Dukla Senica - HK VTJ Trebišov 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)

Góly: Sakmar, Bohuš, Vadrna, Lenár, Prokop – Micák.

900 divákov

Vylúčení 6:5.

Presilovky 1:1.

Prvé stretnutie na domácom ľade sa síce začalo o 50 minút neskôr, nemalo to však vplyv na zisk prvých cenných bodov pre Duklu. Seničania sa však ťažšie rozbiehali a prvý gól sezóny dal v 16. minúte obranca Sakmár strelou po ľade. V záverečných sekundách prvej tretiny pridal druhý gól domácich Lenár. Rozuzlenie inak vyrovnaného zápasu prišlo až v jeho závere. V 42. minúte najskôr Bajzát znížil na rozdiel gólu, ale o šesť minút sa konečne presadil domáci Bohuš a o minútu neskôr aj Prokop, čím upokojili spoluhráčov i divákov. Posledný gól stretnutia dal v 55. minúte Vadrna.

Ostatné zápasy 1. kola:

P. Bystrica - Dukla Michalovce 2:0, Zvolen "B" - Nitra 1:0, Ružinov - Topoľčany 0:4, Prešov - B. Bystrica 4:1, Dubnica - Prievidza 8:3.

HC Dukla Senica - Spartak Dubnica 5:3 (0:2, 3:1, 2:0)

Góly: 21., 39. a 40. Bohuš, 44. Krumpál, 50. Vodrážka - 12. Kuric, 16. Žitňanský, 32. Šimko.

1250 divákov.

Rozhodcovia Müller - Lokšík, M. Novák.

Vylúčení 4:5, navyše Vodrážka (Senica) 10 min za nešportové správanie.

Presilovky 2:1.

Hoci favorizovanej Dubnici patrila prvá polovica zápasu, záver zvládli domáci hokejisti nad očakávanie a zaslúžene zvíťazili. Strelecky disponovaný Ladislav Bohuš najskôr do konca druhej tretiny vyrovnal z nelichotivých 1:3 na 3:3. V úvode tretej časti sa presadil aj navrátilec Martin Krumpál a na konečncých 5:3 stanovil po peknom úniku po pravom krídle Grilla Vodrážka, ktorý zblízka dorazil ideálnu prihrávku.

Ostatné zápasy 2. kola:

Prievidza - Ružinov 3:0, Topoľčany - Prešov 3:1, B. Bystrica - Zvolen B 2:3, Nitra - P. Bystrica 4:0, Trebišov - Michalovce 3:2.