ov, len jeden dostalo a je už v prvej polovici tabuľky. Päť mužstiev z čela tabuľky vyhralo a tak sa poradie nemenilo. To isté sa dá povedať aj o posledných dvoch mužstvách tabuľky, hoci Spartak nebol ďaleko od zisku bodu s Gafexom, keď sa strelecky presadila posila z Rovenska Silvo Starych.
1.liga 10. kolo
C.V.S. JAKO Bor. Mikuláš - Moby dick 2:1 (0:0), R.Wallner, Joniak - P.Gabriel, Bučo - Slovmetal 7:4 (2:3), Ondrovič 2, Vavrovič, Duška, Kalamen, vlastný (Ľ.Morávek) - Hyránek, J. Šulla, M. Morávek, Veselý, Old Wolf - Skalica 1:5 (1:3), P. Sadloň - Ševčík 4, M. Rehák, Holíč - Alchem 1:7 (1:3), V. Mach - Bartošek a M. Šefčík 2, Orgoník, Kováčik, Pavlík, Dojč - Kúty 2:9 (0:3), Ganzlmár, Kozánek - Ľ. Ralbovský a A. Smolinský 3, Trubiroha 2, M. Ivánek, Šajd. Humence - Panthers 7:11 (4:4), R. Búzek 4, T. Velický 2, M. Tománek - Salay 3, Kadlic, R. Vanek, Malý a I. Parízek 2, Cerová - Jednota 3:4 (1:2), B. Tomek 3 - Kňazovič 2, Štora, V. Prokop, Senstav - NAD Ress 4:1 (2:0), L.Bajan 2, Ličko, Baumgartner - R.Sekáč, Rovensko - KAV Hurban 3:3 (1:1), Prelec, Surový, Černák - Tomša, Hrnčirík, Gregor, Gafex - Xella Spartak 3:2 (1:1), Starych 2, Jaborník - Buzay, V.Rehák
1. Senstav*10*8*0*2*55:21*24
2. Skalica*10*8*0*2*41:22*24
3. Bor.Mikuláš*10*7*1*2*39:17*22
4. Alchem*10*7*0*3*44:18*21
5. Jednota*10*6*3*1*31:15*21
6. Gafex*10*7*0*3*33:24*21
7. Moby dick*10*6*0*4*32:25*18
8. KAV Hurban*10*5*3*2*33:31*18
9. Bučo*10*4*3*3*39:31*15
10. Rovensko*10*4*3*3*47:42*15
11. Cerová*10*4*1*5*39:36*13
12. Š.Humence*10*4*1*5*65:75*13
13. Kúty*10*4*0*6*31:41*12
14. Panthers*10*3*2*5*48:46*11
15. Old Wolf*10*3*2*5*33:42*11
16. Slovmetal*10*3*1*6*32:41*10
17. NAD Ress*10*3*0*7*37:38*9
18. Holíč*10*3*0*7*26:46*9
19. Spartak*10*1*0*8*34:60*3
20. Dojč*10*0*0*10*14:80*0
Strelci po 10. kole: 27 gólov - Robert Búzek Š.Humence, 16 - B.Tomek Cerová, 15 - G.Bartošek Alchem, T.Velický Š.Humence, 14 - P.Gabriel Moby dick, R.Kadlic Panthers, 13 - M.Veselý Slovmetal, 12 - I.Václavek Š.Humence, 11 - J.Mindek Rovensko, S.Malý Panthers, B.Ševčík Skalica, 10 - P.Kováč Senstav, O.Vaca Old Wolf, M.Štetina Nad Ress, M.Surový Rovensko, R.Ondrovič Bučo
2. liga 8. kolo
Rovensko B - Elektromontáže 2:1 (1:0), V.Krátky, Prelec - Dudáš, Dema - B. Mikuláš B 2:4 (1:3), D.Kollár 2 - Malík 2, Ľ.Macek, Krchňavý, Prietrž - Old Wolf B 4:5 (3:0), Formánek 2, Ľ.Petrák, Riška - P.Sadloň 3, E.Macek 2, Moby dick B - Čáčov 5:5 (3:1), B.Hanák 3, Hercegh 2 - Šurhaňák, Bučák, Zich, Oríšek, Schäffer, Multichem - Trnovec 1:3 (0:2), Císar - M.Uher, Duchyňa, Jánoš, CNN - Flamengo 3:3 (1:0), Fabián, Suchý, Botka - M.Mihók, Jankovský, J.Daniel
9. kolo: Trnovec - CNN 5:3 (0:1), Duchyňa 3, Juráček, Jánoš - Suchý 3, Čáčov - Multichem 4:3 (2:0), Zich 4 - Víttek 2, D.Haba, Flamengo - Dema 1:2 (0:1), R.Herák - D.Kolllár, Jurica, Old Wolf B - Moby dick B 2:4 (0:4), Kozaitek, Vaca - Hercegh, D.Manďák, M.Kling, Melicher, Elektromontáže - Prietrž 2:7 (1:3), L. Blanárik 2 - Riška 3, Formánek, M.Mihók, V.Plánka, L.Varga, B. Mikuláš B - Rovensko B 0:2 (0:0), Surový 2
10. kolo: Prietrž - B. Mikuláš B 3:3 (1:1), Formánek 2, Riška - Totka, Kralovič, vlastný (Riška), Moby dick B - Elektromontáže 3:1 (1:0), Kling 2, Zríni - Dudáš, Multichem - Old Wolf B 3:3 (2:2), Císar 2, Vittek - Petrovič 2, R.Truska, CNN - Čáčov 4:0 (1:0), Suchý 2, Sečanský, Turanský, Dema - Rovensko B 1:3 (0:0), nikodém- l.velický 2, surový, Flamengo - Trnovec 2:7 (1:4), Herák, Malík - Ščúry 2, Juráček, Jánoš, M.Uher, Duchyňa, vlastný (Herák)
1. Prietrž*10*8*1*1*49:25*25
2. Moby dick B*10*7*1*2*37:26*22
3. Trnovec*10*7*0*3*48:28*21
4. Old Wolf B*10*6*2*2*51:36*20
5. B.Mikuláš B*10*6*1*3*42:29*19
6. Rovensko B*10*6*0*4*29:31*18
7. CNN*10*5*1*4*36:29*16
8. DEMA*10*4*1*5*30:31*13
9. Čáčov*10*3*1*6*26:49*10
10. Flamengo*10*1*1*8*27:42*4
11. Multichem*10*1*1*8*23:46*4
12. Elektromontáže*10*1*0*98*19:46*3
- komo -
MALACKY
1. liga 14. kolo Flyers - Celtic 6:0, Koller 2, S.Jusko, Vavro, Novák, Drobný, Malsport - Terno 2:3, Sedláček 2 - Kuklovský 3, Športka Bororo - Biely balet 2:6, Peler, Deák- Vacík a Tanglmayer 2, Lukáček, Wolf, Fortuna Valcovne - Modul 2:2, I.Žužič 2 - Kopáč, Konárik, Artemis - Fešáci 6:1, Kovárik, Kadlic, Hyža, M.Nemčovič, Dufek, Turaz - V.Nemčovič, Holiday - Haky 4:5, Smolár 2, Baláž, Hoffmann - Tornoczi 3, Horváth, Várady, Športka - Fortuna 6:4, J. Procháska a Sobolič 2, R. Pútik a R. Baláž - Ciprys 2, Sivák, Mračna
15.kolo Buldoci - Modul 5:0, S. Majerovič, Fabián, Vozár, L. Zuzic, B. Kostolný, Artemix - Bororo 5:0, Išunin, Konečný, Kadlic, M. Nemčovič, M.Martinka, Fešáci - Biely balet 5:4, Juriga a Dvořák 2, Marek - Tanglmayer 4, Haky - Terno 3:6, Horváth, T. Červenka, Várady - Vostál a Kuklovský 2, F. Čermák, Šíp, Valcovne - FK Polície 1:1, M. Valovič - Baláž, Športka - Flyers 11:3, Sobolič 5, A. Pavlíček a R. Vaniš 2, Procháska, R.Pútik - Novák, Drobný, Siládi, Fortuna - Celtic hrali po uzávierke, Holiday - Malsport odložené
1. Športka*15*14*0*1*114:36*42
2. Artemis*15*13*1*1*89:32*40
3. Terno*15*11*0*4*69:50*33
4. Fortuna*14*10*1*3*102:45*31
5. Holiday*14*9*0*5*75:54*27
6. Fešáci*15*9*0*6*69:56*27
7. Haky*15*8*2*5*70:48*26
8. Malsport*14*6*2*6*49:45*20
9. Buldoci*15*5*3*7*35:48*18
10. Flyers*15*5*1*9*52:75*16
11. FK Polície*15*5*1*9*53:100*16
12. Bororo*15*4*0*11*58:65*12
13. Valcovne*15*3*3*9*34:66*12
14. Biely balet*15*3*1*11*47:64*10
15. Modul*15*2*2*11*25:92*8
16. Celtic*14*2*1*11*39:101*7
- jer -
ĎALŠÍ PROGRAM
1. liga 11. kolo 30.1. od 8:00 hod. KAV Hurban - Spartak, NAD Ress - Rovensko, Jednota - Senstav, Panthers - Cerová, Kúty - Š.Humence, Alchem - Dojč, Skalica - Holíč, Slovmetal - Old Wolf, Moby dick - Bučo, Gafex - Bor.Mikuláš
2. liga 11. kolo 29.1. od 8:00 hod. Čáčov - Flamengo, Old Wolf B -CNN, Elektromontáže - Multichem, Bor.Mikuláš B - Moby dick B, Trnovec - Dema, Rovensko B - Prietrž