Streda, 26. september, 2018 | Meniny má Edita

Prekvapenie kola v Holíči

Dubovce - Smolinské 1:1 (0:1)

Góly: Križan za domácich.

Domáci sa síce snažili, no boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia. Nepomohlo im ani vylúčenie hosťujúceho hráča a cenný bod zachraňovali tri minúty pred koncom stretnutia.

B. Mikuláš - Letničie 1:1 (0:0)

Góly: Totka - M. Vaculka.

V bojovnom stretnutí hostia zaslúžene získali bod za remízu, hoci vyrovnávali v nadstavenom čase. Domácich môže hnevať nepremenená jedenástka Búzekom v prvom polčase.

Mor. Sv. Ján - Cerová 2:0 (0:0)

Góly:

V súboji kola sa zrodilo víťazstvo domácich, ktorí našli recept na koordinovanú obranu hostí a v 48. minúte sa ujali vedenia a o 20 minút stanovil konečný výsledok .

Kúty - Koválov 3:0 (1:0)

Góly: Jakubec 2, Jiránek.

Jednoznačný priebeh slušného stretnutia poškvrnil len výkon rozhodcu, ktorý bol podľa vyjadrenia domáceho vedenia opitý a prvý polčas odpískal po 32 odohraných minútach.

Holíč - Rybky 1:1 (0:1)

Góly: Madák - C. Mach.

Hostia sa prekvapivo ujali vedenia v 14. minúte a po celý zápas nedovolili domácim rozohrať partiu v ich prospech. Vyrážali do rýchlych protiútokov, no gól už nestrelili. Domácim sa deštruktívnu hru hostí podarilo prekonať až v 90. minúte, keď sa dočkali aspoň vyrovnania.

Oreské - Sekule 2:1 (1:0)

Góly: Cingel, Šedivý - Čižmár.

Po dlhšom bodovom poste domáci konečne zvíťazili, no v závere stretnutia mali aj šťastie, že hostia svoje šance nevyužili a nevyrovnali.

Brodské - Kopčany 1:2 (1:1)

Góly: Karnoš 2 (jeden vlastný) - Ovečka.

V Brodskom sa v predchádzajúcich ročníkoch hosťom veľmi nedarilo, no teraz je tomu inak a domáci futbalisti sa prepadávajú ku dnu. V stretnutí s Kopčanmi sa síce ujali vedenia 1:0, no do prestávky hostia vyrovnali. Tlak domácich v druhom polčase zmaril vlastný gól Karnoša.

Radošovce - Hlboké 1:0 (1:0)

Gól: M. Madák.

Domáci mali počas stretnutia miernu prevahu a vypracovali si viaceré gólové príležitosti. Tento rok však majú problémy s ich premieňaním a aj preto sa aspoň tešili s chudobného jednogólového víťazstva.

II. trieda Senica

P. Močidlany - Unín 1:0 (0:0), Foríška., Rovensko - Prietrž 1:5 (1:0), Kubina - Nosko, Šimek, Špánka, Prelec, I. Petrák., Trnovec - M. Háj odložené., Radimov - Chropov 1:0 (1:0), Peter Frühauf., Stráže - Čáry 0:2 (0:0), V. Mihálik, Lakatoš., Vrádište - Jablonica 4:0 (2:0), Janáč 3, Stóž., Sobotište - Lak. N. Ves 1:1 (1:0), Hyža za domácich.

1. Prietrž*14*11*1*2*46:20*34

2. Čáry*14*11*0*3*39:14*33

3. Unín*14*9*3*2*32:12*30

4. M. Háj*13*8*2*3*31:24*26

5. P. Močidlany*14*7*1*6*26:24*22

6. Vrádište*14*6*2*6*26:24*20

7. Chropov*14*5*4*5*21:24*19

8. Lak. N. Ves*14*5*3*6*27:25*18