Od začiatku zápasu si Popradčania vytvárali prílež

Poprad - Skalica 1:1 po predĺžení

(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)

Gól: 15. Polomský - 52. Bukna.

Zmeny: od 13. Ertel za Oremusa (Skalica), vylúčení: 3:2, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc - Mášik, S. Novák, 1662 divákov

Skalica: Kučera - M. Ivičič, Vrábel, P. Ivičič, Komárek, Bukna, R. Sloboda - Kocák, R. Hartmann, Jarolín - Grill, Kollár, Čársky - J. Sýkora, J. Mrena, Oremus

itosti na skórovanie. Najväčšiu z nich mal Hvila, ale gólmana Kučeru neprekonal. Skaličania sa prvýkrát dostali do šance až v 10. min, no nič z toho nebolo. V 15. min sa presadil domáci Polomský a Popradčania viedli. Ostreľovanie skalickej bránky pokračovalo aj v druhej tretine, avšak domáci druhý gól nepridali. V tretej tretine oba tímy hrali dosť opatrne, avšak v 52. min Bukna vyrovnal. V predĺžení už rozhodujúci gól nepadol, a tak sa pod Tatrami zrodila remíza.

Ján Faith (tréner Skalice): „Po dlhom čase sa nám podarilo získať aspoň bod. V stretnutí sme boli lepší, pretože sme si vypracovali viac gólových šancí. Nakoniec však odchádzame spokojní aj so ziskom jedného bodu, aj keď mohli byť tri.“