0, 1:1, 2:1), góly: 3. a 34. Kosa, 45. Drevenák, 60. Drábek - 35. Hrnčirík (Výleta), 58. Hrnčirík (Zahumenský). Vylúčení 3:2 na 2 min. Presilovky 2:0, oslabenia 0:0. Pred 100 div. rozh. Lauff (Gajan, Grečko). Hoci boli hostia v streľbe usilovnejší, domáci využili dvakrát presilovú hru, čo sa ukázalo byť rozhodujúce.
Trnava - Topoľčany 1:4 (1:0, 0:3, 0:1), Piešťany - B. Bystrica 4:2 (0:0, 2:0, 2:2), Piešťany - Žilina 3:5 (1:1, 2:2, 0:2), B.Bystrica - Topoľčany 4:3
1. Žilina*2*2*0*0*9:5*4
2. Piešťany*2*1*0*1*7:7*2
3. Topoľčany*2*1*0*1*7:5*2
4. B.Bystrica*2*1*0*1*6:7*2
5. Senica*2*0*1*1*4:6*1
6. Trnava*2*0*1*1*3:6*1
Ďalší program: pondelok 14.3. Trnava - Piešťany, Topoľčany - Senica, Žilina - B.Bystrica, streda 16.3. B.Bystrica - Senica, Žilina - Trnava, Piešťany - Topoľčany, sobota 19.3. Senica - Piešťany, Trnava - B.Bystrica, Topoľčany - Žilina
EXTRALIGA DORAST
Senica - Ružinov 3:3 (2:0, 1:2, 0:1). Po góloch Hladkého a Rakúsa viedli domáci už 2:0. Hostia síce znížili, no Rosa zabezpečil domácim opäť dvojgólové vedenie. Hostia síce znížili, no všetko nasvedčovalo na víťazstvo domácich. 14 sekúnd pred koncom však Ružinovzobral oddychový čas, odvolal brankára a 4 sek. pred sirénou napokon aj vyrovnal.
Senica - Topoľčany 5:3 (1:2, 2:0, 2:1), g. d. Riška, Hasík, Zukal, Rosa, J. Rehuš.